Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SATILIK Razer Ouroboros (Sıfır / Garantili / Kutulu / Faturalı / Fotolu)

Freemium

Öne çıkan mesajlar

Marty said:

bir de burda soyle bir fark var, adam dukkani acmis sen gidip fiyat sormuyorsun. oyle olsa bile sktr adam mi kiyorsun diyip cikarsin da,

burda millet eski kitaplarini, eski kullanmadigi esyalarini falan birbirine sorunsuz problemsiz sattigi communityde adam gelip tamamen ticari amacla yuksek fiyatla mal satmaya calisiyor.

bir de yalan soyleyerek, hem klavye hem mouse ayni anda bozulmus da garantiden yenisi gelmis de bilmemne.

gordugu tepki gayet yerinde. "bu fiyatla bunu burda satamazsin, git baskasini kazikla" lafinin paticik versiyonu.

disarda da x fiyat yerine x+10 fiyata satmaya calisan adama lafinizi edin. utanmayin. siz soyleyin, o fiyati veren utansin.

Sen kimsin lan beni yalancılıkla itham ediyorsun. Fiyata laf edebilirsiniz ama bana asla. O dilinizi bana doğru uzatmayın!
Sosyal ağlarda paylaş

Certhas said:

Freemium said:

Sen kimsin lan beni yalancılıkla itham ediyorsun.

ben merak ettiğim bir konuda soru sormak istiyorum. hem klavye, hem mouse nasıl aynı anda garantiden değişim geçiriyor?

Bu konuda hem Aral a hemde Razer e çok teşekkür ediyorum. Direk fotoğraf çekip yollayacağım.
Eski ouroborosta sürtünme sorunu vardı. Fazla kafama takmadım , sonra klavyede i tuşu çift basmaya başladı. Bu şekilde de idare ettim bayağı. Sonra ikisini aynı anda gönderdim , ikiside değişim oldu.

Sosyal ağlarda paylaş

Baggio orda da ayar vermiş burda da;

Baggio said:

Freemium said:

Sorularını cevaplamak zorunda değilim. Gördüğün gibi alıcıda olmadığına göre gidip başka yerlerde post kasmana devam edebilirsin.Fiyat pahalıysa git ucuz bulduğun yerden al.

Arkadaş alıcı mı değil mi, fiyat normal mi bilmem de, şu küstah davranışı ortalık yerde göstermen alıcıları da kaçıracaktır zaten. Tok satıcı bile değil, ayı satıcı demek geldi içimden eheh.

İki gün sonra "HAYIR SATTIM BEN SUÇ SİZDE" diye kolpadan "satıldı" yazar dükkanı kapatır gidersin. Kolay gelsin.
Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

"Müşteri memnuniyeti için değişim yapıldı" aslında sorun yoktu da işte marka değeri için değiştirdik demek mi oluyor?

eet o gibi bişey. bana da oldu. roccat yurt dışı birimi normalde tr içine bakmadığı halde diyalog uzayıp tr dan retail bulamadığı için direk aynı ürünün bir de üst versiyonunu kargoladıydı

normalde yapmak zorunda değil de favor işte
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...