Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archeage #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Mithat said:

Nebe diye server bulamadım :D Başlayacağım serverların listesde nebe diye yer yok :D

Glyph'den Play e basmadan önce Europe u seçtin mi? Bilmiyorum gerçi bir etkisi oluyor mu da şimdi kontrol ettim server gözüküyor.

Evet bir de North america dan baktım, oradan girince yokmuş. Client default olarak North america ya ayarlı açılıyor ilk seferinde. Clientta sag üst köseden bölgeyi europe yaparsan girdiğinde Nebe yi görebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

Fili said:

lord_gorthaur said:

5 arkadaş Nebe'ye geçip res attık. Dahuta GG kapan kapmış artık :P

biz de darkrider filan paticikten 4 kişi nebede West teyiz. Siz de gelin birlikten kuvvet doğar asdas

abi janudara gelin, packlerinizi falan taşırım guild kurarız korsan oluruz

Hep birlikte olsak en iyisi de şimdi yeniden sıfırdan kasmak tam eziyet. Görevler filan da çok kötü zaten asdas nebede evi arsayı kurdum bırakmak zor geliyor. Senin nebeye gelme imkanın yok mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Fili said:

Lectre said:

Fili said:

lord_gorthaur said:

5 arkadaş Nebe'ye geçip res attık. Dahuta GG kapan kapmış artık :P

biz de darkrider filan paticikten 4 kişi nebede West teyiz. Siz de gelin birlikten kuvvet doğar asdas

abi janudara gelin, packlerinizi falan taşırım guild kurarız korsan oluruz

Hep birlikte olsak en iyisi de şimdi yeniden sıfırdan kasmak tam eziyet. Görevler filan da çok kötü zaten asdas nebede evi arsayı kurdum bırakmak zor geliyor. Senin nebeye gelme imkanın yok mu?

50 main 30 alt full geared :p
Sosyal ağlarda paylaş

headstartta 10k credits harcayıp yaklaşık 70$ para her yer boşken gidip yerleri kaptım. head start bir şanstı, bunu değerlendirmediyseniz burada insanlara çemkirmeyin. founder packlerin esprisi head starttı zaten. bunu yapan tek kişi değilim büyük alanlar parselleyen kişiler var. halcyona'da bir adam 12 farm atmış hemde yan yana bitişik. ayrıca 600+ tax cert ödüyorum her hafta. trion deli para yapıyor bu işten. yoksa land adil dağıtılsa, oyun içi kazandığı labor ile 2-3 landin taxini çok rahat öder. kimse marketten tax cert almaz. market olayı p2w'e çeviriyor işte. marketten tax certificate'i kaldırsalar, 7/24 afk bıraksam üstüne labor potları bassam anca 5-6 yer tutabilirim üstümde max. laborsız zaten tadını çıkaramam.

bize rage yapmanın sebebi ne yani lol? kişiliğimiz üzerine yorum yapmakta iyimiş. random adamın thunderstruck tree emanet edebileceği düzgün bir adamım. o zaman senin illegal farmına dadanıp thunderstruckını çalan adam da bir pislik. oyunda scammerlar gırla, kıskançlıktan saçmalıyorsun. Lorein hiç sallamadı bile tepkileri. bende fuck off diyip geçebilirdim ama almasını bile video ile gösterdim şimdi gidip demolishmentları arayıp, yer almaya kasacaksın bir zahmet. en az 4-5 kere kimsenin gelmediği spotları bomboş kapmışımdır, ararsan bulunuyor. yapılmamış yere bakmak kolay, bütün 16x16'lara işsiz gibi bakman lazım.

oyunda land bir commodity önce bunu kabul edin. herkese açık, bir limiti yok. burada suç trion'ının istersem 100 yer alıp, turşusunu kurabilirdim, taxini kaldırabildikten sonra. gene ihtiyatlı davrandım, laborımın yeteceği kadar landim var fazlası yok, fazla aldığım landi sattım. bunu bir iş gibi yaptım. 2-3 account ile oynamıyorum bu arada, parasını bastırıp milletin tarlasını aldım. sonra spotları sattın vs. şuan elimdeki spotların hepsine tarla attım aktif kullanıyorum ayrıca.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

headstartta 10k credits harcayıp yaklaşık 70$ para her yer boşken gidip yerleri kaptım. head start bir şanstı, bunu değerlendirmediyseniz burada insanlara çemkirmeyin. founder packlerin esprisi head starttı zaten. bunu yapan tek kişi değilim büyük alanlar parselleyen kişiler var. halcyona'da bir adam 12 farm atmış hemde yan yana bitişik. ayrıca 600+ tax cert ödüyorum her hafta. trion deli para yapıyor bu işten. yoksa land adil dağıtılsa, oyun içi kazandığı labor ile 2-3 landin taxini çok rahat öder. kimse marketten tax cert almaz. market olayı p2w'e çeviriyor işte. marketten tax certificate'i kaldırsalar, 7/24 afk bıraksam üstüne labor potları bassam anca 5-6 yer tutabilirim üstümde max. laborsız zaten tadını çıkaramam.

bize rage yapmanın sebebi ne yani lol? kişiliğimiz üzerine yorum yapmakta iyimiş. random adamın thunderstruck tree emanet edebileceği düzgün bir adamım. o zaman senin illegal farmına dadanıp thunderstruckını çalan adam da bir pislik. oyunda scammerlar gırla, kıskançlıktan saçmalıyorsun. Lorein hiç sallamadı bile tepkileri. bende fuck off diyip geçebilirdim ama almasını bile video ile gösterdim şimdi gidip demolishmentları arayıp, yer almaya kasacaksın bir zahmet. en az 4-5 kere kimsenin gelmediği spotları bomboş kapmışımdır, ararsan bulunuyor. yapılmamış yere bakmak kolay, bütün 16x16'lara işsiz gibi bakman lazım.

oyunda land bir commodity önce bunu kabul edin. herkese açık, bir limiti yok. burada suç trion'ının istersem 100 yer alıp, turşusunu kurabilirdim, taxini kaldırabildikten sonra. gene ihtiyatlı davrandım, laborımın yeteceği kadar landim var fazlası yok, fazla aldığım landi sattım. bunu bir iş gibi yaptım. 2-3 account ile oynamıyorum bu arada, parasını bastırıp milletin tarlasını aldım. sonra spotları sattın vs. şuan elimdeki spotların hepsine tarla attım aktif kullanıyorum ayrıca.

Birincisi ben yer aramiyorum. Burda head start demisin. Evet adam para verdi alacak tabi. Trion diyorki 4 Char var. Alirsin 4 tane eyvallah. Land grap, hack, macro vs vs kasip yer kapmak oyunu cirkinlestiren seyler. Gelen tepkilerden dolayi kendini iyi hissetmek icinde alin size video valla ben o bildiginiz oyuncularda degilim moduna girmisin. senin bilecegin sey. Takil kafana göre.
Sosyal ağlarda paylaş

4 karaktere 4 land gibi bişi yok, kafanızdan uydurmayın.
100tanede landin de olabilir bir sınırı yok. Tek sınırın tax certleri alacak kadar paran olması ve piyasada o kadar tax certin olması.

ben hack mack kullanmadım, aynı şekilde xenus'un da kullandığını hiç zannetmiyorum. kullansa zaten land kaptırmazdı ki kaç kere alamadığını gördüm.

zamanında lel 150$ buna mı verdiniz diye çok konuşan vardı. headstarttaki creditler ile o 150$lık fark çok kolay kapandı tabi alpha oynayıp, ordaki oyun bilgisi ile en çok para yapacak landleri kapma şansını da elde etti bir çok insan.

sattım bu arada acc.u aldığım fiyata. içindeki ev/arsa para mara hepsi alan arkadaşa hediye oldu. Lorein'e çemkirmeyin yani oyundan artık, başkasında karakter.
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

aglayan yok. kisinin kendisi ile alakali birsey oyun dinamigi izin verdikten sonra sorun yok benim acimdan. etik birsey benim söyledigim.

Ben anlamıyorum abi olayın etik kısmının. Land alıyorsun, vergini veriyorsun, ekip biçip para kazanıyorsun.

Xenus'un saatlerce gezip IDOC land arayıp bulduğuna konması, o arada tembel insanların "yea biri bana land versin hadi sizde çok var zaten" demesine rağmen arazisi olmaması mı etik konusu?
Sosyal ağlarda paylaş

he babam 100 den fazla basinda bekledigi evi aliyor. Ben kendi guildimde görüyorum adam gidiyor basina hani bir sans diye hop hep ayni adamlar aliyor diye yaziyor chate. 10 tane elinde varken 11ciyi kasmak ama hic elinde olmayanin sansini yitirmesi etik degil. Dedigim gibi isteyen istedigi gibi oynayabilir. oyun buna izin veriyorsa. kendi bilecegi is.
Sosyal ağlarda paylaş

yer bulamamak cok can sikici evet , ama oyunun mantigi bu. Yani hersey ticaret, sen gercek hayatta o evi alamadim, o tarlayi alamadim diye oturup bagirmiyorsun, gidip sahibine devamli para oneriyorsun sat birader diyip.

Bu arkadaslar da harbiden planli programli , ilk 2-3 gun uyumadan oynamislardir eminim, kapmislardir. Ben yapamadim, yapamam, emlakci gibi onlara tell atip duruyodur millet eminim :D

Evet, hack le vs le aliyorlarsa lanet olsun onlara, trion o adamlari sutlamali oyundan. ama normal sekilde, butun dunyayi gezip ariyor, o saatte orda olup spamliyorsa tusu birsey diyemeyiz. Adamlar oyunu emlakci gibi oynayip zevk aliyor.
SWG' de de boyleydi, orada sadece dunya cok buyuktu, herkese yer kaliyordu. Archeage de adamlar sinirli yapmis, design yani.
Diger oyunlarda instance lar var, o zaman onlari oynamak lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...