Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık | Evga GTX 780 Ti Classified K|NGP|N

Nessaftw

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

9 serisindeki gtx970 ağzını kırıyo bu kartın yarı fiyata, kaç paraya satmasını isterdin?

ben anlamıyorum kartlardan da. Hakettiği fiyata satmak değil arkadaş aldığım fiyattan daha düşük fiyata satıyorum diyor. Üstelik ürün değişiminden gelen kart. Ben mi yanlış anlıyorum?
Sosyal ağlarda paylaş

Rasmon said:

Esh said:

9 serisindeki gtx970 ağzını kırıyo bu kartın yarı fiyata, kaç paraya satmasını isterdin?

ben anlamıyorum kartlardan da. Hakettiği fiyata satmak değil arkadaş aldığım fiyattan daha düşük fiyata satıyorum diyor. Üstelik ürün değişiminden gelen kart. Ben mi yanlış anlıyorum?

mecbursun çünkü. napcak adam türkiyede 1200 liraya gtx970 almak yerine rma dan sıfır gelen 780ti ı mı alsın?
Sosyal ağlarda paylaş

Rasmon said:

neden zararına satıyosun o kısmı anlamadım ben.

Güncel şartlarda kartın fiyatı neyse o şekilde satılır. 980 çıkışı ile beraber fiyatlar nasıl düzenlemeye girdiği için öyle satılması gerekiyor. Avrupa fiyatları 980 çıkışı sonrası güncellenmediği için 789 euro olarak gözüküyor lakin kartı fiyatlandırırken 980 classified fiyatını baz alıp satmak lazım bu da 600 euro civarında bir rakama eşit, bu yüzden bu fiyata satılması gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Rasmon said:

düz mantık. "ürünü sen aldığın an 2. el olur"

adam senin gömlek aldığından daha sık yeni sistem aldığı için, aldığının %10 %15 (tam bilmiorum) vs altına satıo 3 5 ay sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya şu adama yalakalık yapıyorsunuz ya daha bişi demiyorum bana laf edenlere zirnik saygım yok bundan sonra ne haliniz varsa görün direkt...

Nessaftw denilen adama nasıl güveniyorsunuz peki ? nerden biliyorsunuz nası aldığını bukadar emin konuşuyorsunuz ?

Aldığı ürünün faturasınımı gördünüz bukadar konuşuyorsunuz ?

Bişi biliyoruz ki söylüyoruz burda
Ne haliniz varsa görün ya aman banane... sonuçta adamın sattığı ürün pahalısını geçiyorum sonuçta iyi satış yapıyor satan memnun alanda memnun.

onun dışında nasıl tedarik ettiği o ürünlerin kimin umrunda dimi...
Sosyal ağlarda paylaş

adam paticikte belki 50 tane ürün sattı, bir kişi sorun yaşamadı.

sen neye dayanarak konuşuyorsun çükübik. bir de gelmiş saygım kalmadı falan diyor, ulan sana şurada saygı duyan tahammül eden tek kesim elinden sikini düşüremeyen fap tayfası. çıplak kadın resmi paylaşıyorsun diye seviniyor gariplerim.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

ulan sana şurada saygı duyan tahammül eden tek kesim elinden sikini düşüremeyen fap tayfası. çıplak kadın resmi paylaşıyorsun diye seviniyor gariplerim.

http://www.tdk.gov.tr/components/com_gts/assets/images/k.gif

http://www.tdk.gov.tr/components/com_gts/assets/images/a.gif

http://www.tdk.gov.tr/components/com_gts/assets/images/v.gif

http://www.tdk.gov.tr/components/com_gts/assets/images/a.gif

http://www.tdk.gov.tr/components/com_gts/assets/images/t.gif
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

adam paticikte belki 50 tane ürün sattı, bir kişi sorun yaşamadı.

sen neye dayanarak konuşuyorsun çükübik. bir de gelmiş saygım kalmadı falan diyor, ulan sana şurada saygı duyan tahammül eden tek kesim elinden sikini düşüremeyen fap tayfası. çıplak kadın resmi paylaşıyorsun diye seviniyor gariplerim.

Bak hemen nası ragelemiş garibim kendisi msg attı ya ilk savunan olarak hemen atladı olaya...

LAN Dingil ! kim dedi sorun yaşıyor herkes diye ? niye millet 0 ürünlerde sorun yaşasın ?

ben adam BOK satıyor almayın yada alın demiyorum ki ?

siz niye anlamıyorsunuz yazdıklarımı ?

NERDEN ALDIĞINI NERDEN BİLİYORSUNUZ DİYORUM BİZ BUNU TARTIŞIYORUZ

Düşün sana bedava bir ürün geliyor testini yapıosun kullanıyorsun sonra bozup yenisini garantiden alıyorsun ve SATIŞA çıkartıyorsun..

ben diyorum ki onlara para vermiyor bu adam
Ben Para verip aldığım 0 LCD yi burda 1 TL ye sattım nolmuş ?

Adam bedavaya gelen kabloları 150TL ye satıyor lan insaf diyorum

Hayvan gibi para yapıyor diyorum. Olay bu halen bana gelip kimse sorun yaşamıyor diyorsunuz. :)
Sosyal ağlarda paylaş

ben adamdan iki ürün aldım

ürünlerle fatura geliyor

faturanın üzerinde nerede alındığı yazıyor

bariz adamı kıskanmışsın

kendi yetersizliğini başkalarını kötü göstermeye çalışarak kapatamazsın, boşa debeleniyorsun

senin yaptığın satışları da gördük, işportacı tier adamsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya tamam da seni neden gerdi ki bu adamın parayı neyle kazandığı ya da kaçak/legal olup olmadığı. Sonuçta adamı bağlar sıkıntısı.

Adam ürünü hatalı ya da olduğundan fazlaymış gibi de göstermiyor. Benim umrumda da değil hani, tanımam etmem de sen neden takıldın olaya orasını çözemedik. Cidden seni neden ilgilendiriyor?
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

ben adamdan iki ürün aldım

ürünlerle fatura geliyor

faturanın üzerinde nerede alındığı yazıyor

bariz adamı kıskanmışsın

kendi yetersizliğini başkalarını kötü göstermeye çalışarak kapatamazsın, boşa debeleniyorsun

senin yaptığın satışları da gördük, işportacı tier adamsın.

faturaları buraya atabilirmisin ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...