Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SATILIK Razer Ouroboros (Sıfır / Garantili / Kutulu / Faturalı / Fotolu)

Freemium

Öne çıkan mesajlar

birde patideki bu bölümde herkes hakkıyla alışveriş yapar, benim gördüğüm bu - genellikle -

satıcı hakkı olan fiyatı yazar, alıcı hakkını verir.

hatta, çoğu zaman çok ucuza verir satıcı, çünkü insanlar birbirine güvenir, hızlı alışveriş olur vs..

eğer adam kazıklamaksa derdiniz, gidiniz dh.
Sosyal ağlarda paylaş

Freemium said:

Kaç gündür burada ilan açmıyordum. Çok eski bir ilanımda aynı olayı yaşadaığım için. Yıllar geçiyor ama insanlar değişmiyor işte. Eminim o hareketi ürün fiyatının yüksek geldiği diğer marketlerde de satış elemanına yapıyorsundur. ( İçimden bir ses "Şeyy biz dönüşte uğrarız yine." dediğini söylüyor ama neyse.)

"oha bu ney ayıp kardeşim zümrütten mi yapılıyor bunun aksamı" gibi laflar kuruyorum. ki mediamarkt'ta pazarlık yapmayı denemiş adamım.

sonuçta yazın fırına domates biber gönderen, plazaya kiloyla çiğköfte söyleyip öğlen arasında ya da wow'daki ah'yi kontrol ederken o çiğköfteyi kokuta kokuta yiyen bir insanım. daha anlatiyim mi?

esnaf kafalı adamım lan ben. o yüzden yani ben söylerim.

gel söyleyim gel yanaş... gel gel.

KİMİ ÖPÜYON HAYVAN!
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

Baggio said:

DH bile almamış adamı, "kardeş sen bu paraya anca Sahibinden'de falan enayi bulursun" demiş.

http://forum.donanimhaber.com/m_95404363/f_//tm.htm#95404363

baya kibar ama orda

Takas düşünmüyorum , teşekkür ederim.

adsadasfasdasdasdas

Adamına göre muamele diye birşey duydun mu hayatında ?
Sosyal ağlarda paylaş

dingo: osmanlı zamanında ulaşım at arabalarıyla olduğu için taksim meydanında çok meşhur atlar için konaklama ağırı olan birisi.

Freemium said:

İşte Dh ın güzel yanı bu. Adamlar geliyor trolluyor , 1 şikayete çiziyorlar. Dingonun ahırı gibi değil yani. Dingo kim tanımıyorum ama ahırın yerini kesinlikle biliyorum. Biraz kırbaç şart bence.
Sosyal ağlarda paylaş

gereksiz şeyler yapıyorsunuz abi.. demişsiniz ki ürün sıfırı ile aynı fiyat falan filan.. ya ticaret bilmiyorsunuz yada esnaflık görmediniz hiç..

Adam fiyatı vermiş , buraya özellikle vermişti millet pazarlık etsin diye.. sen teknosada filan pazarlık edemezsin sonuçta. birisi gelir , 300 lira filan verir alır bence ürünü..

burda önemli olan ürün 0 mı değil mi arkadaşla o güven ortamını oluşturmak..

yani öyle inanılmaz tesbitlerde bulunmuş gibi aslı şu kadar gerçeği şu kadar triplerine gerek yok..
Sosyal ağlarda paylaş

duymuş olmalıyım o yüzden burda insan kazıklamaya geldiği bariz belli olan senin gibi biriyle bu şekilde muhattap oluyorum. sorulara tek kelime cevap verme, "bu ürün zaten satılacak siz yırtın kendinizi hehehe :) :) :): ) " yazan adamla nasıl muhattap olacağım bey mi diyeyim sana bir de?
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel müzel diyon da, onların bize tek farkı güzel basmışlar tekmeyi.

biz en azından daha doğalız.

(yiğit özgür'ün http://www.google.com.tr/url?q=http://www.uludagsozluk.com/k/argo-konusan-esnafin-daha-samimi-gelmesi/&sa=U&ei=O_f6U5vZI6Wp7AbR7IDIDg&ved=0CBQQ9QEwAA&usg=AFQjCNGkfuZbgwQkCldbBoejChl76nYsxg şu karikatürünü biri koysun ya, adliyeden erişilmiyor şimdi.)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...