Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoD Beklentiler & Sonuçlar

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Eternal said:

Wotlk dahil Best expansion so far..

iki üç tane noob çıkabilir şimdi aranızda yok tbc falan daha iyiydi diyen.. bütün mekanikler ve oyun atmosferi ele alındıgı vakit. Net bir şekilde en iyi çıkmış expansion warlords of draenor'dur. bu kadar basit

en iyi çıkmış demiyelim. Bütün expler arasında en kötü çıkmış/lansmanı yapılmış ancak eklenen kontent ve fikirler açısından en eğlenceli ve dolu exp diyelim ne dersin?
Sosyal ağlarda paylaş

Glatheros said:

Eternal said:

Wotlk dahil Best expansion so far..

iki üç tane noob çıkabilir şimdi aranızda yok tbc falan daha iyiydi diyen.. bütün mekanikler ve oyun atmosferi ele alındıgı vakit. Net bir şekilde en iyi çıkmış expansion warlords of draenor'dur. bu kadar basit

en iyi çıkmış demiyelim. Bütün expler arasında en kötü çıkmış/lansmanı yapılmış ancak eklenen kontent ve fikirler açısından en eğlenceli ve dolu exp diyelim ne dersin?

yani çıkmış derken çıkış şeklini falan demiyoruz tabiki .. aynen içerik olarak dedim ben.. tbc ilk oldugu için bir çok arkadaş ilk gözağrısı tribi yapabilir ama komple düşündügümüz zaman en dolu ve başarılı expansion bence
Sosyal ağlarda paylaş

Tbc vanilladan sonra gelip çok daha iyi olduğu için abartılıyor. Bide çoğu kişinin doğru düzgün raid yapmaya başladığı zaman falan.

Wodda daha erken görmek lazım raidlerini falan ama en başarılı expansion olma potansiyeli var. Bir ulduar çıkmayacak muhtemelen ama güzel olacak gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

herkes tbc deyip duruyor ama bok gibi bir ek paketti. yani reddit te efsaneleşti diye herkesin dilinde tbc var ama bugün adamlar tbc yi tekrar getirsinler kimse bir hafta sonra yüzüne bile bakmaz.

bugdan geçilmeyen 5man heroicler mi dersin? 5 saat oynadığın oyunun 2 saati adam aramakla geçmesi mi dersin? zar zor bulduğun adam dc olur, içerde arıza çıkartır takım dağılır, dungeon girişini kamplarlar 2-3 reskill orda yersin.

bir de belki bu benim kendi şanssızlığım ama o dönem hangi guilde girdiysem bir item kavgası almış başını gitmişti. 1 item çıkıyor yarım saat onun davası sürüyor, sonra ortam bozulduğu için wipeler geliyor falan of of.

ama wotlk desen dungeon finder geldi, sistemler oturmaya başladı, senaryo şahane, mekan tasarımları, müzik bayağı iyi. drak'tharon keep ve utgarde keep in aşırı iyi müzikleri vardı ve diğer dungeonların da tasarımları şahaneydi. hiç item ihtiyacı hissetmesem bile aradabir girerdim ortamlarını sevdiğimden. adeta bir çağ atlamıştı oyun bence.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

tbcde ne vardi da bu kadar hastasi millet hatirlayamadim ben.

tbc'de atmosfer vardı
dark portal açıldı blood elf & draenei ilk defa yeni irklar geldi
pve contest olsun diye shaman/paladin alliance horde'a eşit dağıtıldı.
oyunun büyük bi kısmı auttnement olayı vardı.
bi SSC Hyjal caverns of time pve açısından çok doyurucuydu
pvp yapanlarda es geçilmedi işte ilk defa arena sezonu geldi gladiator titleları mountları verildi.
Sosyal ağlarda paylaş

Certhas said:

herkes tbc deyip duruyor ama bok gibi bir ek paketti. yani reddit te efsaneleşti diye herkesin dilinde tbc var ama bugün adamlar tbc yi tekrar getirsinler kimse bir hafta sonra yüzüne bile bakmaz.

hiç alakası bile yok, oyunun zorluğu tatmin ediciydi. oynadığım dönemde reddit vs hiç bir forumu falan da takip etmedim. çoğu insan da aynı fikirdedir muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

@axedice

senin dediğin sistem sadece kungen gibi adamlara yarıyordu. onlar stream üstünden para kazandığı için bu işi ortaklık haline getirir ve yaptıkları herşeyi sağlam bir takvime oturtur, daha sonra da dünyada toplam 150 tane adamın girebileceği end-game raidlere girerlerdi.

geri kalanlar da işten güçten ayırdıkları 4-5 saati hc dungeona ayırır ve onu belki yapar, belki de yapamazdı.

şimdiki sistem ise güzel bir şekilde ilerliyor. herkes iyi kötü zamanını güzel bir şekilde değerlendiriyor ama eskisi gibi çalışan mythic yapıyor, yapamayan normal veya heroic yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...