Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ArcheAge Server Anketi

Certhas

Öne çıkan mesajlar

aquila said:

Xaenin said:

Biz çekirdek bir kadro Dahuta'da doğulu açmayı planlıyoruz şu anda.

kimmis o cekirdek kadro, dogulu olmicaz biz.

Abi Nuia'nın karakter modelleri falan çok dangoz, Haranya'da da kediler çok boktan ama küçük insanlar tatlı baya ya.

Neyse daha iki gün var, oturur karar veririz ama Dahuta diyoruz şimdilik servera.

Annen Inc. olacak mı belli değil, daha büyük bir guilde yamanma olayımız da olabilir oyundan düzgün value almak için.
Sosyal ağlarda paylaş

bende dahuta east Futilezdeyim hatta paticikten baya eski birkaç arkadaşı da buldum guildde. bu elemanları lineage2 ageofconandan flan tanırım iyi tiplerdir guild içindeki kimse haric (birkaç ally guild haric) taviz göstermezler canlı herşeye ateş ederler ve eğlendirirler..

onun haricinde sadece yeni başlayan arkadaşların bilgilenmesi adına böyle 100 200 online olmayan bir guildde oynamanın zevkini hiçbirşey vermez archeage'de..

karar vermediyseniz ve oyunculuğunuza pvp anlamında güveniyorsanız kesinlikle dahuta east'e gelmenizi tavsiye ederim.

official forumda yeteri kadar cok insanı kızdırdık dahutada su anda west east dağılımı min 2:1 şeklindeki releasede bence 3:1 civarında olucak fakat bunu şu şekilde yorumlayabilirsiniz, futilez gibi bir guildde karşı taraf ne kadar kalabalıksa sizin için o kadar kazanc demektir (tradepack *.*)

guildde gözüken ismim electra releasede ne olur bilmiyorum, ailemizde yer bulunmakta land grab/rush vb. durumlar için organizasyonumuzda var..
Sosyal ağlarda paylaş

Mosquito said:

bu arada hikaye questinden toplamda 50gilda civarında bişi toplanıyo diye kalmış aklımda, yaklaşık 2 saatte filan yaparsınız ama 1-2 noktası sıkıntılı yüksek lvlden yardım gerekiyor.(lvl15'ken lvl25 mob kesmenizi isteyen bir iki göreve denk gelebiliosunuz, kite yapan karakter burda işi halledebilio)

blue salt ve nuia priest questlerini de yapınca hızlıca 50'den fazla gilda çıkarabiliyorsunuz. ben direk farmhouse'a kasıp, alıp atabilirim valla. guilddeki adamlarla koordine olup alanları parsellemek için abuk pozisyonlarda atmak lazım deedleri, arada boşluklar bırakarak falan işte.

birde nuian tarafında main quest elflerden daha basit. 15 lvlda 50 gilda toplama olayı anca nuianlarda oluyor, elfte biraz daha uzun sürüyor. aslında elf hatun açmak istiyorum, perfect waifu. nuian hatun suratına yumruk yemiş gibi. ne kadar uğraşsamda düzeltemedim. furry olan doğuda açabilir lel

off ya emlakçılık yapmayı özledim, en kısa zamanda alanlar dolsun da işimize bakalım. property owned: 27 falandı en son ahaha. 3 farmhouse, 6 large farm geri kalanı arsa. alpha'daki en iyi plantasyonlardan birini kurmuştum. millet pm atıyordu, ne kadar güzel olmuş diye
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...