Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mehmet Pişkin'in İntihar Notu

cabiria

Öne çıkan mesajlar

Sorunsuz bir intihar,bedenini de kadavra yapacak daha ne olsun. Ben burada bir problem göremedim. Olağan bir durum herkes için değil ailesi ve arkadaşları için hazırlamış videoyu. Eh birazda eski sevgilisine vicdan azabı çektirerek cezalandırmak istemiş olabilir,orasını bilemem. Yani bir insan kimseye zarar vermeden kendi yaşamını sonlandırmak istiyorsa ve sorumlulukları da yoksa ben bunun normal olduğu kanaatindeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:

Adam Cesur diyen tayfayı ekşiye yönlendirin direk.. O adam cesur abi yeaaa diyenlerin orda agızlarına bir sıçıyolar ki o kadar güzel sıçılamaz yani.. ön sayfadaki arkadaşı da hemen yönlendirelim oraya..
Adam cesur falan değil. alakası yok.
götün sıkıyorsa öldürsene kendini?
Sosyal ağlarda paylaş

herkes küçük birer allah kesilmiş, canı ben verdim nasıl alırsın tripleri. onun boynu onun kararı olm. ekşide monologla birilerinin ağzına sıçtığını sanmak da iyiymiş. forum öyle entry girmeye benzemez alıntılayarak, çetelesini çıkararak cevaplar, sifonu çekeriz izi kalır o derece!!!111
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

video cekti diye niye bu kadar prim yapti lan bu, senede kac kisi intihar ediyo kimsenin umrunda degil.

intahar ediceksen arkada kalanlara yük bırakmamak önemli bişi. baya cok önemli aslında. kahralıyo insanlar. o acıdan gerekli nezaketi göstermiş, bi sürü insanın göstermediği.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...