Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkcell borcu

Mal

Öne çıkan mesajlar

Yurtdışına çıkarken paket almadım, telefon kullanmayacaktım, 2 günlük zaten.

Saçma sapan dışarıdan gelen 2 tane sms mesajı yüzünden otomatik paket devreye sokmuşlar bana da, 25 lira geçirmişler.

"Yahu ben kullanmadım, dışarıdan gelen saçma sapan reklam sms'ini nasıl engelleyeyim" desen de dinletemiyorsun.

Bugün Avea çok güzel kampanya yapmış, ona geçecem belki bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Yurtdışına çıkarken paket almadım, telefon kullanmayacaktım, 2 günlük zaten.

Saçma sapan dışarıdan gelen 2 tane sms mesajı yüzünden otomatik paket devreye sokmuşlar bana da, 25 lira geçirmişler.

"Yahu ben kullanmadım, dışarıdan gelen saçma sapan reklam sms'ini nasıl engelleyeyim" desen de dinletemiyorsun.

Bugün Avea çok güzel kampanya yapmış, ona geçecem belki bakalım.

Bu olay çok embesil ya, hollandaya taşındım dedim 1 ay dursun bari telefon, ulaşmak isteyen olur falan.
yok abi.
sanki farkına varmışlar gibi daha da reklam sms, daha da telefonla aramalar, açıyorum kuru temizleme, açıyorum kuran alır mısın vs, kapattım ben de rahat vermedikleri için.
Sosyal ağlarda paylaş

JrStorMesT said:

Yıl 2014, hala turkcell kullanıyosanız, turkcell geçirince "ühühü" yapmayın, haketmişsiniz demektir.

"Çekme durumu", sinyal gücü, kapsama alanı olarak diğer operatörlerin fersah fersah ötesinde Türkcell. İstanbul'da bile bu kadar farkediyor, bir de Anadolu'da orası burası gezerken iyice fark açılıyor.

Dolayısıyla en iyi servisi almak için daha yüksek fiyata kabul demek bir tercih meselesi.

"Yıl 2014", İstanbul'da bile "hattım çekmiyor" diye homurdanacağıma çeken hat kullanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

JrStorMesT said:

Yıl 2014, hala turkcell kullanıyosanız, turkcell geçirince "ühühü" yapmayın, haketmişsiniz demektir.

"Çekme durumu", sinyal gücü, kapsama alanı olarak diğer operatörlerin fersah fersah ötesinde Türkcell. İstanbul'da bile bu kadar farkediyor, bir de Anadolu'da orası burası gezerken iyice fark açılıyor.

Dolayısıyla en iyi servisi almak için daha yüksek fiyata kabul demek bir tercih meselesi.

"Yıl 2014", İstanbul'da bile "hattım çekmiyor" diye homurdanacağıma çeken hat kullanıyorum.

aslında telefon konuşması farketmiyor ama
internet konusunda turkcell epey akıcı
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Turkcell bence diğer operatörler arasında halen en iyisi. Eğer kullandığınız paket ve tarife ile ilgili tüm detayları biliyorsanız kısacası Turkcell'den nasıl faydalanacağınızı biliyorsanız fazla ücret ödemezsiniz. Diğer operatörlerdeki gibi sonradan aşım olaylarını da yeni sistemiyle sonlandırdı. Faturalı hatta artık anlık ücretlendirme yapılıyor. Çekim gücü olayına hiç değinmiyorum. Turbo internet ise efsane :)
Sosyal ağlarda paylaş

avea da "oyuncuk" diye bir servis var, sırf gönderdikleri mesaja "hayır" yazıp göndermek yerine hiç cevap vermediği için arkadaşıma iki kere 14 Tl kitlediler. hani paket içinde almasa bile başka bir şekilde alıyorlar. dolandırıcılığın bir başka boyutu ahah adam telefonda "e ama bu yaptığınız alenen dolandırıcılık" diye söylendi ama yapacak bir şey yok ödedi paşa paşa şimdi 12 ay dolsun diye bekliyor turkcell e geçecek en azından sürpriz masraf çıkarmıyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı şeyi yaşadım. Şöyle bir anlaşma yaptık hukuk bürosu ile. Onlar icraya vermediler. Ben elime para geçtikce 3 parçada ödedim 1 ay içerisinde. Ama günlük faizde işledi tabi.

Sende öyle yapabilirsin belki. Bir şekilde ödüycem, günlük faize razıyım ama icraya vermeyin 1-2 de. Faiz günlük 1 tl filan sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

sharky said:

Yapılan ve imza attığınız herhangi bir sözleşmenin kurallarına uymak yasal yükümlülüğünüz sizin arkadaşlar. Faturalarınızı ödemek de buna dahil.

Komik gibi anlatılmış bir de.

imza attığınız sözleşme ancak usulüne uygun düzenlenmişse ve bu sözleşmenin kanunlara ve genel hukuka uygun maddeleri sizi bağlar.

herkesin bildiği şey ama ben yine düzeltmemi yapayım :P.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...