Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık | Evga GTX 780 Ti Classified K|NGP|N

Nessaftw

Öne çıkan mesajlar

Asfsfd baskan sen piyasayla ayni fiyata satiyodun ama ne cabuk unuttun :P

Hani "milli servetimiz yurtdisina daha fazla akmasin" diyen ulusalci bulabilseydin okuturdun da, fiyatlandirma hataliydi.

Kaldi ki baska yerlerde de satamayip, acip kullanmissin. Gule gule kullan.
Sosyal ağlarda paylaş

Freemium said:

Herhalde gerizekalı olmalılar ki hep bir ağızdan benim satışıma yorum yapmıştınız. Hatırladınız değil mi? Bu forumda 10 kişiden 3-4 kişisi köçek herhalde. Her topicte farklı kişilikler.

öfff bi git arkadaşım hahaha. sana yavhehe.gif hediye ediyorum.

edit: adamın acısı dinmemiş bir sürü yazmış ya :)

edit notu: bak arkadaşım. orada yazdığımı kafanda yanlış yorumlamışsın. burada pahalı satmaya çalışan olursa zaten gelişine vuruyoruz biz. sen de buna örneksin. nessa da pahalı satıo olsa, gelişine vururduk np. anladın?
Sosyal ağlarda paylaş

Freemium said:

Açtım , kendim kullanıyorum. Bizde yalan olmaz , satıldıysa satılmıştır , satılmadıysa satılmamıştır. Siz kimsiniz ki sizden birşey saklayacağım. "Hehehe satamadı" diye yazınca sanıyorsunuz ki benim dünyam yıkılıyor.
Az daha nessa için çalışın belki 1-2 kemik fırlatır.

şunu yazıp da "omo bono foromdo koto dovronoyolor" diye ısrarla gelip yazman ayrı epic (tu) madem biz kimiz, niye takıyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

WoodsOfYpres said:

Editör'ün kaç tane hesabı var ya?

yok bu editör değil. malını sıfır fiyatına okutmaya çalışıp başaramamış bir arkadaş sadece.

dur bak,

Freemimu un konuları;

http://forum.paticik.com/read.php?27,7724909
http://forum.paticik.com/read.php?27,7724914

BW ultimate e 375 tl istediği başlık yani.

AA nessa da satmış aynından;

http://forum.paticik.com/read.php?27,7752975

kazıkçı 200 liraya satmış

gibi

EDİT: Gelecek "ama biri sıfır kutusunda" yı da dodgelayayım da, sıfır aleti sıfır fiyatına yakın fiyata tanımadığım x adamdan alacağıma, ucuza kullanılmış ürünü bildiğim adamdan alırım daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben kişiyi değil durumu savunuyorum ya. Hep de öyle oldu benim tavrım. Nessa ile ne tanışırım, ne kardeşim ne de bir menfaatim var. Burada kimse ile öyle canciğer bir dostluğum yok aslına bakarsan zaten.

2 nin laflarında takıldığım nokta şu, sağlam bir argümanla gelmeyip boş yere laf atıyor birine. Sonra da "ben neler biliyorum" deyip susuyor. Yahu bildiğin varsa kanıtla açıklayacaksın ki neye kızdığını bilelim. Yoksa komik görünüyor işte. Sadece "adam pahalı satıyor" argümanı saçma

Freemium da takıldığım nokta da gereksiz laf etmeye geri gelmesi. Açtı adam topic, ürün satmaya çalıştı, pahalı satmaya çalıştı, satamadı. Şimdi gelmiş "demek ki burada gerizekalılar var evet" dio.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu devirde kim kime 10-15klık sistem hibe eder hem de birkaç ayda bir sürekli olarak. Nasıl bir hayal dünyası yarattıysa artık kendine kalkmış benim cebimden çıkan paranın hesabını kitabını yapıp firma vs diye geveliyor.

bukadar
yada
xde

şeklinde yazan birine daha önce burada hiç denk gelmemiştim, güzide bir karakter hakikaten. Eczaneden sonra bir okulun bahçesine bırakmak şart.

Şizofren kafanla millete bok atana kadar iki kitap oku da, okuman yazman düzelsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Freemium said:

Herhalde gerizekalı olmalılar ki hep bir ağızdan benim satışıma yorum yapmıştınız. Hatırladınız değil mi? Bu forumda 10 kişiden 3-4 kişisi köçek herhalde. Her topicte farklı kişilikler.

edit notu: bak arkadaşım. orada yazdığımı kafanda yanlış yorumlamışsın. burada pahalı satmaya çalışan olursa zaten gelişine vuruyoruz biz. sen de buna örneksin. nessa da pahalı satıo olsa, gelişine vururduk np. anladın?

Hahahaha , benim acım varmış ama haberim yokmuş :D .Kendisi heyecandan 1 mesaj yazacam diye 2 kere özel mesaj göndermiş buraya yazdıklarını , benle alakalı üst üste 4 post atmış , kimin nasıl acısı olduğu belli oluyor :) .
Buradaki amaç sizin omurgasızlığınızı göstermek.

zöge: Ayrıca o nessanın sattığı klavye çıkan ilk blackwidow ultimate versiyonu. Bunu dodgelayamadın fena girdi galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

Freemium said:

Dworgian said:

Freemium said:

Hahahaha , benim acım varmış ama haberim yokmuş :D .Kendisi heyecandan 1 mesaj yazacam diye 2 kere özel mesaj göndermiş buraya yazdıklarını ,
boyle mi yapmis!?
Sosyal ağlarda paylaş

Editör müsün 2 misin ne sikimsin bilmiyorum ama o çok açtığın cahil ağzını elimin altında olsan da açsan keşke diye dua ediyorum. Götüne tüfeği sokup ağzından sıçmanı izlemek sadece bana değil buradaki bir çok kişiye zevk verirdi eminim.

Bu anasını siktiminin oğlunun orospu çocuğu olduğunu haykıran mesajlarıyla dolu başlıkları tonlarca kez şikayet etmeme rağmen buradan banlanmayıp, en ufak bir ceza almayıp hala konuşturulmaya devam ediyorsa ben buna müsaade eden yönetimi alnından öperim.

Böyle kepazelik olmaz bu orospu çocuğunu başımıza musallat edip sonra gerekli cezayı vermeyecekseniz o zaman anasının sikilmesinden zevk alacak olan bu pezevenk ile anladığı dilden konuşmak şart olmuştur.
Sosyal ağlarda paylaş

Önemi yok.

Bu tarz işi gücü trollükten ibaret bir baltaya sap olamamış sivilceli ergenleri böylesine ithamlarda bulunurken cezalandırmayan yönetim insana başka bir seçenek vermiyor. Ben onca ithama karşı üslubumu korudum, şikayetlerimi sıraladım, şikayet mesajlarını düzgün şekilde oluşturdum ama ortada sonuç yok.

Demek ki bu tarz şeyler yöneticiler için önemli değil. Ya küfür edeceğiz kendilerini gösterecekler ya da daha extreme bir şey olacak.

Ahırdan ne farkı kalır o zaman buranın ? Paticik gibi tonlarca düzgün insanın olduğu bir forumda böyle bir malağın ceza almadan burada durması buradaki yüzlerce insana hakarettir. Ben de o tarz şeylere uzun süre katlanıp sessiz kalacak biri değilim bu yüzden anladığı dilden konuşmak farz oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...