Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SATILIK Razer Ouroboros (Sıfır / Garantili / Kutulu / Faturalı / Fotolu)

Freemium

Öne çıkan mesajlar

söyleyemez işte öyle herkes ağzına geleni.. sen gidipte sokakta sahte çantayı 250 liraya okutmaya çalışan adama laf söylüyormusun? veya 1 çayı 15 liraya satan otele laf ediyormusun? ayrıca adam da güzel açıklıyor kendini , 0 ürün garantili diyor , 375 fiyatı ama pazarlık yaparız diyor. çok abartıyorsunuz olayları çok:)
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Aynı anda aldığı klavye ve fareyi aynı anda bozuyor, ikisine de ürün değişimi yapılıyor. Bu kadar tesadüf fazla, teknik serviste tanıdığı falan vardır büyük ihtimal.

Neyse onu geçtik, sonra 10 ay garantiyi "1 yıla yakın" diye yuvarlayıp sıfır fiyatına yaslamaya çalışıyor. Tepki gelince de "he he her yerde böyle yapıonuz dimi SUSUN DA İKİ ADAM KAZIKLAYALIM" diye triplere giriyor. Yarın falan gelir "forum dışı satıldı kaçıranlar üzülsün euhe" diye kendini tatmin eder gider, geçen sefer de öyle yapmış. Kaba, tok, çocuk satıcı.

Lakin tek sorum var, diğer topakta da sordum;

Herhangi bir mağazaya gidip (ki bu kazıkçının önde gideni D&R) AYNI FİYATA İKİ SENE GARANTİLİ alabileceğin bir şeyi, internetteki kaba saba çocuksu bir tok satıcıdan 10 ay garantisi kalmış haliyle alır mısın sen olsan? Yani cidden alır mısın?

diğer başlığına yazmış baggio. aynı şey 2 topictede var.
Sosyal ağlarda paylaş

yok benle alakası , ben sadece eğer kazıkladığını düşünüosanız gerçek fiyatı şu , bence yüksek fiyat filan yazarsınız..

adamı yerin dibine sokmuşsunuz abi , söylemedik şey bırakmamışsınız..

beğenmediğiniz DH haberdeki adamlar bile gerektiği gibi yaklaşmış , fiyatı yüksek bu fiyata anca sahibinden de satarsın demiş susmuş..

siz nah işaretleri , gif ler , adamı ezmeye çalışmalar.. ben ona takıldım.
Sosyal ağlarda paylaş

abi hakikaten bi ürün pahalı gelince utanıyor musunuz siz mağazada aklınızdaki fiyata uymuyor diye? kendinizi almak zorunda mı hissediyorsunuz? bir de burası 2. el alanı olan sosyal bir topluluk hepimiz bir paylaşım için burdayız, lan yolda benim arkadaşıma biri gelip 300 tl lik parfümü 295 tl ye satıyorum haberin olsun dese susacak mıyım sanıyorsunuz sdfds
Sosyal ağlarda paylaş

suBzer0 said:

yok benle alakası , ben sadece eğer kazıkladığını düşünüosanız gerçek fiyatı şu , bence yüksek fiyat filan yazarsınız..

adamı yerin dibine sokmuşsunuz abi , söylemedik şey bırakmamışsınız..

beğenmediğiniz DH haberdeki adamlar bile gerektiği gibi yaklaşmış , fiyatı yüksek bu fiyata anca sahibinden de satarsın demiş susmuş..

siz nah işaretleri , gif ler , adamı ezmeye çalışmalar.. ben ona takıldım.

burası daha samimi işte. orada herkes içinden nah çekerken biz gerçeği yansıtıyoruz.

ikiyüzlülük yok. burada göte göt denir.
Sosyal ağlarda paylaş

suBzer0 said:

söyleyemez işte öyle herkes ağzına geleni.. sen gidipte sokakta sahte çantayı 250 liraya okutmaya çalışan adama laf söylüyormusun? veya 1 çayı 15 liraya satan otele laf ediyormusun? ayrıca adam da güzel açıklıyor kendini , 0 ürün garantili diyor , 375 fiyatı ama pazarlık yaparız diyor. çok abartıyorsunuz olayları çok:)

söylemiyor musun sen? 1 tl lik çayı 15 e satan yere gittiğinde "oha içinde altın mı var?" demio musun? ya da başta niye gidiosun abi çayı 15 e satan yere fln?

yüksek fiyata yüksek deriz. burada op un sorunu nasıl dendiği sanırım.

zira ben de yüksek dedim ki yüksek. nedenini de yazdım. bilmediğim adamdan "sıfır" dediği ürüne güvenip 375 lira vereceğime (veya pazarlık edeceğime) gidip 450 lirayı 9 a böldürür aral dan alırım garantim de 11 ay değil 2 yıl olur
Sosyal ağlarda paylaş

bir de burda soyle bir fark var, adam dukkani acmis sen gidip fiyat sormuyorsun. oyle olsa bile sktr adam mi kiyorsun diyip cikarsin da,

burda millet eski kitaplarini, eski kullanmadigi esyalarini falan birbirine sorunsuz problemsiz sattigi communityde adam gelip tamamen ticari amacla yuksek fiyatla mal satmaya calisiyor.

bir de yalan soyleyerek, hem klavye hem mouse ayni anda bozulmus da garantiden yenisi gelmis de bilmemne.

gordugu tepki gayet yerinde. "bu fiyatla bunu burda satamazsin, git baskasini kazikla" lafinin paticik versiyonu.

disarda da x fiyat yerine x+10 fiyata satmaya calisan adama lafinizi edin. utanmayin. siz soyleyin, o fiyati veren utansin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...