Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #6

Lectre

Öne çıkan mesajlar

Düzenli giren tabiki yapar o parayı..
Ben süreden bahsediyorum.. günde 1 quest alıyosun 60 lık çıksın.
her gün 100 gold 3win10 gold ile alıyosun dedik = 30 win yapar.
160 gold etti günde.

700 wing başı / 160 = 4.5 gün.

4 wing'i arkadaşın anlattıgı gibi açmak için 16 gün lazım.O da her gün giriceksin bu 16 günde questleri yapıcaksın + 30 win alıp 10 gold olayını yapıcaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

He sen heartstone'nun release oldugu günden bu yana oturup naxxramas gelicek beyler ben gold biriktiricem diye 3 ay gold biriktirdiysen ona bişey diyemem .. evet düzenli giren yapar ahah..

Hadi axedice dese ki.. Abi ben arena master'ım 10 win'den aşagı çekmiyorum.. günde giriyorum 2-3 arena ordan bereket versin 400 500 gold kâr yapıp çıkıyorum.. Ona da okeyiz.. Adamın anlattığı şekil ve ortadaki matematik enteresan oldu biraz..
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle ki,

3 günde 1 biriken questleri yapıyorum işten geldikten sonra yemek yerken gayet oluyor ki hatta 1600 gold vardı biriktiriyordum patch öncesi dayanamayıp deste aldım 3 tane leg cıktı :p

sondan bi önceki layer'ı açıcam eve gidince..

acelem yok, iddiam yok şokadinim var gayet eğleniyorum :p

yeni kardlar umrumda değil aahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:

He sen heartstone'nun release oldugu günden bu yana oturup naxxramas gelicek beyler ben gold biriktiricem diye 3 ay gold biriktirdiysen ona bişey diyemem .. evet düzenli giren yapar ahah

ben duzenli girmiyorum.
naxramas gelicek wingler parali olcak denince biriktirmeye basladim. 3kdan fazla birikti. oyle hayvan gibi de kasmiyorum. haftada 1 girip 3 quest yaptigim zaman da oldu, 3 gunde 3 quest yaptigim da oldu.
tum wingleri actiktan sonra arenada yedim goldlari.
Sosyal ağlarda paylaş

Haftada 1-2 quest değil, 1-2 defa girip quest yapmak. Her girişimde 3er quest birikmiş oluyor etti 6 quest. Hadi çakışan oldu falan 5 tane yapayım. Her quest ortalama 3 win gerektirsin, 60 gold questten + 30 gold winlerden etti 90 gold. Senin güzel hatrın için 80 gold olsun ortalama.

80x5 = 400 gold. Haftada bu kadar golt geliyor. 7 hafta eder 2800 toplamak. Arada arena marena da attım 8 hafta olsun. Naxx ın 2 ay öncesinden oynamaya başladıysan, ki bende releaseden beri var oyun, fazlasıyla paran olması lazım. Bende 3k vardı naxx geldiğinde.

Şimdi göz yaşlarını viledayla sil kalanı çekpasla çek. İyice pırıl pırıl olsun buralar.
Sosyal ağlarda paylaş

bu işin düzenli girmekle alakası yok.
2-3 ay önceden düzensiz de girsen her türlü biriktirilirdi o gold.
goldunuzu anlamsızca harcadınız diye şimdi ağlamayın yani. ben naxx gelmeden 1 ay öncesinde 2k'da sabit tutmaya başlamıştım öyle çok da düzenli girmiyordum bile.

oyuna naxx release'iyle başlayıp ağlayanlar varsa da o goldu, oyunu öğrenerek biriktirsin ayrıca.

heroicleri de kendi kartlarımla bitirdim. leeroy ve h. jones harici neutral legendaryim bile yok soulbound olmayan. ona bile ekstra bi şey yapmaya gerek kalmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ağlayan yok verdik parasını aldık abicim ahahah
kim niye ağlıyo. Sıfırdan başlayan bugun hearthStone'a giren adam 4 hafta beklemez o wingleri ve kartları almak için verir 17 euro geçer. Onu diyoruz blizzard hala o.ç yani sıkıntı yok. millet sizin gibi bizim gibi release den bu yana oynuyo değilya bu oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

Blizz onoktaçe değil, sen hırs yapmışsın. Hiç gerek yok o parayı bu oyuna vermeye, keza para hak eden bi oyun değil.

Tüketici olarak umarsızlık, hırs, EZİKLİK gibi nedenlerle üreticilere para verirseniz ceketimi assam satar mantığıyla piyasayı dandik oyunlarla doldururlar. Hem sorunun kaynağı sensin, bide üstüne yüzsüz yüzsüz PARAMIZI ALTILAR diye ağlıyorsun. İnsanda biraz utanma olur, ar olur....

Bu arada bütün oyunlarda inventorylerim stashlerim falan ağzına kadar şu şekilde

http://www.educatedaging.com/wp-content/uploads/blogger/-xofy6eUjvpc/TcFHzxWRjdI/AAAAAAAAAG0/7aelEdGXoYE/s1600/hoarding.jpg

Divinityde sırf farklı item türlerini biriktirmek için npc recruit ediyorum falan, daha naxx açıklanmadan 2k gold birikmişti ilerde lazım olur diye =(
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük quest'lere de ne kadar çok takmışsınız. Olm 700 gold kolay biriken bir şey değil bu kadar basit. Benim derdim bütün legend'larım var naxx legend ve kartları yok. Bu yüzden güncel metaya giremiyorum. Bunun için bir isyan bayrağı açtım daily'lerle maşallah 5K gold kasanlar çıkmış. Siz neymişsiniz arkadaş...
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:

Adam varyemez çıktı ya..release den beri biriktiriyomuş.

Kendimi kötü hissettim :( Ben de biriktiriyodum valla. Naxxın ilk wing'i geldiğinde 5kya yakın gold vardı. Hepsini yaptım 1.5k yine de kenarda duruyo.

Bu arada müneccim misin falan demeyin ama 2014'e Naxx tarzı bi atraksiyon daha sıkıştırcaklar gibi geliyor. Koca bir yılı sadece naxx ile geçireceklerini sanmıyorum. Zaten 2014'ün sonuna doğru Adnroid'e de geliyomuş. Şimdiden gold biriktirmeye başladım :D

(Ama hala rag yok....)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...