Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pink floyd'un dediği gibi, bir başka tuğla duvarda

sostizm

Öne çıkan mesajlar

noyan allasen pink floyd'un dediği gibi nedir ya.
martin luther mi bu.
fiili bir şey mi değiştirmiş.
dünya dönüyor diye canını tehlikeye mi atmış.
köleliği mi kaldırmış.

KÖRT KOBEYNİN DEDİĞİ GİBİ, ERGEN RUHU KOKUYOR.

sanatçıya backlink atmak nedir ya.

bak hala sinirliyim.

böyle terimler kullanan arkadaşınız varsa kafasına vurun. hemen şimdi gidin. ÇABUK.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi diyorsun ki "another brick in the wall" önemsiz, değersiz, kimsenin bilmediği, duymadığı bir " şarkı sözü"dür. MLK demiş olsa alıntılanabilirdi ama pink floyd değerli değil çünkü şarkıcı. Doğru mu anladım? Doğru anladıysam sana laflar hazırladım da...
Sosyal ağlarda paylaş

fsdfds

gönderme yaparsın. referans verirsin. mesela;

iki sıra arkadaşıydık
türk eğitim sisteminden ürkektik
rüzgar esti değiştik
bir başka tuğladan farkımız kalmadı duvarda.

böyle yap gönder canımı ye. benim dediğim mesela oturuyorsun barda, evet abi pink floydun dediği gibi diye cümleye girersen karikatür gibi kaçıyor. çünkü adam etliye sütlüye dokunmamış düşüncesini söylemiş parasını kazanmış. ilk amaç düşünce değil yani sanat.

hadi barda bir derece söylenir tabi olm zaten bok gibiyiz hepimiz vs. ama "x grubunun dediği gibi" üzerine şarkı yapmak nasıl bir yaratıcılıktır yareppim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ren said:

fsdfds

gönderme yaparsın. referans verirsin. mesela;

iki sıra arkadaşıydık
türk eğitim sisteminden ürkektik
rüzgar esti değiştik
bir başka tuğladan farkımız kalmadı duvarda.

böyle yap gönder canımı ye. benim dediğim mesela oturuyorsun barda, evet abi pink floydun dediği gibi diye cümleye girersen karikatür gibi kaçıyor. çünkü adam etliye sütlüye dokunmamış düşüncesini söylemiş parasını kazanmış. ilk amaç düşünce değil yani sanat.

hadi barda bir derece söylenir tabi olm zaten bok gibiyiz hepimiz vs. ama "x grubunun dediği gibi" üzerine şarkı yapmak nasıl bir yaratıcılıktır yareppim.

kadinin develerle yasiyorum diye sarkisi var. sen nelerden bahsediyosun. sence kadinin boyle mesaj vereyim falan diye bi derdi mi var?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...