Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adriana Ilıcalı

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

Silphatos said:

Bu kadını farklı ya da ünlü yapan özellikleri sıralayacak olursak,178 boy buna tekabül fazlaca düzgün vücut hatları ve ölçüleri,fazla güzel bir yüz,genç yaşta mesleğe giriş ki bu en önemli ayrıntı bu kadın 13 yaşında keşfediliyor.13 yaşında bir çocuğun da bu spot ışıkları altındaki makyajla markete gitmeyeceğini herkes bilir.Bu kadın kimler tarafından keşfediliyor ki bu kadar ünlü oluyor.İşi iyi bilen insanlar tarafından olduğu aşikar.Çünkü bu kadında aura var.Tehlikenin farkına varmadan,basenleriyle boğuşmak yerine ya da bu kadının keşfedildiği yaşta biraz daha uzun olmak için iyi beslenmek ya da spor yapmak yerine kıçımızı kımıldatmadan bu kadındakinin de sadece Allah vergisi olduğuna inanarak bilgisayar başında tek elimiz göbeğimizde bize de bu sihirli fondötenden sürseler böyle oluruz demeyelim Allah aşkına demeyelim.

ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

hızlı yazınca yanlış yazıo arkadaşasdkljladjlaj

amca sen de bana ne içerlemişsin, merak etme, ben kompleksli biri değilim. ''benim götümdeki kıllar kadayıf oldu bana saygı duy!!'' diye ağlak bir tavır takınmam, geçende de executive yazmak isterken, exclusive yazmışım fark edince ben de güldüm.
yalnız, bir dahaki sefere imladan saldırırken, sen en azından imla hatası yapma.

yazıo ne amk. sadece benimkiler mi sayılıyasdasdadasd
Sosyal ağlarda paylaş

Istari said:

Dworgian said:

hızlı yazınca yanlış yazıo arkadaşasdkljladjlaj

amca sen de bana ne içerlemişsin, merak etme, ben kompleksli biri değilim. ''benim götümdeki kıllar kadayıf oldu bana saygı duy!!'' diye ağlak bir tavır takınmam, geçende de executive yazmak isterken, exclusive yazmışım fark edince ben de güldüm.
yalnız, bir dahaki sefere imladan saldırırken, sen en azından imla hatası yapma.

yazıo ne amk. sadece benimkiler mi sayılıyasdasdadasd

tonla yazım hatası yapıp "hızlı yazdığımdan" demen komik gelmişti. zira ben mesela sorulsa "iplemiorum" derim. öyle hızlı yazdım da bilmem ne diye bahane bulmam.

arada takılıyorum işte kendim harika olduğumu söylediğim yok. sen de bana takıl istersen dilbilgisinden np =)
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

tonla yazım hatası yapıp "hızlı yazdığımdan" demen komik gelmişti. zira ben mesela sorulsa "iplemiorum" derim. öyle hızlı yazdım da bilmem ne diye bahane bulmam.

arada takılıyorum işte kendim harika olduğumu söylediğim yok. sen de bana takıl istersen dilbilgisinden np =)

tonla yapmıyorum, arada yapıyorum. bazen fark etmiyorum, bazen telde yazdığım ya da hızlı yazdığımda oluyor. ayrıca dikkat ettiğim kadarıyla senin yaptığından da çok daha az yapıyorum. neyse hata yaptığımda bunu kabul ederim, bahane bulduğum yok. senin can simidi gibi sarıldığın nüans meselesinde de yazım yanlışı değil, olsa olsa anlatım bozukluğu vardı; ben de anlatım bozukluğu olmadığını anlatmaya çalıştım.

tamam, sıkıldım. başka bir konunun altında yine beklerim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...