Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #6

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

silverlar da kötü olsalar da onlar da insan, niye ezikliyorsun. senin de nova 1 olduğun günleri biliyoz, 1k saat oynayınca işte şerif levelına gelebildin olm. ben 2k oynadım ben de şerifim, ben de kötüyüm yani herkes kötü burada iyi yok maalesef.

ama bu silverlar baya kötü la asdf
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bozuk ya yalandan FACEIT bakayım dedim geçenlerde yılan gibi akılıyor yani. 64 tick ile o kadar yalan vuruyorum ki insanları. Mirage mid awp duel'i oluyor, ilk peakte adamı 2-3kere random vurdum. yani eminim kaçırdığıma ama vurudm falan. Adam da ben t iken aynısını bana söyledi falan (MM de oluyor bunlar) sonra FACEIT baktım abi. bir kez bile yalan vurmaca/vurulmaca olmadı. Yani o kadar anlamsız geldi ki sonradan MM oynamak ama işte insani duygular o rank atlama aşkı yüzünden MM'de oyun zevkimizi resmen random hs'lere bırakıyoruz :D
Sosyal ağlarda paylaş

Rasmon geçen gece arka arkaya kaç win almıştık? 3-4-5? bi yerden sonra sayamadım da.

Ha bu arada ben zevkine oynuyorum bi iddiam falan yok, ayrıca herkes eşit şartta değil. Notebook + dandik mouse ve wifi üzerinden oynamak başka, 21-24" ekran + orta üstü desktop ve razer-logitech gibi kaliteli mouse/klavye ile oynamak başka.

Ha gidelim adekse, lan üzerinden kozlarımızı paylaşalım, sonra kim iyi kim kötü görelim. sdf
Sosyal ağlarda paylaş

oha round 9-1 öndeyiz maçta, 1 elde ctde 2 awp mid sandım takım a giderken b gittim b doorstan vurrum diye kickledi salaklar, anlamıyorum şu bütün t takımı aynı spota gitsin muhabbetini cidden ya ben gerizekalıyım ya adamlar, hayır gidiyorlar full a sonra sıkışıyorlar longda.

kodumun polishleri.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...