Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

başlıyorum!!!

imamizer

Öne çıkan mesajlar

breave'e girdiğimden beri fleet fleet takılıyorum. kalabalık olunca hiç durulmuyor ortalık. mekanımızı basıyorlar araya. genelde bizim fleetlerde gate camplıyoruz şu an yaptığım gibi.

fleete ilk girdiğimde 1-2 gemi yakalayıp patlattık 70 kişi. sonra bi yere warplandık aha şunu yaşadım:

http://fc05.deviantart.net/fs70/f/2014/057/3/2/fleetjump_by_zeldawidow-d782ogh.gif
Sosyal ağlarda paylaş

battlecruiser takılıyorum, battleship trainleri devam ediyo arka planda. aksiyon için frigate var. bi de retriever alıcam garanti ve devamlı para kaynağı olsun.

birazdan dramiel ya da daredevil alıcam sırf şekillerine bitiyorum diye. çok kötü demişler daredevil'e. level 1-2 bile yapamaz mı?
Sosyal ağlarda paylaş

abi şu an mesela corpun dersindeyim. tackling dersi vardı. condorlara bindik 30 kişi tackling öğrendik pratik yaptık. işte işin tüyoları taktiği tekniği anlatıldı.

şimdi ewar a geçiyorlarda uykum geldi ve ewar modullerinin skilleri ben de yok.

bide osprey fitledim bi tane. bi kaç saati kaldı tüm modulleri kullanmama. logi oynayacağım bi. baya zevkli görünüyordu bugün nullsec ratting yaparken. bi kaç kere beni kurtardı.
Sosyal ağlarda paylaş

alıntı /ustura kemal/
8 kasım 2012

-Megathron tackle,Megathron tackle,
-JUMP JUMP JUMP
-primary mega,primarymega,dominix i jamm leyin.
-çok güzel devam devam.
-Abi LOCAL ARTIYO LOCAL ARTIYOO.....6 kişi hurricane,hurricane,hurricane,falcon,guardian,guardian
-megayı patlatıp kaçıyoruz ALIGN planet 5
HERKEZ ALIGN PLANET 5
-abi dominix beni tutdu.
-MWD yi açın,mvd yi açın
-abi açamıyorum web scram her bok var üstümde
-aggrasyon kes gate yaklaş yakınsan arkaya atla
-geldiler geldiler
-WARP WARP herkez kaçsın.
-abi ben patladım yaa poduda vurdular +4'leri yeni almışdım hay asdnaısdaısdjıasd.
-ya hepde beni buluyolar
-tamam sakin sakin.
(OYNARKEN KALBIMIN KÜT KÜT ATDIĞI TEK OYUN,türk oyuncuların başladıkdan 6 ay sonra yani oyunu öğrenmeye başladıgı sırada bırakmasından dolayı bir türlü çoğalamadığı ve 5-10 kişi nin üstüne çıkamayan bir fleet ve oyun hikayesi size
Hepinize selamlar saygılar TORTUGA lılar özledim sizi(CCP bıraksaydı aslında konunun özüne yanı mangır olayının dibine iniyodum /çift tengu /bu bizim ilâvemizdir//ama onlarda haklı 3 kuruşa 5 köfte kimse vermez)
Sosyal ağlarda paylaş

abi oyun çok iyi ya keşke daha önce başlasaymışım.

dün logi oynadım. 4 kişi nullsec asteroid belt temizledik. baya zorlandım başlarda, elemanlar dağılıyor sürekli hepsini remote shield booster rangeinde tutana kadar göbeğim çatladı. ilk defa tactical overlay kullanma gereği duydum. çünkü kimin aggro alacağı belli olmuyor. arada ben de aggro alıyorum ama allahtan gemide 2 tane large shield extender, adaptive fln var, bi de 50+ km de durdugum için genelde ben tanklarken daha rahat kesiyorduk valla asdfg.

capacitor sorununu çözmem lazım ama. şimdi capacitor management guidelarını okuyorum. bide düzgün bi overlay şart. kalabalık fleet de imkanı yok kime nerde ne lazım görmenin. ayrıca scan resolution da arttırmam lazım. hızlı kitlenmek de gerekiyor. abi çok şey var yapacak adfd

iyi gidiyo iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu oyunda manifacturing ile nasıl para kazanılıyor anlamadım. neyi hesapladıysam zarar.

dün scourge light missile hesapladım. 100 x missile için gerekli malzemeleri götürüp satsam 1k isk. oturup kendim o malzemelerle missile yapsam ve ortalama fiyattan satsam 900 isk asdfghjk (vergi de yok daha)

az önce condor hesapladım. gerekli malzemeleri götürüp satsam 389k isk. gemiyi almaya kalksam 350k ya satan var.
Sosyal ağlarda paylaş

füzeler falan kar ediyor, ama gidip mission hubda satman lazım jitada satarsan olmaz.
Gerçi aynı mantıkla üretmeyip jitadan alıp satmak aynı kafaya geliyor sdsf.

Herkesin kolayca yapabileceği bir şeyde para kazanmak bu oyunda biraz zor. Zor olan kısıma gittikçe para olayı artıyor, en azından üretim için böyle.
imamizer said:

ben bu oyunda manifacturing ile nasıl para kazanılıyor anlamadım. neyi hesapladıysam zarar.

dün scourge light missile hesapladım. 100 x missile için gerekli malzemeleri götürüp satsam 1k isk. oturup kendim o malzemelerle missile yapsam ve ortalama fiyattan satsam 900 isk asdfghjk (vergi de yok daha)

az önce condor hesapladım. gerekli malzemeleri götürüp satsam 389k isk. gemiyi almaya kalksam 350k ya satan var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...