Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık | Evga GTX 780 Ti Classified K|NGP|N

Nessaftw

Öne çıkan mesajlar

editör iyi baltalamaya çalışıyoda, adam ürünlerin garantisi 5 ay bile kalmış olsa faturası ile beraber satıyo, ve fatura bedelinin çok daha düşük fiyatına.

Şu koca forumda zilyon tane adam var trollenicek, ama nessa onlardan biri değil, kalite konusunda en azından seni bi 100'e katlar.

Bigün masaüstü toplucak olursam ilk gidiceğim kişi nessa'dır.

Vur de vuralım, öl de ölelim başgann
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrı şeyleri konuştun yalaka kardeş...

Biz ürünleri nası bulup burda gelip DH ile aynı fiyatı çekip gıdım inidirim yapmadan satış yapması ve giveaway yapsın konusunu tartıştık.

Adama paso geliyor zaten ürünler... biz nerden geldiğini tartıştık lafladık.

ADAM PARASINI ALIYOR TABIKİ KALİTELİ YAPACAK YOKSA KİMSE SATIN ALMAZ !

olaya zibinleme atlamayın hemen düzgün anlamadan yazılanları.
Sosyal ağlarda paylaş

JrStorMesT said:

2 said:

Bedavaya gelen şeyleri parayla satıp akıyor adam hayata

bende diyorum ki, sattığı ürünler bedavaya gelmiyor, sen de bu kısmı anlamadan dalıyosun. anladın?

yapıcağın karalama kampanyasıda elinde patlar, adamın zilyon tane referansı var

halen referans diyor bana aslkfjaskfas lan bebe! konuşmayı yada okumayı bilmiyorsan konuşma yazba zombie gibi yaşa ok ?

BEn nededim iyi satıcı olabilir zaten olması gerekir satış yapabilmesi için dedim yani sattığı ürünler dandik işe yaramiyor güvence vermiyor demiyoruz lan BAŞKA Bişiden bahsediyoruz burda birdaha oku o yazdoklarımı tey tey tey...
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

valla ben inanmadım
habire şu değişimden geldi bu bilmem ne oldu sallayıp duruyor bence

Hangi kısmına ? :))

2 said:

Ahah kafada sıkıntı mı var ? 789 euroya aldığım kartı 1600e satıp nasıl bir kar ediyorum merak ettim şimdi, 4 işlem yeteneğin varsa cevabı basit olmalı. Bu devirde kim kime öylesi ürünleri bedavaya verir hadi bari bir şey yazıyorsun mantıklı yaz.

Yılda 50k civarı parayı pc vs ürünlerine harcıyorum amaç bench, inceleme yapmak custom sıvı soğutmalı projeler hazırlamak oluyor. Daha pahalı ve zararlı hobilere yönelmek yerine bunun dozunu artırmayı tercih ediyorum.

Geçenlerde Black editionlı 4930k sistem sattım. 3.2k civarı paraya aldığım anakart işlemci ikilisini 2kya sattım baya büyük kar etmişim. Şimdi x99 5960xli sistem var yenisi 1.5 yıl sonra gelince geçiş yaparken de epey kar edeceğim bu hesaba göre.

Almadığın kartların resimlerini bakın x aldım y aldım diye foruma yazıp hiçbir işe yaramayan aylakça postlarından sonra trollüğü üst seviyeye çıkarayım demişsin ama komik olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

abi sıvı nitrojenle cpu uzerinden kokain soğutup çeksene.

daha pahalı bir hobi mesela sdf

Nessaftw said:

Fistan said:

valla ben inanmadım
habire şu değişimden geldi bu bilmem ne oldu sallayıp duruyor bence

Hangi kısmına ? :))

2 said:

Ahah kafada sıkıntı mı var ? 789 euroya aldığım kartı 1600e satıp nasıl bir kar ediyorum merak ettim şimdi, 4 işlem yeteneğin varsa cevabı basit olmalı. Bu devirde kim kime öylesi ürünleri bedavaya verir hadi bari bir şey yazıyorsun mantıklı yaz.

Yılda 50k civarı parayı pc vs ürünlerine harcıyorum amaç bench, inceleme yapmak custom sıvı soğutmalı projeler hazırlamak oluyor. Daha pahalı ve zararlı hobilere yönelmek yerine bunun dozunu artırmayı tercih ediyorum.

Geçenlerde Black editionlı 4930k sistem sattım. 3.2k civarı paraya aldığım anakart işlemci ikilisini 2kya sattım baya büyük kar etmişim. Şimdi x99 5960xli sistem var yenisi 1.5 yıl sonra gelince geçiş yaparken de epey kar edeceğim bu hesaba göre.

Almadığın kartların resimlerini bakın x aldım y aldım diye foruma yazıp hiçbir işe yaramayan aylakça postlarından sonra trollüğü üst seviyeye çıkarayım demişsin ama komik olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...