Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

Dragonfire said:

di gelsinde akşam nasıl eğlendik anlatsın.

Ahah neydi dunku tipler oyle ya. Keske kaydetseydik oyunu da benim disk yetmezdi o kadar kaydetmeye sdf

Dun eve gelince girdim oyuna, baktim Dynun'la Dragonfire oyundalar. Ben (Thardas) eklendim, Rahan geldi ustune, sonra Esh, sonra Gladmir, 6'yi tamamladik.

Iste quick play atiyoruz, baya saglam sacmaliyoruz zira ben Genji bile almisim (attim 3 shuriken'den 2'si yolda kayboluyo, o kadar kotuyum Genjiyle). Neyse, yenildik pek tabi. sonra karsinin pek iyi oynayan maymunu dayanamadi, FUCK YOU LOOSERS, NOOBS diye gaza geldi. Bir digeri "EZ" ile cikis yapti, hepsi caps. E durur mu bunu goren Anadolu cocugu, dedim "oyunda kal amk maymunu gorelim nolcak". Kaldilar sdlfkj

O arada 2 kisi spectate ediyo oyunu, karsidaki 4 stack yanindaki 2 stack ciksin da oyuna girsinler diye bekliyo, cikan yok tabi, giremiyolar. Milleti sakinlestiriyolar tamam hadi yapmayin falan ama i-ih, gazlar verilmis, tanklar, dps'ler, support'lar cekilmis, bildigin sanal mahalle kavgasi.

Neyse, sonraki oyunu biz aldik. Delirdi bu maymun (winston main eleman, ondan maymun deyip duruyorum), once cok agladiniz diye verdik dedi, sonra "COME SUCK MY DICK THARDAS"lar geldi, ben GOREMIYORUM NERDE?! deyince bu sefer annemle iliskiye girmeye basladi eleman dsflkjs

Toplamda bi 5 oyun falan attik sanirim bu tiplerle, ilki haricinde hepsinde kafasini aldilar. Setup degistirip counter'ladilar, biz de yaptik aynisini ama bu son 4 oyunda yemedigim kufur kalmadi sdf. Bi de hep bana sovuyo serefsiz, nasi uyuz olduysa ahah.

Neyse, TL; DR;

SR'lari bizden yuksek veletleri 4 mac ust uste aglatip gonderdik gece. Pek eglendik.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada dun quick play'deki match making'ler felaketti. Bizim gibi 2K ortalamali adamlara 3800 SR'li widow main'leri cakti oyun. Neye ugradigimizi sasirdik...

Hani tamam quick play de, bu kadar da olmasin lan. Daha spawn point'den cikarken kaybediyoruz objective'i dsf
Sosyal ağlarda paylaş

Abi iste her oyunda oyle degil. Cod oynuyorduk misal arkadaslarla, kaybetsek de kazansak da belli bir stres seviyesini asmiyorduk ve egleniyorduk her turlu. Sonra fpsyi biraktik dotaya sardik baya, sinir stres kanser yedi bitirdi resmen yillarca :D

Simdi biraktim yeni yeni oyunlar deniyorum, overwatchi da deneyecegim ama onden trial olsun diye paladins oynadim biraz. Kanser degil gibi dota gibi, ama overwatch hakkindaki yorumlariniz korkuttu ondan denemiyordum. Bir yol gosterin de ona gore alalim yada almayalim :) No kanser no cry
Sosyal ağlarda paylaş

abi 10 yıl dota oynamış ve starter turnuvalara katılmış biri olarak kanserlik seviyesi yanına bile yaklaşamaz overwatchın. dotayı bıraktım artık hayatımda bu tarz şeyler istemediğim için ve overwatch oynuyorum tek online oyun. yani tamam özellikle çok başa baş giden oyunlarda stres yapabiliyorsun ama bitince unutuveriyorsun yani. hani baştan ezildiğin oyunlarda da biraz acı çekiyosun 5 dk o kadar yani ki onda da yine milleti taradığın için fln çok sıkılmıyorsun dotadaki gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

xunn said:

Abi niye hiç GM yok patide? Herkes 3k altı lan dram resmen. Hayvan gibi FPSciler vardı noldu onlara?

olm önce 4chan ekibinle oynadın hep, sonra da küstün gittin. gel kanser sr'dan kurtar bizi paşa paşa oynayalım yani. 2900'e kadar dayandım işte solo que ile.

miraul senden iyi tracer diye mi bıraktın anlamadım ki.

bak gene turnuva var, beygir gücü rising hadi.

Baba ben oyuna rol seçip queue gelmeden gelmem sanırım, sinirlerim oynuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

cicibeybe said:

xunn said:

Abi niye hiç GM yok patide? Herkes 3k altı lan dram resmen. Hayvan gibi FPSciler vardı noldu onlara?

abi buralarin otistik gameri sen degil miydin, sen lead olucan iste :D

Baba GM alınca yere koydum sildim oyunu zaten, ki ben patinin fps'çilerinden değilim yani, öyle allah bi aim yok bende. Sephiroth var, Reva vardı, Lethilion vardı, nerede bu delikanlılar?
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

cicibeybe said:

xunn said:

abi buralarin otistik gameri sen degil miydin, sen lead olucan iste :D

Baba GM alınca yere koydum sildim oyunu zaten, ki ben patinin fps'çilerinden değilim yani, öyle allah bi aim yok bende. Sephiroth var, Reva vardı, Lethilion vardı, nerede bu delikanlılar?

arada quick atıyorum ben hiç kasmıyorum artık
Sosyal ağlarda paylaş

sorun su ki -bilemiyorum 3500 uzeri de boyle mi- takim rating 3k ya yakin. karsida genji tracer var, adam 3200 ratingle orisa aliyo. harambe al diyorum. "harambe ne?" dioyo. hah tamam trole denk geldik diyip konuyu kapatiyorum. ama adam wikipedia acmis arada oradan bakmis harambe ne diye, diyo ki "neden gorili al demedin bastan" .

adama 3200 ratingde ne almasi gerektigini soyleme sacmaligini bi yana birakiyorum, dunyadan haberi yok pezevengin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...