Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archeage #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Lectre said:

Seele said:

nerden güzel Cloak bulabiliriz.

40 olduğuında honor point collectordan quesst alıyorsun bounty hunter cloak için.

ilk cloak level 18 dungeon questi.

ikincisi ise main storyline bitince veriyor 30da.

3ünden birini al.

pezevenk bana quet vermiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

Lectre said:

Seele said:

nerden güzel Cloak bulabiliriz.

40 olduğuında honor point collectordan quesst alıyorsun bounty hunter cloak için.

ilk cloak level 18 dungeon questi.

ikincisi ise main storyline bitince veriyor 30da.

3ünden birini al.

pezevenk bana quet vermiyor.

infamyin +50 ise düşür onu.

ha 5 trial şartı varsa bilemem ben zaten yapmıştım 40 olana kadar 5 trialı, dahutada vs oynuyorsanız unutun zaten o cloaku öyleyse.
Sosyal ağlarda paylaş

yok arkadas courage arayanların çoklugundan sikayetçi de, archery kadar da ez mode yok ya. bırak da herkes archery oynasın. ben bile açtım demin alt char bastion. archery auramancer defense... ölmeden tokatlamak istedim yani bi de utanmadan bak.

gerçi daggerspell oynuyorum, tek comboma bakıyor genel olarak 1v1 de, arenada büyük problem. bi de köprü kısmını ele geçiriyorum, bi bakıyorum 2-3 kisi sinir stres yapmıs biri baseden geliyor, 2si merdivenlerden tırmanıyor falan. 1v1 tokatladıgım için de tek adam da gelemiyor çünkü. fakat iste saglam defenselı bi blighter falan geldi mi, ya da witchcraft almıs bi healer, hiç ugrasmıyorum yani.

mining 50k oldu. ne geregi var diye sorsanız cevap veremem. guildim zaten serefsiz guildi oldugundan, mine buffını da açıyorum, adamın gözü önünde, kendisinin benden önce kazmaya baslamıs oldugu mine ı alıyorum. pis uyuzlandırıyorum.

carpentry 24.5k yı buldurdum sonunda.

700 infamy puanı malesef ki executioner titleına veda etmem demek oldu. gidip çöp toplamayacam amk, zaten 5 kere de jüri olabilmek ayrı işkence olurdu.

benim tarlaya da sanırım suark sahip çıkıyor. tax ını ödüyorum ama öeah, ugrasamam yani saatlik falan. bıraktım tarla isini. zaten 8x8 tarla... adam gibi büyük ağaç da dikemiyorum.

guild sözde pirate guildi. fakat idledan farkı yok. yavaştan idle a geçebilirim. gördügümü tokatlıyorum da, dün gece 3 tane 30 gördüm cindermoor da, packli, tam da limandaydılar. guardlar da yoktu, tokatladım, aldım tradepackin birini, 5 idle geldi tokadı vurdu. küçük balığı yediler. bizim dangalaklara baktım. haslada weapon farmingdeler. akşam üzeri de pirating e gelen var mı dediler de, yaptığımız aktivite, gidip 25-30 level rp yapanları tokatladık. acıdım mı? hayır. en çok ben vurdum. 3-4 tanesinin üstüne tek bi meteor indirip zevk aldım. fakat anlamı var mı? yok. o tradepacklere ne oldu? idle elimden aldı, tek tek verdiler, cesedimle izledim. eglenmedim. o yüzden baya idle yolları görünüyor bana. fakat, guildmatelerde güzel insanlar. her konuda yardımcı oluyorlar. 60k dan apex satıyordu, alırım ben dedim, indirim de hayatta kovalamam ha, yabancıya gitmesin maksat. adam sana 50den diye tutturdu. almadım. 50den bana versen apex i, ben vicdan yaparım lan. alakasız adama iyilik mi yapılır öyle.

gerçi sabah çok sevindiren bisi oldu beni ki, bi baktım, bir tane kahraman, tüm labor pot piyasasına hançeri en derinden sokmuş. 14 goldları bulan pot, 9.30 dan gidiyor. yapıstırdım 10 tane. stok yaptım.

her neyse, karakter açılabiliyor tekrardan dahutada. bekleriz. şerefsizlik, bizim işimiz diyorsanız da, ki deyin abi, daha eğlenceli, bekleriz guilde. 2 tane eznan cutter var ama pirate olayı gerçekten dönemiyor guildde, biraz üzücü.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...