Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Microsoft Minecraft'i satin aliyormus

SenariouS

Öne çıkan mesajlar

skylanders yada infinity tarzı online plus lego plus survival gibi birşeye dönüştürebilirlerse anca zaman geleceği olur bence, yoksa zaten satacağını sattı adamlar 20 seneye anca çıkarırlar 2.5 milyarı, ama sanmam xbon divisiondan öyle zeki biri çıksın sdfs

yada yeni bir skype dramı olur değerinin 2 katına alınmış ip olarak
Sosyal ağlarda paylaş

Minecraft lego olmaktan çıktı. Mühtiş modlarla challengelarla oyun çok eğlenceli hale gelebiliyor.
Mesela ege'yi ben youtube'dan takip ediyorum. Nileppezdel var ya forumdan. O mesela arkadaşlarıyla gayet iyi yapıyor bu işi, tabi daha profesyonelleri var youtubeda ben en yakın örneği verdim bize.

SenariouS said:

abi minecrafti minecraft yapan modderlar ama

Arkadaşın da dediği gibi... Oyunun tabanından mojang zaten birsürü para kazanıyor ki daha modlar gelmeye devam edecek, telif falan.

O ergenlerin oynadığı düz survival mapler, modlu oynamazlar yani.
Mojang satmaz gibi greliyor bana oyunu..
Sosyal ağlarda paylaş

oyuna yeni başlayan velet için modların bir anlamı yok, daha çok oynanabilirliğin devamını sağlıyor. e tabi oynanabilirliğin uzun olması, yeni başlayacak arkadaşlarını çağıran çocukların sayısını orantılı bir şekilde arttırıyor orası ayrı.

eh yani sam haklı. notch zaten gaming için iyi şeyler yapmak isteyen biri ve bu satış onun amacı için basamak olacak sadece. ya da yaratıcı-yenilikçi yeni bir olay (oyun veya platform) başlatır yeni firmayla.
Sosyal ağlarda paylaş

Minecraft tarzı insanları kendine çekebilen, ilgi uyandırabilen oyun yapmak kolay olmasa gerek. Eğer böyle giderse oyun sektörü piksel piksel oyun çıkartanlara yönelecek çünkü. Ortalık berbat grafikli ama oynanabilirliği yüksek oyun kaynayacak.

Mojang böyle bir başarıyı başka bir oyunda gösteremez. Bir valve değil.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

scrolls'dan cacık olmaz. insanlar dumbed down, para tuzağı blizzort oyunu varken tercih etmiyorlar. zarar bile ediyor olabilir scrolls şu an.

öte yandan minecraft para basıyor tabii ki. microsoft minecraft ile ne yapar bilemiyorum ama mojang'dan kötü idare etmesi neredeyse mümkün değil.

Ben Masti ^^ scrolls'u cok güzel oyundu. Satranc gibi vesellem... Trade denen şey ise süper zevkli birşey zaten

Ama adamlar cok yavaşlar abi. Hala tablet,telefon versiyonu yok. Olmayacak gibi de duruyor bu gidişle... Tablet'e cıkarsa oynarım ben. O zaman her türlü devam...

HS boktan bir oyun,potansiyel vardı ama adamlar durdular.Ben şuanda onda da gelecek göremiyorum yinede çerez niyetine oynuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi peki bu dustları neremize sokucaz afedersin ? fazlası çöp mü yani... Böyle ver parayı al exp'ı devam ederse ben birakırım zaten.

Ha birde bu işin denge tarafı var gelecek exp.'lar da iyice sıcıcaklar, planları buysa. 100 kartı dengede tutmakla 500 kartı dengede tutmak aynı değil. Her exp şişecek...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...