Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ArcheAge Server Anketi

Certhas

Öne çıkan mesajlar

Release'e üç gün kaldığından ötürü artık herkes üç aşağı, beş yukarı hangi sunucuda oynayacağına karar vermiştir. Açıkçası ben daha karar veremedim çünkü önceden tanıdığım guildler hep farklı sunuculara dağılmış durumdalar. Üç gün içinde oylanacak anket en azından buradaki oyuncuların nerede oynayacağını gösterebilir.

archeage guildex sonuçlarının maksimum değerlerini baz alarak aşağıdaki sayıları elde ettim. bunlar kesin olmamakla birlikte daha nerede oynayacağını açıklamayan ve siteye eklemeyen çok fazla guild var. sadece bir ortalama hesap elde etmeye yarayabilir.

Kyprosa
Guild-faction-oyuncu sayısı:
25 - Nuia/West - 1910
24 - Haranya/East - 3430
1 - Independent - 50
1 - Undecided - 50
2 - Pirate - 200
5640

Dahuta
18 - Nuia/West - 2260
15 - Haranya/East - 1910
4170

Shatigon
13 - Nuia/West - 1660
11 - Haranya/East - 1150
1 - Independent - 150
2 - Undecided - 350
4 - Pirate - 650
3960

Eanna
16 - Nuia/West - 1850
10 - Haranya/East - 850
2700
Sosyal ağlarda paylaş

Dahuta'da east'te oynamayı planlayan varsa http://kdsguild.org bizim ekip bu, 100+ kişiyiz şu an 3 squada böldük, land rush bölgelerini, meslekleri, sınıfları falan seçtik hazır asker şeklinde headstartı bekliyoruz.

application'ı doldurmadan almıyorlar ama aktif ve iyi organize bir guild. haftada 10-15 saat asgarim var diyorsanız gelin.

çünkü ufak gruplarla pek bir şey yapılmaz oyunda oynayacaksanız komün olmaya bakın acilen.
Sosyal ağlarda paylaş

aente said:

çünkü ufak gruplarla pek bir şey yapılmaz oyunda oynayacaksanız komün olmaya bakın acilen.

şu olay da yalan olma yolunda. günde 24k lp alabiliyorsun labor potionlardan. geriye kalan şey zaman ayırmak oluyor. eskiden 24 saat başında dursan bile oyun seni limitliyordu, mecbur kalıyordun komün olmaya. alpha'da 8k idi işte bu değer.
Sosyal ağlarda paylaş

aente said:

Dahuta'da east'te oynamayı planlayan varsa http://kdsguild.org bizim ekip bu, 100+ kişiyiz şu an 3 squada böldük, land rush bölgelerini, meslekleri, sınıfları falan seçtik hazır asker şeklinde headstartı bekliyoruz.

application'ı doldurmadan almıyorlar ama aktif ve iyi organize bir guild. haftada 10-15 saat asgarim var diyorsanız gelin.

bana ve arkadaşıma reference olmak ister misin asd
Sosyal ağlarda paylaş

aente said:

Applicationu doldurdum açtılar hesabı. Siz hangi squaddasınız? Ben de ona apply olayım?
Sosyal ağlarda paylaş

Sen çok yanlış gittin o zaman, yani FUtilez pure hardcore kasıyor, bizde sadece ordu gibi birlik düzeni falan var, mandatory olan şeyler sadece land rush'a katılmak, 3 squaddan birini seçmek(her squadın kendi bir hedefi var oyun için, kendine uygun olanı seçiyorsun, zaten girersen görüyorsun) oynayacağın sınıfı belirtmek ve grup aktivitelerinde TS'de olmak gibi şeyler.

Semi hardcore kasan varsa bize gelsin ya da muadiline gitsin fark etmez, minimum 20-30 saat playtime'ım var haftada diyen ve 18'liklerle oynamaya katlanabilecek varsa FUtilez'e başvursun. Bizim guildin yaş ortalaması 30+ referans olmadıkça da pek almıyorlar ufaklıkları. TS'ye gelince anlıyorsun biri konuşurken zaten arkadan gelen birisinin eşi, diğerinin çocuğunun sesinden falan fsdg.

Oce4n said:

Applicationu doldurdum açtılar hesabı. Siz hangi squaddasınız? Ben de ona apply olayım?

Silverminken, Cowalary'deyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...