Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

free migration ve pati olusumu

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

Alfheim said:

outlandden xaviusa migrate ettim ben de bu ne mk deyip, burada da queue var lel

Yahu sorma bizim arkadaşımız Emryss e mig etti. Bizi parti ye davet etti güzel güzel quest yaparken dostumuz disconnect yedi.. Karakter bulunamadı hatası aldı onlar bitti bir baktı emryss te 1k kişi sıra olmuş. Sıra geldi yine karakter bulunamadı hatası. Adamın bütün gecesi zehir oldu..

İşin ironik kısmı ise onun davet ettiği realmde 98 oldum. Adam kasamadı bile :S
Sosyal ağlarda paylaş

ozii_x said:

Alfheim said:

outlandden xaviusa migrate ettim ben de bu ne mk deyip, burada da queue var lel

Yahu sorma bizim arkadaşımız Emryss e mig etti. Bizi parti ye davet etti güzel güzel quest yaparken dostumuz disconnect yedi.. Karakter bulunamadı hatası aldı onlar bitti bir baktı emryss te 1k kişi sıra olmuş. Sıra geldi yine karakter bulunamadı hatası. Adamın bütün gecesi zehir oldu..

İşin ironik kısmı ise onun davet ettiği realmde 98 oldum. Adam kasamadı bile :S

Muhtemelen sizin gibi inv yoluyla gelenler de o server'dan sayılıyordur sdf. O yüzden locked oluyordur.

Olan free migrate'le gidenlere olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaviusa free migration frostmaneden var, başka nerde var? Her türlü migrate edip boş servera geçmek sıkıntı, AH>log in sırası. Performans problemleri 1 haftadan uzun sürmez, garrisonlar her yerde kapalı. Gereksiz bi iş olur free migrate. Ki serverlar arası organizasyon mümkün, aynı yere toplanmaya gerek de yok artık.

Bi işte chat room olayını aktif kullanmamız lazım, dün denedik ama logout olunca cross realm chati direk unutması sıkıntıya sokacak gibi. Belki vent ment ayarlayıp oradan organize olmaya kasabiliriz.

Sufi said:

la pandariada da saçma sapan bi yere migrate ettirmişti beni biri. gangren sen miydin o?

zaten account da pandarianın başından beri kapalı. açtırtmayın bana şimdi tekrar.

Gel sen geeel. Artık hangi serverda olursan ol birlikte oynayabiliriz zaten ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...