Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık | Evga GTX 780 Ti Classified K|NGP|N

Nessaftw

Öne çıkan mesajlar

2 said:

Dworgian said:

Yani main argüman bile komik.

Argüman: "Adam pahalı satıyor qqqq"

te allam

hayır olay oda değil

ben onları sub-cause diye gösterdim

OLAY 2. el normalinden pahalıya satması...

insanları kandırarak satıyor onu diyorum.

Arkadaşım. İnsanlar gerizekalı mı burada? Aptallar mı? Pahalı malı araştırmıyorlar mı? Google yok mu kimsede?

Bu argümanın da fail. Pahalı malı araştırmadan alan da onu hakediyordur zaten boşver sen
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada bişi diyecem. sıfır, garantiden gelmiş vs ürünleri fena fiyata satmıyor nessa.

ama bazı 6 ay, 1 yıl falan kullandığı ürünleri normal fiyatının %80'ine falan gömüyor ki, pahalı sayılır açıkçası. temiz bakmıştır vs onlar ayrı konular ama ben %70 civarından açarım kapıyı ikinci elde :D
Sosyal ağlarda paylaş

nessa nerde editörlük yapıyorsun ?
bu kadar parça normal insanoğlu alamaz imkanı yok
firmalardan beleşe geliyordur inceleme yazsın diye
bende yaptım bi ara ordan biliyorum :P

yapan tanıdığım herkes testini yapar yazısını yazar sonra piyasanın biraz altına satar zaten

editör de ordan yürümüş herhalde ama anlatamamış garibim derdini

ha etik mi değil mi tartışılır
Sosyal ağlarda paylaş

Oh ne güzel. İnşallah bedava geliyordur da onları satıp kar ediyordur adam.

Hem sana incelemen için gelen ürün senin olmuyor mu? Gift yani? İstediğini yaparsın? Evde turşusunu mu kuracak adamlar? (Bu yorum bahsettiğin tipte satış yapan herkes için düşüncem)

Xeşxe bana da incelemem için ürün gelse askldjldj

Ama şunu da hesaba katmak lazım. Adam mesela 2 tane aynı gpudan 2 tane 3 tane psu, cpu cooler fln satıo. Öyle bir durum ise (editörlük vs), firma niye aynı elemana aynı üründen 2 3 tane yollasın?
Sosyal ağlarda paylaş

Yine fail bir argüman bu çocuk o zaman hakikaten hasta ve yardıma ihtiyacı var.

Garantiden dönen şuana kadar sanırım iki ürünüm oldu. 1 tanesi bu ekran kartı onun da bios switchi ile voltajı donanımsal olarak düzenleyen switchlerinde sorun olduğu için değiştirdi Evga. SLI olarak kullanmaya devam etmeye gerek görmedim nasılsa bir diğer eşini de satıp 980 Classified çıkınca alacağım için o yüzden gelir gelmez sattım.

Diğeri de 4930K işlemcim vardı o ki onu da 5960x alıp X79'dan X99'a geçerken sattım. 1543 tl sıfır fiyatına karşılık 1000 tl olarak fiyatlandırdım, diyecek başka bir şey yok sanırım.

Bunun dışında 2. el de ürün satarken çoğu zaman yarı fiyatına yakın fiyatlandırma yapmışımdır hep istisnai birkaç durum hariç. Daha geçen 400 küsür liralık klavyeyi burada 200'e sattım ilanı arka sayfada duruyor sanırım.

Makul fiyatlandırma olmasa, ürünler temiz olmasa zaten insanlar gelip o ürünleri almazlar, silahı kafalarına dayayıp alacaksın ulan demiyoruz neticede. Bunca satış yapmışım en ufak bir dert yaşayan çıkmamış ama benden ürün almayan beni tanımayan bir amele çıkıp çemkiriyor küçük aklıyla. Sebep ? Ezik olmasından başka bir şey gelmiyor aklıma.

@Ashes2ashes

Şuana kadar aldığım hediyeler ufak tefek şeyler olmuştur hep onları da kullanırım.

Editörlük falan yapmıyorum. İnceleme yaptığım oluyor yeni seri kart ve ürünleri alınca, bunu da kendi imkanlarım dahilinde parasını verip aldığım ürünle 3dmark vs rekoru için denemeler yaparken hobi olarak yapıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

güzel hobi bende yapıyordum bi ara sonra editörlük teklifi gelmişti sardım bi ara
ama 3-4 karttan sonra şişip bırakmıştım

hava yada suyla rekor falan yalan ama
ln2 olmadan zor onda da kartın anasını belliyorsun

waterbox yada kurubuzlada olabilir aslında
- sıcaklık görmeden rekor gelmez kısaca

eğlenceli ama pahalı bir hobi (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Amaç zirveye yakın olmaksa elbette ln2 şart ama o da kartı kullanılmaz hale getireceği için ln2 ilgimi çekmiyor yoksa sıvı soğutma ekipmanlarına harcadığım parayı ona harcasam daha az extra harcama yapmış olurum.

2 kez ilk 10 1 kez de 11.lik(hava ile 780 classified) yaptım tepedekiler zaten ln2 olduğu için durman gereken yeri biliyorsun :) Pahalı bir hobi ama zevkli.

bingildak said:

bok at izi kalsın kafası işte ya

çok irdelememek gerek

başka alanlarda ok de pazar alanında yapılması çok yanlış, ortam verilmemeli böyle karaktersizlere

aynen öyle eskiden balon takıp uçururdu yönetim şimdi neden seyirci kalınıyor onu anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

bok at izi kalsın kafası işte ya

çok irdelememek gerek

başka alanlarda ok de pazar alanında yapılması çok yanlış, ortam verilmemeli böyle karaktersizlere

2 kafadar bulmuşsunuz birbirinizi afferin size...

bok atma olayı nedir onuda anlamadım bozuk ürün satıyor filanmı dedim ?

pahalı dedim ki burda herkes pahalı diyor baltalıyor pazar alanında ürünleri...

Sizin sorununuz ne biliyormusunuz ? Şuursuz EGOnuz Şuraya bak ?
Bukadar nereniz acıdı lan bu tepkiler ?

BUkadar ağlamaz bir insan ya... ve adamın avukatlığını yapmayı bırakın...

Dworgian sende yapma bari ya ben adamın karına yada kazancına mı laf ettim... YALANlarından bahsediyorum YALAN. Onun dışında ne yaparsa yapsın umrumda değil kimle alış satış yaparsada umdurmda değil. Bu adam yalancı okadar. Kendisine ait common cihazlar dışında tüm pahalı cihazlar firmaya ait.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

2 said:

Dworgian said:

Yani main argüman bile komik.

Argüman: "Adam pahalı satıyor qqqq"

te allam

hayır olay oda değil

ben onları sub-cause diye gösterdim

OLAY 2. el normalinden pahalıya satması...

insanları kandırarak satıyor onu diyorum.

Arkadaşım. İnsanlar gerizekalı mı burada? Aptallar mı? Pahalı malı araştırmıyorlar mı? Google yok mu kimsede?

Bu argümanın da fail. Pahalı malı araştırmadan alan da onu hakediyordur zaten boşver sen

Herhalde gerizekalı olmalılar ki hep bir ağızdan benim satışıma yorum yapmıştınız. Hatırladınız değil mi? Bu forumda 10 kişiden 3-4 kişisi köçek herhalde. Her topicte farklı kişilikler.
Sosyal ağlarda paylaş

Açtım , kendim kullanıyorum. Bizde yalan olmaz , satıldıysa satılmıştır , satılmadıysa satılmamıştır. Siz kimsiniz ki sizden birşey saklayacağım. "Hehehe satamadı" diye yazınca sanıyorsunuz ki benim dünyam yıkılıyor.
Az daha nessa için çalışın belki 1-2 kemik fırlatır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...