Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2014 -2015 Sezonu Genel Tartışma - 2

Llama

Öne çıkan mesajlar

madcow said:

ya bir hak yedik dememek icin harcadıgın is gucunu taktir ettim.

acıdım ama taktir ettim.

DarKRideR said:

Fernandao'ya vermediği kırmızıdan sonra lavuk Kamil taçı bile yanlış çaldı. Kontrolü yitirdi. Bursa'nın ikinci golü ofsayt, Kerim'in pozisyonda penaltı ama büyük takım penaltısı diyelim.

Rıdvan güzel dedi. Beşiktaş 2-1 önde olsaydı o penaltı çalınmazdı. Fernandao'yu atamadığında yaptığı hatayı anlayınca orada çalmak zorunda kaldı. O pozisyon tam FB-GS penaltısı işte sıkıştığında araya koy kendini, hafif faule maruz kal, olayı makyajla gerisini hakem halletsin. FB-GS özelinde sıkıştırmamak gerek medyatik büyük takım penaltısı diyelim. Her ligde böyle böyle penaltılar çıkıyor. MANU bu tip son dakika penaltılarıyla kaç sene şampiyon oldu asdfasd

Neyse böyle son dakikalarda emek hırsızlığı yapmak güzel oluyormuş. Hep size mi olacak lan, biraz da biz sevinelim laleler.

hep diyorum okuma alışkanlığı önemli şey diye

bir önceki sayfaya bakmadan yorum yapıp gelmesen mükemmel olacaktı.

anlama zorluğu çeker, okumaya üşenirsin diye direkt bold'a aldım.
Sosyal ağlarda paylaş

yazının gayet mantığı var. içinde GS olduğu için "BİZ NAMUSLUYUZ, HİÇ HAK YEMEDİK,AAAAK İKİKİKİKİ" yapıyorsun. Kabullenmek gerek işleyen düzeni önce.

sadece iyi oynayarak büyük olunan devir çoktan kapandı. artık düzen böyle, ayak uyduramazsan iyi oynayıp babayı alarak evine giden olarak kalırsın her zaman o kadar. sonra liverpool gibi beşiktaş gibi halen büyük olduğunu sanıp, kupa beklersin.
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

Şenol kusura bakmasın, volkan olmadığında hiç bir varlık gösteremedi, bir posizyon yaratamadı bursa, atınçın iki golde hatası var, bursanın tek şansı oydu maçta.

Lig basindan beri bursa ayni kadroyla oynuyor rotasyon yapamiyosun cunku adam yok. Bu hafta icide basaksehirle 120dk mac yapti gene ayni kadro, ustune bide volkanin olmamasi serdarin sakatlanmasi iyi bile oynadi bence...

Mac sonu bilic aglamis gene 14-15 oyuncuyla oynuyoruz fenerin yedeklerinde meireles,kadlec,webo yazik bize diyede senol gunes napsin yedeklerde holmen,samil gerisi 18 yasinda cocuklar asdfk
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

ben hic hak yemedik demedim. bu sene yeterince yiyemedik demisimdir en fazla.

dark o buyuk arastırmacı kisiliginle su nani topicini bi bulsana bakalım kimler sarı kimler kırmızı demis bakmadan hava topunda atılmıs olan tekmeye.

buldum, öyle bir dedin ki lan o kasaplığı savunmuş muydum acaba dedim. Ben değilmişim Apple'mış asdfsda

Benim Nani ile ilgili dediğim tek şey de şuymuş o da fener topiğinde asdfsda

DarKRideR said:

02 Dec 2013, 15:53

Adamı öldürsün ama bilerek yapmadığı için ceza almasın.

Nani'yi de aynı sebeplerle savunmuştunuz.

Neyse kendimi akladım, geri kalanlar uğraşsın. Ben CSGO'ya gidiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

selam.

1. haftadan beri yaziyorum zaten. artik kuslar da noktalari birlestirmeye baslamislardir herhalde.

direkt mac skorunu tayin eden besiktasa yapilan peskesleri sezon basindan beri taa mersin idman yurdu macinda taca cikti diye iptal edilen golden, eskisehir macinda ofsayt diye iptal edilen nizami gol ve daha sonrasinda besiktasin ofsayttan attigi gole, baska takimlara rahatlikla gosterilmeyecek kirmiizilarin penaltilarin besiktas maclarinda besiktas lehine rahatlikla ciktigini gordugumuz gecen haftaki 2 kirmizi+penalti ve bu haftaki uydurukdan direk galibiyeti getiren son saniye penaltisina kadar 19 mu oldu 20 mi macin %75inde hakem avantajiyla kazanilan puanlar.

suleyman seba tiyatrosu oynaniyor. $ike yaptiklari icin lekelenen, tarihinde bu damgayi tasiyacak olan 2 takimi boostlama cabalari ve turk futbolunun geldigi konum birbirine paralel.

neden bir lefter sezonu, ozhan canaydin sezonu olmadi bu ulkede? neden yegeni $ikeden hapse girmis ve rakiplerine 'serefsiz sampiyonluklar' diye gonderme bulunan rahmetlinin ismi kullanilarak sinerji olusturulmaya calisiliyor?

fikret orman, tayyipten yedigi kufurlere yarabbi sukur demesinin karsiligini guzel aliyor. hayirli isler.
Sosyal ağlarda paylaş

bu maç akıllı oynadılar ama iyi oynamadılar. çok pozisyon verdiler.

tolga said:

Sağ diz iç yan bağlarında zorlanma tespit edilen tecrübeli kalecinin tedavisine başlandı.

Tolga'nın tedavisinin en az bir hafta süreceği ve 19 Şubat'taki Liverpool maçında forma giymesinin zor olduğu ifade edildi.

bu formla tolga'nın eksik sayılıp sayılmaması tamamen cenk'in performansına bakıyor sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...