Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ArcheAge Server Anketi

Certhas

Öne çıkan mesajlar

ascraeus said:

Mosquito said:

ahaha daha 1.5 saat ldu server açılalı millet two crownsda tüm beach doldu yazıo

tüm kuzey two crowns'ı biz kapattık :)

votf guildi ise gece gece fatal'e çok pis sövdüm. ulan her yer boş gelip benim evin yanına 8x8 lik attırdı adam çağırıp, 15 dk erken gelsem 1'lik yeri 3 leyecektim gerçi şimdi anca çiftleyebildim. zaten onu gördüler herhalde böyle yer vermemek için böyle yaptılar, her yerde boşluk var ama guild dışı adamlara böyle ibnelik yapıyorlar anlaşılan.

manyak multi boxer adamlar var herhalde sizde her yeri kapamışsınız. 10+ char birden oynayan tipler gördüm ya
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

votf guildi ise gece gece fatal'e çok pis sövdüm. ulan her yer boş gelip benim evin yanına 8x8 lik attırdı adam çağırıp, 15 dk erken gelsem 1'lik yeri 3 leyecektim gerçi şimdi anca çiftleyebildim. zaten onu gördüler herhalde böyle yer vermemek için böyle yaptılar, her yerde boşluk var ama guild dışı adamlara böyle ibnelik yapıyorlar anlaşılan.

manyak multi boxer adamlar var herhalde sizde her yeri kapamışsınız. 10+ char birden oynayan tipler gördüm ya

forumlarda biz orayı kapıyoruz diye baya söylemişti officerlar sen nereye attın evini bilemiyorum

multibox yapan yok da bizde, 100 kişi 2ev+1farm rush yaptık. hızlı olanlar yeni char açıp 3 4 ev rushladı.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşla Shatigondayız 60 gold yaptık üstüne 8 labor pot çarptık. 2 si Marketten 6sı AHden 4 gold kıyaak. HİŞşşşşşşşş ;) 3 defa Epic zeytin cıkardım Zeytinin tanesini 2 golddan falan itekliyoruz hişşşşşşş ;) Bütün public toplanabilen yardları gezdik hemen hemen. Grape ilk başta 160tane lootladık. Zeytine geç kaldık ama olsun zeytinle voleyi vurduk.
Sosyal ağlarda paylaş

ascraeus said:

Xenus said:

forumlarda biz orayı kapıyoruz diye baya söylemişti officerlar sen nereye attın evini bilemiyorum

multibox yapan yok da bizde, 100 kişi 2ev+1farm rush yaptık. hızlı olanlar yeni char açıp 3 4 ev rushladı.

abi herkes 2crowns rushladı zaten de sizin adamlar daha hızlı davranmış. ama adamın attığı yerin size stratejik bi kazancı olmaz çünkü yanda başka small farm atmıştım. oraya sadece 8x8 atılıyordu işte. 16'lık çekemezsin. o farmı kaldırıp 16'lık atıcaktım.

neyse 2crowns N'a 4 ev, solzreed speciality'e 3 ev, dewstone mid farmhouse attım zaten bende. o kadarda önemli değil. adamın attığı yerin bi. neyse adama da dedim zaten başka stratejik noktayı parsellesin yer mi yok. bakıcam dedi :P
Sosyal ağlarda paylaş

Dei said:

adamın stratejisi de belki senin gibi adamları durdurup, sonra arsayı pahalıdan elden çıkarmak?

çakaldır belki.

çakalda burada yaptığı bi bana işliyor yoksa ben arkadan yandan gelemesinler diye small farm atmıştım oraya. yani parsellenicek o kadar yer var gidip guildindeki adamların arasına atsın misal, oraya random bi adam gelip small farm atarsa istedikleri gibi dizemezler vs. adamın koyduğu yerin hiç bir olayı yok yani bana gıcıklık dışında. satarsa bi bana satabilir zaten orayı dsdfg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...