Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

Xenocide said:

Eternal said:

gider burger king'e,kfc'ye 1 kişi siktiri boktan ne oldugu belli olmayan bir ögünlük menüye 25 lira verir.. Herifler orda oyun yapar bi ömür geberene kadar oynarsın 125 tl ister.. Hmm Bu fiyatları haketmiyor.. Lan adamlar oyun yapıyo olm.. çiziyolar, boyuyolar kodluyolar, server falan acıyolar oynuyosun orda.. başına bi iş gelse support veriyolar, güncelleme cıkartıyolar zart zurt.. 125 tl nedir lan. bi düşünün yani nedir.

Overwatch = 6 tane Burgerking menüsü kardeşim.. tamam aglama 10 tane burgerking menüsü. menü 13.99 falan dicekler.

yani kısacası bu fiyatı etmezciler.. Traşı kesin abi.

abi bizim bu mantıkla hayatta hiçbişey yapmayıp sadece oyun almamız lazım.

salak salak gidip kahve falan içiyosunuz. bugüne bugün 1 kahve almak en az 10 tl. 3 kahve fiyatına mmo subscriptionu çıkıyor. kahve iççeğine mmo'ya başla abi.

evet, wow'a böyle başlamıştık.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu fiyatını falan fanboi luk ile savunmaya çalışmak.... Ne komik insanlar var... Bence etmiyor o parayı oyun benim için çok net. Diğer oyunlarla kıyaslıyorum aynı fiyattaki ve computer says no. Ama anlarım yani blizort un kart oyununa cüzdanını atanlar bunu hayli hayli beğenir alır savunur falan. Zevk meselesi herkesin elit zevkleri olacak diye bişey yok sjsjsjsjsjs
Sosyal ağlarda paylaş

server'ın senin makinene saniyede kaç kez update gönderdiği. ya da senin makinenin server'a saniyede kaç kez updade gönderdiği. tam emin değilim ama ikisi için de kullanılıyor olması lazım. ne kadar çoksa o kadar güncel bilgi alıp veriyorsun server'a, KAPININ ARKASINA GİRMİŞTİM YHA NASI HS ATTI HAXLAGGG rage'lemelerin azalıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=aVmqv3z4gnA
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu oyun çıksın artık ya, erken açsınlar kapıları. cs atayım dedim, çok kuru geldi oyun. birisinin arkamdan çıkıp diediedie çekmesini özlemişim.

çıkıcağı tarihlerde ankara'ya gitmeyi düşünüyordum ama gitmesem otursam mı diye aklım çelindi.

Anelor said:

cs:go da ranked 64 tick değil mi? 128 ise 3 yıl sonra başlayım tekrar oynamaya

official serverlar 64 tick.
benim dediğim tournament oyunları. turnuvalarda veya custom serverlarda 128 tick yapıyorlar ki mümkün olan en tarafsız biçimde oynansın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...