Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Chappie (2015)

Frostbite

Öne çıkan mesajlar

imamizer said:

(td) beğenmedim.

sci-fi tamam güzelde amma dram doldurmuşsun be arkadaş. district 9'da da vardı dram ama bolca aksiyon sahnesi içinde sırıtmıyordu, baskın değildi.

Özgür Willy izliyor gibi hissettim ya . O hissi verdi bana asda
Robotun drami da gay, aşkı da gay ( bknz:wall-e)
http://media.sinematurk.com/film/9/32/67c6991a724f/21262_1.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

sci-fi a dram katılmasın abi.

dram kadar sinir olduğum genre yok. sci-fi dediğinde uzay gemisi olur, yaratıklar insanları yer, şehirleri istila eder, uzaylı vardır, lazer vardır, robotlar vardır, muhteşem makyajlar köstümler tasarımlar vardır, sıradışı futuristik mekan tasarımları vardır, konu vardır...

insan olmaya çalışan robotun dramını çocukların robotu taşladığı, insanların robotu hor gördüğü sahnelerle önüme sci-fi diye koyarsan söverim ben şahsen. robotlu çağan ırmak filmi der geçerim.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.lwcurrey.com/pictures/111866_1.jpg
robot dramının kralını görün.

sci-fi zaten yeni teknolojilerin insan hayatını nasıl değiştirdiğini işler, dramın da alası olur yerine göre bu nedenle. vurdu kırdı dıkşına hacet yok.

gayet güzel görünüyor, neil de zaten sci-fi motifli sosyal eleştiri filmleri yapıyor, d9 da elysium da öyleydi. sharlto başgan robotu seslendiriyormuş yalnız keşke et kemik olaydı.
Sosyal ağlarda paylaş

poster mi hazırlıyorsun thread mi açıyorsun arkadaş. x film sunar da yazsaydın bari...

bunun güzel olmasını bekliyordum. aksiyonlu wall-e olmuş gibi, öyleyse şahane. die antwoord komedi departmanını da halleder, robota altın zincir haha.

sharlto'ya yeterince imkan verecek bi karakterse ağlatır yine. hugh jackman da var daha ne olsun :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...