Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

Tim said:

Sacma flick'lere, snap'lere hack diyorum. Dun su widow'a gikimi cikarmadim mesela. Herifin onundeydi herkes, takimi alip da widow'a kadar gidebilen olmadi resmen. Normaldi herifin bizi leblebi gibi avlamasi. Hile yapiyosa da baya iyi ayarlamis trigger'i, movement baya dogaldi ama iste o movement herifin SR'iyla uymuyo yine.

paradoksal'i alaydik dun bu oyuna da bi pharah oynasaydi aslinda :D

abi iste ben giderdim de tracer i falan kesmesi herifin zaten inanilmazdi sdfg

arkada pocketi falan var. dva maymun ziplaman lazim arkanda da mercy olacak da mercy inmeyecek falan
Sosyal ağlarda paylaş

Dün attığım oyunlardan sonra bu oyunu oynamaya devam edersem sinir hastası olacağım gibi bir izlenim oluşmaya başladı bende. İstemsiz yere bağırıp küfretme gibi alışkanlıklarım oluştu ki normalde hiç yapmadığım şeylerdi.

Dün traji komik olaylar vesilesine denk geldim. 2508 çıktım çok rahat güzel takımlar geldi iyi de oynadılar. 2508 den sonra 1 el daha gireyim dedim. Troll takım geldi 13 yaşında genji oynayan bir çocuk 85 level ve 63 level bir widow geldi. Maç boyunca 1 tane bile pick alamadı bu widow attack da söyledim tanka geç ben soldier geçeyim bari. Çektim soldier'ı ben bu velet gitti gene widow aldı kaybettik abi klasik. Ondan sonra gelen takımlar ise daha da berbatlaşmaya başladı ki ben gerçekten anlam veremedim şu olaya sırf bütün troller teker teker benim maçlarımdan geçiyor sanki. Adamlara geri de durun pointi tutun diyorum junkrat'a koşuyor adam reinhardt oynuyor öleceksin yapma etme diye diye böyle yalvarış ve yakarışlı bir pazar günü geçirdim. Kaybetmesinde değilim neden böyle oldu bir anda sadece ona anlam veremedim. Ondan sonra ben sinir oldum seri seri que attım aptal gibi 2508 den oyun beni 2320 lere kadar düşürdü. Sonra 2378 e çıkıp kapattım. Ama ara vereceğim veya sezon bitsin öyle oynayacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de bırakıyorum yine xd. 3.2k'ya çıkıp 2.8k'ya düşmeyi başardım yine.

Sadece iş yapmayan widowlar geliyor widowsuz maçım olmadı şimdiye kadar. Kaybettiğim maçların %90'ını minimum 2 bazen 4 gold medal ile bitiriyorum.

Hayır bu oyun moba olsa, snowball olur taşırsın. CS: GO falan olsa yine skilline göre taşırsın. OW ÇOK TAKIM ODAKLI olduğu için, böyle heriflerle hiçbir bok olmuyor. Sadece kanser oluyorum. Güya mastera çıkacaktım, 3.2k civarı plattan beter.

Bir de üstüne Jeff Kaplan one-trickleri banlamayacaklarını açıkladı.

Ya arkadaşım, OYUN PICK DEĞİŞTİRİLMESİ ÜZERİNE GELİŞTİRİLMİŞ bir oyun. Öyleyse maçın başından sonuna kadar hero değiştirilmesin neden var switch mekaniği? OYUNUN ANA MEKANİĞİ COUNTER üstüne, farklı comp kurma üstüne.

Tutup one trick oynayan adamları kaybetmemek için hiçbir şey demiyor herifler inanılmaz ya. Allah belanı versin Blizzard.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim oyundan tek beklentim kim ne heal'lamis kim ne damage vermis, kim ne kadar olmus, kim kac kill almis gosteren dashboard. Sunucuya falan bi yuku de yok bunun, sadece client'a entegre edilip gecilebilecek bisey.

Neden yapmadiklari konusunda hic bi fikrim yok. Aklim mantigim almiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...