Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2014 -2015 Sezonu Genel Tartışma - 2

Llama

Öne çıkan mesajlar

Rotasyon yapıyor diye kim eleştirdi. Ben görmedim?

Liverpool'u yenemedi diye de kimse eleştirmedi. Maça hükmetme şansı varken hiçbirini değerlendiremeyip, gol yemeden geçiştirelim şu maçı da neyse korkaklığı eleştirildi.

Adama olan sevginiz kötülüğünü görmenizi perdeliyor resmen.

Kötü demeyelim, hakkını yemeyelimde vasatlık diyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

1 maç kaybedince kelle isteyen taraftardan da temizlenir kulüp umarım yeni stad ile birlikte.

Çok kötü oynadığımız rezil bir maçtı, klasik türk takımlarının avrupa dönüşü maçıydı işte.

bitime 13 hafta var, 1 maçlık fark var arada, bu takım son 12 maçında 11 galibiyet aldı, bokunu çıkarmazsanız bizim yararımıza olur.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Rotasyon yapıyor diye kim eleştirdi. Ben görmedim?

Liverpool'u yenemedi diye de kimse eleştirmedi. Maça hükmetme şansı varken hiçbirini değerlendiremeyip, gol yemeden geçiştirelim şu maçı da neyse korkaklığı eleştirildi.

Adama olan sevginiz kötülüğünü görmenizi perdeliyor resmen.

Kötü demeyelim, hakkını yemeyelimde vasatlık diyelim.

Ben diyorum, bok mu var rotasyon yapıyor zaten kötü bir takımın var takımda iki adam var onlarla da sanki 10 puan farkla lidersin gibi rotasyon yapıyorsun. Para istemeye gelince isteyen pezevenk pazar çarşamba oynasın.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

1 maç kaybedince kelle isteyen taraftardan da temizlenir kulüp umarım yeni stad ile birlikte.

Çok kötü oynadığımız rezil bir maçtı, klasik türk takımlarının avrupa dönüşü maçıydı işte.

bitime 13 hafta var, 1 maçlık fark var arada, bu takım son 12 maçında 11 galibiyet aldı, bokunu çıkarmazsanız bizim yararımıza olur.

iyide aziz yıldırımın da fatih teriminde her hafta maçlarını kazandığı bir ligde senin kazanmanın bir espirisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

maçın özeti 3'lü defansa döndüğümüzde bile eskişehir kadar pozisyon yaratamayışımız. maçtan önce yorgunluk ve sakatlık ortamında bilic'i eleştirmeyeyim diyordum. elindeki tek forvetin sakatlıktan çıkmış mustafa olması kabus gibi birşey çünkü. ilk yarıda sergilenen futbol kötü değildi ancak ikinci yarı felaketti. karman çorman, oyun disiplini olmayan, hücum varlığı olmayacak ortalara amin demekten öteye gidemeyen bir takım görüntüsü.

1 puan alsaydık kimsenin yükleneceğini sanmıyorum. ama işte o golü atabilmek lazım. ikinci yarıda eskişehir yardırırken hiçbir bahanen kalmıyor çünkü.

necip ile oğuzhan'ı beğendim. hatasız değildiler ama pozisyon dışı oynamalarına rağmen etkiliydiler. cenk'e çok iyiydi diyeceğim ama yediği gol izin vermiyor sdfsdf... onlar dışında herkes kötü veya vasat oynadı.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

maçın özeti 3'lü defansa döndüğümüzde bile eskişehir kadar pozisyon yaratamayışımız. maçtan önce yorgunluk ve sakatlık ortamında bilic'i eleştirmeyeyim diyordum. elindeki tek forvetin sakatlıktan çıkmış mustafa olması kabus gibi birşey çünkü. ilk yarıda sergilenen futbol kötü değildi ancak ikinci yarı felaketti. karman çorman, oyun disiplini olmayan, hücum varlığı olmayacak ortalara amin demekten öteye gidemeyen bir takım görüntüsü.

1 puan alsaydık kimsenin yükleneceğini sanmıyorum. ama işte o golü atabilmek lazım. ikinci yarıda eskişehir yardırırken hiçbir bahanen kalmıyor çünkü.

necip ile oğuzhan'ı beğendim. hatasız değildiler ama pozisyon dışı oynamalarına rağmen etkiliydiler. cenk'e çok iyiydi diyeceğim ama yediği gol izin vermiyor sdfsdf... onlar dışında herkes kötü veya vasat oynadı.

abi ne diyorsun? takımın el freni adam , kibar kibar kız gibi yapma gözünü seviyim.. diğer bütün yazdıklarının altına imzamı atarım ama bunu söyleme bu maç :(
Sosyal ağlarda paylaş

Oğuzhan bugün iyiydi, uzundur bu kadar hatasız oynadığı olmamıştı. Hep böyle oynasın canımızı yesin.

Cenk'te çok iyiydi. O gol ciddi anlamda şanssızlık yani, iğne deliği bile denmeyecek seviyede dar bir alandan girdi resmen. Yumurtlamak işte :D

Necip'i ben de beğendim. Ya şu adamın hani gelişine uzaklaştırmak için vurduğu toplar dışında birine pas atmadan önce pingli oyundaymış gibi 1-2 saniye bakıp, düşünüp pas vermesi vs. çok kötü özellik ve başını o belaya sokuyor genelde ama Eskişehir zaten hücum yapmadığı için bugün fazlasıyla kotardı.

Bilic bu arada umarım görmüştür Tolgay'ın ne kadar kaliteli olduğunu, hak ettiği süreyi ve yeri sağlar inşallah.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...