Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu(aka Parasyte)

Yeager

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
oturdum 10 bölüm falan izledim kaldığım yerden bugün, bitirdim sonunda.

olm bildiğin içim cız etti lan, üzüldüm migi'ye bölüm başında :(

çok efso animeydi. Ağlaklıklar vs. çoktu ama sonunda Satomi'yi hücum yeleği olmadan devirmesiyle o kadar çektiğimize değdi. Güzel animeydi.

Son bölümde de çok gereksiz felsefe yaptılar ama hoştu. Neyse, Migi cCc
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...

bu tam
http://d12vb6dvkz909q.cloudfront.net/uploads/galleries/18784/movie-poster-the-thing.jpeg
: the anime olmuş ya, mangaka 90'larda bitirmiş seriyi zaten, the thing'i izleyip gaza gelmiş kesin ehu. iyi de yapmış ama. daha önce baksaymışım keşke. çok iyi ve sürükleyici gitti de 23'te büyük bir saçmalama oldu, neyse ki düzeltildi.

city hall, gotou

dinlemediniz çocuğu, büyük acemilik ama dedikleri gibi insanlar cidden ellerindeki herşeyi kullansa öyle maymun gibi zıplamakla birşey olmaz. ışid bile 5-10 tane intihar bombacısı salsa üstüne tamamdı gotou lol. getirin humveeleri 50 cal'li, pompalı saçmasını tahta bile durdurur, sıkıysa apc'leri delen sabot mermilere karşı korusun kendini. onu da geçtim çatılara dizin sniper bir düzine, hepsi ayrı açıdan ateş eder, el bombası filan kullanın. hellsing'deki wild geese çözmüştü işi. "mermiden kaçıyorsan şarapnelden kaç da görelim" diye bombalamışlardı ehu. hoş gerçi bu yapım bayağı daha eski deyip çok üstüne gitmeyeyim.

atsuko tanaka, miyuki sawashiro aynı seride awww yiss, sawashiro'yu iyi değerlendiren bir rol olmamış ama tanaka 11/10 uyumlu role. hirano aya da şaşırttı, ona da bravo.

migi final

finalde resmen bunu yaptı ya lol.

son 2 bölümdeki felsefe

"niye yaptınız" filan diyen olmuş da zombi filmlerinde de hep gördüğümüz şey değil mi, insan yiyen canavarlara karşı mücadeleyi gösterip gösterip sonra "ama biz napıyoruz ki" diyen sonrasında canavar insanları da bu yoruma araç olarak kullanan? ama hepsini sona yığmak yerine biraz yayılabilirmiş, bir de "gotou canıms yazık o da can" demek nedir lol. neyse ki aklını başına topladı çocuk ama ben gene bir 8-) yaptım yani.

ama kendini ciddiye alan bir serinin sulandırılmadan adapte edildiğini görmek güzel, sasuga maddohauso. (tu)

mangaka historie'yi de yazanmış, tamam ya, sağlam adam anlaşıldı.
http://www.youtube.com/watch?v=aXG5-huAJac
yalnız bölüm sonunda şu çalarken karakalem çizimleriyle gelecek bölümü göstermesi gördüğüm en iyi preview filan olabilir. tiril tiril.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
ben bunu yeni izlemeye başladım, mal'da ve anidb'de 8.5 ortalama almış. ama bu puan çok abartı gibi geldi bana. ilk bölümü gore olsun diye yapılmış teenager drama havası verdi.

sadece parasit olduğu için kesilmeyen biçilmeyen zarar görmeyen ve imkansız biçimde şekil değiştirebilen bir varlık.

the thing teması ve venom hikayeleri hoşuma gider de, bu kadar yenilmez güçler alması keyif vermedi.

hikaye anlatımı yüzünden mi bu kadar yüksek puan almış bu meret?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...