Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

toggie said:

ayrica jeff kaplan developer update'lerinden birinde bu konu ile ne kadar ilgilendiklerinden bahsetmisti. yani sana feedback gelmiyor evet ama ilgilenmedikleri konusunda elinde somut bir veri yok. sadece karsina cikan adamlarin hileci oldugunu dusunuyosun.

Ilgilenmiyorlar demedim, yeterince hizli aksiyon almiyolar dedim. Benzer sekilde videosunu kaydedip simayet ettigim bi eleman vardi, ekledi hile yapmadim ya agladi ama aylrca listemde kaldi. Simdi bulamiyorum listede, banlandi heralde. Nick falan degistirdiyse bilemicem.
Sosyal ağlarda paylaş

Catzenin videolardakiler net aimbot ama tim senin videolar o kadar net değil. Dediğin doğru soldier ulti açsa da bir anda kitlenmiyor öyle alandakileri kitleniyor mermi senin videoda adam kendi de şlak diye 200 metre ötedeki adamı targetlıyor şüpheli . Tracer değişik ama iyi oyuncu da olabilir targetlar arası öyle ani sıçrama yok hiç belki de kaliteli aimbottur:d
Sosyal ağlarda paylaş

Abi her hile direkt aimbot degil. Kimisi soyle calisiyo;

Bi tus atiyosun, ona basinca en yakindakine snapliyo ki fine tuning yapabiliyosun anladigim kadariyla, sonrasi senin tracking’ine kaliyo tusu birakirsan.

Panikleyip sacmaladiginda bu soldier’in videodaki gibi oluyo iste, ordan kraya zipliyo. Hani beklentiniz mukemmel tracking ise catze’nin videoarindaki gibi onu gorememeniz normal.

Bi de eli aliskin tiplerde anca slow motion ile belli oluyo o snap. Ondan sikayet etmeden once bi 25 kere iiyorum resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Tim said:

Kaybetmekle ya da princ ligde kalmakla ilgili bi derdim yok da, paticigin kitlesinin de nerdeyse su oyunun community’si kadar kanser bir tavir takinmasi ciddi ciddi rahatsiz etmeye basladi.

5-6 kişi var abi aslında. temizlesen ağda yapılmış gibi olur forumun kendisi bence. millet ego tatmin etmeye resmen, işin garibi millete bok atıp sonra da rahatlayabiliyorlar. en sonunda koydukları smiley çok efsane zaten. kalıp aynı fasdad
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kendi gördüğümü söylüyorum bazen şak diye kilitleniyor örneğin adam sana çok yakınsa şak diye visor açınca sola kayıyor aim sanki burada da öyle olmuş. Hile olabildiğini görmemiz için bence adam ulti açmadan birini öldürdüğünde kill cam görüntüsü her şeyi ortaya çıkarır. Ama yavaşlatıp bakmak da güzel fikir bir de öyle dene istersen. Adam ağlayıp da oyun sonuna doğru böyle bir şey yapmış olması ben şahsen ihtimal vermiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

abi çok saçma gelecek ama bence bi oyun modu daa lazım bu oyuna

quick play
ORTA DERECE CİDDİYETLİ OYUN
competetive play

puan falan olmayacak ama quick play rahatlığı da olmayacak. artık bi yolunu bulsun blizz puansız nasıl yapacaksa ben de bilmiyorum sdf

yahu quick play demek göz göre göre yenilelim demek olmamalı ya. hadi ben bu ara support oynuyorum, 5 tane dps aldılar lan. quick diye ses etmedim ben de giriyorum az oynadıgım heroları oynuyorum eğlenmek için. iyi de kurtardık oyunu. baktınız sonunda base dibinde ölüp duruyoruz biriniz artık tank alsın ama ya. hani oynayacağın belki 30 saniye falan o heroyla sırf oyun dönsün diye. söylüyorum bunu ve aldığım cevap GO PLAY RANKED. TRYHARD. böyle mi sorulur. şimdi yazacaklar cancer player bilmem ne.

yahu sanki bütün oyun ağladım hero değiştirin diye. tamam o kadar kasmıyoruz quick playde ama bu kadar da mal olunmaz. 10 saniyeliğine de başka heroyla oynasan ölmezsin ki amk. hani gram mı yenmek için heyecan yapmıyorsunuz son saniye oyun bu kadar sınıra gelmişken. bu kadarcık da yenmek istemeyelim mi?
Sosyal ağlarda paylaş

rank/point olmazsa quick e dönmesine engel kalmaz ki. aynı şeyi competitive de bile yapıyorlar.
6 kişi girmek çözüm buna ama bu seferde karşıya 6 kişi takım geliyor biraz iyilerse ağız burun dağıtıyorlar.

O değilde 5 kişi girdik dün 25 level puansız elemanı atmış yanımıza. eleman da baktı takım var healer pickledi biz bişey demeden. tamam dedik ama bu sefer heal yok. eleman sonra junkrat almış sharkyde son 2 dakika falan mercy ye geçti gold heal olmuş.
Şimdi ben 700 küsür levelim 2000-2500 bandındayım keza diğe arkadaşlar da öyle 250+level ve 2000-2500 bandında; bu 25 level adamın ne işi var bizimle?
Sosyal ağlarda paylaş

arcade ve quickplayde oyundan çıkmaya bir sınırlama gelmesi lazım. adamlar surf yapar gibi oyun değiştiriyor, 2 dakka oynayıp sıkılıp yeni oyuna geçiyorlar.

bu kadar güzel bir oyun ancak bu kadar sıkıcı olabilir yani. rankedda bile 5 maçta falan 1 tane çekişmeli ve güzel anca geliyor. tf2 oynarken public serverda millet girip çıkarken bile çok daha fazla eğleniyordum, yaşlandık da mı böyle oldu yoksa harbi oyunda mı problem bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun cok daha "tight" tasarım olarak. ole tf2 nın haritaları temposu gibi gir cıkı affetmiyo o yüzden sıkıntı yaratıyo bole seyler.

5 sn bile fark olsa biri girdi diğeri cıktı arasında yalan oluyo oyun cunku yenı gelen adam oyunun durumunun farkında olmuyo. tf2 de parcalar daha büyük ve geniş payla işliyo. sıkıntı daha cok kapatıyo
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyuna tek lazım olan şey rol seçebilmek queuelarken. Birden fazla seç, np. Girdigin zaman healer slotundan aldık seni dicek bitti gitti bütün troll gameler. Ben en son ciddi oynadıgım sezonda GM'e çıkabilmiştim su an Low diamond'ım abi. Sadece bugün 8 kere ardarda trollendim. Hayatında genji oynamamış 2 dakkası yok heroda pickliyor herif, abi hiç oynamamışsın bildigin negzel herolar var diyosun adam bütün fransız aksanıyla "ok i troll" çekiyor.

Böyle bir atmosferde tabii ki oyuncu kaybeder OW.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi help. Hitscan oynayamiyorum resmen su oyunda. Sorun %99 mouse ve sensitivity ayarlarimla alakali ama bulamadim dogru ayari.

1600 dpi 7 sens ile oynuyodum, pharah falan takilinca cok dert olmuyordu, sonra 800dpi, 7 sens'e cektim, baya artti accuracy ama hitscan'de tutturamiyorum yine bununla. alayi da near miss resmen siktiklarimin. daha assa dusureyim dedim ama bundan da assa dusurunce cok yavas geliyor nedense, sagima soluma tracer gelince donemiyorum istedigim gibi.

Yapan nasi yapiyo bunu? Nasi bi ayar cekmek lazim?
Sosyal ağlarda paylaş

bombilo said:

heryeri aimbotlar basmis, pixel aimbot, color aimbot. ayda 30$'a filan satıyorlar. cayır cayır kullanılıyor butun liglerde. gg.

adam tracerla açmiş kullaniyor, herseye 1clip atiyor, hani demiyor ki ulan bari arada açayım diye. full açık.

Abi bi link falan versene. Bakalim ogrenelim ne kullaniyolar basil yapiyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

Tim said:

bombilo said:

heryeri aimbotlar basmis, pixel aimbot, color aimbot. ayda 30$'a filan satıyorlar. cayır cayır kullanılıyor butun liglerde. gg.

adam tracerla açmiş kullaniyor, herseye 1clip atiyor, hani demiyor ki ulan bari arada açayım diye. full açık.

Abi bi link falan versene. Bakalim ogrenelim ne kullaniyolar basil yapiyolar.

link verdim diye banlama sonra :D

https://overwatchxaim.com/ -> color
http://www.cfaa.me/ -> pixel
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...