Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

o değil de iyice mercy based oldu bu oyun sanki res skilli geldikten sonra. kıl oluyorum böyle şeyler olunca. illa ki hero çeşitliliğinin ağzına sıçacaklar mobalarda.

ilk başladıgımda lucioyu fln görünce ne güzel, healer almaya teşvik ediyor resmen oyun diye düşünmüştüm tf2'den sonra. adam da kesiyorsun arkadaşlarını da heallıyorsun fln. ama şimdi şu mercy'ye res skilli verdiler kesinlikle mercy almayan bir tık geride kalıyor oyunda.

dps çıkarıp duracaklarına yeni bir healer getirsinler artık. çeşitlilik olsun, heal alma şansı artsın insanların. uzun süre compda soldier oynadım artık böyle sinirden stresten elim ayağım titriyordu. zenyatta maine geçince bütün sinirim stresim uçtu gitti. meğer gerizekalı herolar seçtikleri support almadıkları için taşikardi geçirip duruyormuşum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ana'nin sleep'i disinda biseyi yok abi. OP falan degil bence. Oyunda OP olan bi mercy bi de hog bence su noktada. Mercy'nin hitbox inanilmaz kuculdu, havada ucarken vurulmuyo, kanatlari falan girmiyo hitbox'a. Hog da olmuyor.

Reaper'in ultisini herifin burnunun dibinde acinca bile olmuyor. E'ye basinca ayni saniye icinde 300hp iyilesiyor ayi oglu ayi.
Sosyal ağlarda paylaş

neye göre Op olduğuna göre değişir. Healer olarak op değil mesela. Ama adam eksiltme ulti silkme tarafında aim iyiyse güzel iş yapar. Kaçma konusunda zenyata ile yarışır. Tracer genji arkaya basıyorsa sıkıntı çıkabilir.

Buradaki değişken tamamen aim ve yer tutma aslında. Oynayanın OP liği oluyor biraz hero skili ile ilgili değil.
Sosyal ağlarda paylaş

şuan comp. maçlarda mercy almayan direk geride başlıyor maça. şu E nerf gelsinde biraz farklı healerlara yönelsin millet. healerların hepsi iyi bence. sadece ana değil. tabii aralarında oynaması en zor ana, iyi oynayanda direk oyunu alıyor.
uzun süre ara vermiştim oynamaya, competitive'de hala kimse takıma göre pick almıyor. quick match gibi takılıyoruz. sürekli fill oynamak bayıyor bir yerden sonra. Sırf bu yüzden bırakmıştım oynamayı, bakalım ne kadar dayanabilicem.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

yeni hero gelsin dedim geldi lan
healersa bir de direk medyum topiğimi uplarım

http://www.youtube.com/watch?v=Cuafa4oMWLs

edit: valla healer lan asdasdasd

ibne gibin puşt gibin bir şey olmuş bu teleportlar, speller falan. symmetra tarzı bir sonuç olmaz umarım sdfasd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...