Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoD Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

xunn said:

bi 40 maç attık dün. Hunterlı setupları 2 kere yenebildik. Ve daha yeni başladım, karsımda backpaddle atan kötülükte insanlar var. İyi hunterları düşünmek istemiyorum.

xunn said:

Digerleri en azından kontrol edilebiliyor hala.

Adı Legolas olan, backpaddle yapan hunter'a Glad adam kaybediyorsa birşeyler çok yanlıştır bro.

edit: See "Backpedal"(v.)
Sosyal ağlarda paylaş

BioHazarD said:

xunn said:

BioHazarD said:

bi ton OP as fuk class varken hala hunter diye aglanmasi inanilmaz asdas

Digerleri en azından kontrol edilebiliyor hala.

Adı Legolas olan, backpaddle yapan hunter'a Glad adam kaybediyorsa birşeyler çok yanlıştır bro.

yok oyle bisey abi emekli gladdir o

Yok bro iyi hunter var arkadaş olanlar. Onlar zaten ben bi sheep vurana kadar agzıma 2 interrupt bi frost trap gömmüş oluyor ve bir kere CC atana kadar bi bakıyorum HP %55, dfg.

Kolay olanı oynıcaksın abi demek ki, bir noktadan sonra "Haa bunlar OP, kolay, e ben enayi miyim?" diyip oynamak lazım. Ha Blizzard mal mı mal tabi orası ayrı, en ikonik 2 classı itin dötünde.

Ama geyigi eglenceli oluyo bence, gelip böyle için döküyosun falan, stres atılıyor yani.
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Abi sonunda ya.

Birisi sesimizi duydu, mage burst neydi öyle. Bir disc priest olarak biraz yaşam hakkı tanındı en sonunda bana da.

Disc o burstten en az etkilenen class.

Mantıklı nerf, lakin magelerin artık olayı hiç yok demek. Bütün burstleri nerfle, sustained ve casting damage'a saygıyı da göster.

Babysteps.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hunterı savunan ya salaktır ya hunter oynuyordur. Ulan demin bg de 4 hunter vardı karşımızda direk dümdüz kaybettik. O kadar aptal bir durumdalar ki dümdüz indirdiler herkesi 4 ü bir arada takılıp ahah.

Bence şu an en op hunter ve disc. sonrasında dk ve ret paladin. sonrasında druidler geliyor. sonrasında diğerleri.
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

Ya hunterı savunan ya salaktır ya hunter oynuyordur. Ulan demin bg de 4 hunter vardı karşımızda direk dümdüz kaybettik. O kadar aptal bir durumdalar ki dümdüz indirdiler herkesi 4 ü bir arada takılıp ahah.

Bence şu an en op hunter ve disc. sonrasında dk ve ret paladin. sonrasında druidler geliyor. sonrasında diğerleri.

bence diğer saydıklarının da çok fazla eksiği yok, ama bg'lerde hunter ftw
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben hunteri 100yaptim bu oglen. Hemen 4 k honora chest ve shoulder aldim. Bg de 13 hk 1 death ile hk da 1. ydim. Damage de 4m ile 3. Sirada. Her bg de buna benzer tabeladan hic dusmedim. Yani inanilmaz ya damagesi durdurulamiyo. Group savasinda huntera dalan aptallar oluyo, aslinda aptalda demiyim sinirden daliyolardir kesin. Ama indirebiliyolae mi hayir. 2 detarenc, frost trap, stun, petin charge i. Lan kullandigim skillin adini bilmiyorum, geri ziplayinca talentle hizlaniyo ya, zaten surekli adami yavaslatiyorun, auto shouta da verdim slowu tanri gibi takiliyorum, dert yok tasa yok. İyi ki hunterim var iyi ki hunterim skillerin adini bile bilmiyorum basiyorum gitsin islevi onemli. Bazen butonlara rastgele basiyorum. Hele magelere nuke Skilleri de cd de degilse anasini aglatiyorum adam glad olsa nolur arena master olsa nolur kaldiramiyo kih kih
Sosyal ağlarda paylaş

DoubleW said:

Pro hunterlar neler yapiyolardir lan merak ettim, aslinda pro derken hani benim gibi mouse click yerine key bindingse atayanlar.

Yanlis anlasilmasin bende normalde keybinding kullaniyorum da hunterda ihtiyac duymuyorum

Deal with it bro;)))

ben de hunter oynarken bunu düşünüyorum, bu classı iyi oynayan kim bilir neler yapıyorduk lan falan diye.

skillere falan hiç hakim değilim, unutuyorum bazı skilleri falan kullanmayı, hiç op bir class oynamamıştım, demek böyle oluyormuş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...