Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoD Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Şu an yaptıgın textbook strawman. Postu atan sadece ben oldugum için "Ha adam mage vs hunter kıyaslaması yapıyor." argümanına çekilip asıl eleştirilen şeyden dikkati deflect et, sonra bütün mevzuyu kapat. Full gear çekip oynadım işte, informed opinion oluşturması zor bir oyun değil WoW azıcık geçmişin varsa. Gün gibi ortada sorunlar.

Ölen sadece RMP değil. Koca horde ölmüş bir kere. Full ally rollamış top playerlar. Blizzard'ın WoW ekibi şu an sadece MILK THE COW takıldıgı için sonraki sezon Horde racialları uçururlar, tekrar bi reroll wave. Tekrar yagan paralar.

Aşırı mutluyum kapadıgım için sub'ı. Dünya kadar orjinal oyun varken su aptallıga çekilmenin alemi yok. Ha brolarınla PvE takılıyorsundur yardır derim de pvp'ciysen kesinlikle oyunun WoW değil. Zamanda geri gitsem gider starcraft/lol falan kasar pro olurdum. Cebime biraz para girerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

işte bunlar hep kotick

aynı taktikler d3'de uygulandı

bir stat ilah yapıldı, 1-2 ay herkese toplatıldı (komisyonlar kudurtuldu)

bir sonraki patch o stat iti götüne sokuldu, başka bir stat yüceltildi

böylece sürekli trade trafiği canlı tutuldu "bu iyi, bunu alayım" yerine "bu ay bu iyi, bunu alayım, öteki ay başka bir şey" e dönüştürüldü.

wow'da d3'de yaptıkları taktiklerin aynılarını yapmaya başladılar.

oyunda BIS trinketlerin BoE olması, diğer itemlardan çok farklı olması (on use main stat vermesi) ve game token satışıyla blizzard'ın resmen store'da ingame gold satmaya başlaması rastlantı değil. veya yeni raid gearlarında bazı slotların her zaman BoE olması ve mythic gearın kredi kartıyla artık satın alabilecek olması.

http://cdn.springboard.gorillanation.com/storage/craveonline.com/upl_images/lord_of_war_kotick.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Yemin ederim anlayamıyorum nasıl bir firma hem Starcraft kadar iyi ve WoW Arena kadar kötü birşeyi aynı anda yapabilir.

Tek cevabı WoW crowd'ın gerzek oluşu ve agızlarına ne dayasan yuttukları. Ve yanılmıyorlar, hala sublı insanlar kasıyolar falan. Baya sürreal.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

...

Ölen sadece RMP değil. Koca horde ölmüş bir kere. Full ally rollamış top playerlar. Blizzard'ın WoW ekibi şu an sadece MILK THE COW takıldıgı için sonraki sezon Horde racialları uçururlar, tekrar bi reroll wave. Tekrar yagan paralar.

...

peki ally rolleyen adamlar horde devam etseydi gerçekten şu ankinden farklı bir tablo çıkacağına inanıyo musun?
ben kesinlikle inanmıyorum. racialların şu anki etkisi psikolojik bir balon
Sosyal ağlarda paylaş

"Use" trinketleri olmasaydı haklısın derdim de öyle değil. Human ve dwarflar çok acayip şu an.

Tercihim iki factionın da farklı avantajlar vermesi ve birbirlerini kompliman etmeleri olurdu ama Blizzard böyle finesse şeyleri becerebilen bir firma olmadı hiç.

Mesela eskiden UD olmazsa olmazdı. O da hoş değildi ki. Ha güzel UD nerfledin de sonra diger her ally ırkını allah yaparsan o getirdigin nerf null olur.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Yemin ederim anlayamıyorum nasıl bir firma hem Starcraft kadar iyi ve WoW Arena kadar kötü birşeyi aynı anda yapabilir.

Tek cevabı WoW crowd'ın gerzek oluşu ve agızlarına ne dayasan yuttukları. Ve yanılmıyorlar, hala sublı insanlar kasıyolar falan. Baya sürreal.

Veya insanlar wowu pvp için oynamıyorlar, pvp sadece flavor.

http://cdn.meme.am/images/4290013.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

o konuda ben de hemfikirim ya

wow gerçekten kaliteli bir pvp deneyimi sunmaz, sunamaz. temeli pvp değil çünkü pve. pvp sadece opsiyonel olarak sunulmuş bir feat gibi.

hardcore pvp deneyimi için çok güzel oyunlar var skill check dolu. eğer amaç haldır haldır pvp yapmak ve haz duymaksa.
Sosyal ağlarda paylaş

Bunu farkettikten sonra o kadar rahat unsub vurup bi ferahladım ki anlatamam.

Hayır diger oyunlarda da dayak yiyorsun. SC'de terranlar agzımı yüzümü kırıyor mesela ve verdigim bi tepki "Ulan ne kötüyüm." WoW'da su hissi hiç yaşayamadım oynadıgım 7 yılda. Şu başlıkta böyle arena yapıp, counterına yenilip sinirlenen varsa direk bıraksın bi nefes çeksin rahatlasın.

Rasmon said:

Gelin kantıra erkek gibi ateş edin.

CS kötü değil de sevemedim gitti ya. Çok tek aspect benim için. VURUCAN ya olay sadece, korkunc bayıyorum. Elbette metasında strateji çok büyük bir pay ama hala VURDUN VURDUN ya olay, o beni bayıyo baya.
Sosyal ağlarda paylaş

Tam öyle değil ya, büyük etken tabi ama vuramıyosan bile acayip keyif alıyosun. Bi tane adam vardı redditten döktürmüş her maçta sonuncu olarak nasıl global elite oldum diye anlatıyodu. İlla adam vurmak gerekmiyo yani acayip satranç var oyunda.

Ha vurma kısmında da RNG yani crit çıktı gibi düşün, üzmüyo. Arada sen de vuruyosun çünkü. E oyunun vermesi gereken keyif bu zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Onu ben DayZ'de alıyorum yigitler. DayZ oynadıgım için çok öyle oversaturated SHOOTING sarmıyor artık.

Muh playtime.
http://i.imgur.com/NUp5NCO.png

O sıkmadan 3 kere düşünme kafasını seviyorum, silah sesi duyunca gerilmeyi seviyorum. Ne biliyim DayZ en keyifli ya. Bir de su public serverlardan hackerları temizleseler şahane olacak. Private serverlara sadece streamsnipe için girer olduk.

Ha bak Insurgency çok keyifli. Insurgency'de baya egleniyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Zikko said:

mage'in op olduğu sezon, oyna herkese tek at, çok iyisin prosun,

normal olduğu sezon gözyaşlarıyla hesabı kapa, ahahahah

"kıyamams"

Challenger-kun pls.

http://i.imgur.com/bbvRhFN.jpg

Mage'in OP oldugu tek sezon yok. Oynamasının senin moonwalk hunter'ın kadar kolay oldugu bir era yok. Tek attıgı bir senaryo da yok.

Koşarak aimshot steadyshot devam et sen. Taklalar falan at çok iyiyim de. Bu sezon glad alamazsan da "Kötüler kötüsüyüm" de sil oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

said:
Ha brolarınla PvE takılıyorsundur yardır derim de pvp'ciysen kesinlikle oyunun WoW deği

PvP için daoc oyna. Wow hiç bir zaman pvpde iddalı bir oyun olmadı. PvPde classlar eşit olmaz ayrıca.

bazı class kombinasyonları diğerlerine göre çok güçlü olabilir. Wowun tek sıkıntısı hangi classla oynarsanız oyayın herşeyi çok iyi yaparsınız reklamı yapması.

Bu reklam da 2v2 gibi kombinasyonlarda sıçıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Yok abi item sanırım dengesizlik skalasında en son etkileyen şey. Yani itemdan önce gelinecek çok fazla şey var.

aksine item bazlı oyunlarda, multi strike crit strike mastery zart zurt gibi abuk sabuk statlar konulur (Bu exp de nispeten azalttılar statları). Dolayısıyla, belirli classlar skill mekanikleri sebebi ile X stata abanırsa çok saçma şeyler olmaya başlar. Şimdi bir de buna wowda reel bir interrupt olmamasını ekle. Mesela adam kafana baltayla geçirirken büyü cast edip ok atabiliyorsun.

gerçekten sağlam pvp mekanikleri olan oyunlar var. Örnek verdim işte daoc. Aç biraz oku combat mekaniklerini, wowla kıyasla ne demek istediğimi anlayacaksın.

Wow pvp oyunu değil ama o bir gerçek.
Sosyal ağlarda paylaş

item in etkisi goz ardi edilebilecek kadar az arenalarda su an. 2s i de ignorelayip 3s e baktiginizda wow pvp yeteri kadar competitive ve tatmin edici su an bence. belli bir seviyenin ustundeki oyuncular nerdeyse her sezon her classla, calisan her comp da yuruyup gidiyor.tas kagit makas etkisi hep oldu eet ama cok da baltalamiyor.top ladderlarda ki class cesitliligi de destekledi bunu simdiye kadar.dk conversion dampening den etkilenmedigi icin abuse ediliyor,o rahatsiz edici an itibari ile, bir de classi oynamak icin sarfedilen efor/alinan profit odakli kufurler edilebilir ama mazeret olmamali gibi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...