Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Acil yardımınız lazım.

Lectre

Öne çıkan mesajlar

Karayolları kanunuyla yasaklanmış otobüslerde evcil hayvan taşınması. Ancak bagajda falan taşınabiliyor, onda da uyutulmuş olma şartı var ve kimse sorumluluk almıyor.

Ben de yavru kedimi taşıyacaktım, adamlara antibiyotik aldı uyutamayız, zaten 6 haftalık falan diye anlatmaya çalıştım ama sonuç vermedi.

Şöyle bir çözüm buldum sonuçta, kediyi uçakla taşıdım. Uyutmuyorsunuz, kabine de alıyorlar. Mümkünse hayvan taşırken uçakla taşıyın; otobüste muavin yakalarsa falan başınıza iş alırsınız. Zaten taşıma için yalnızca rezervasyon yaptırmak yetiyor. Benim kediye koca kafesiyle birlikte 6 lira ekstra bagaj ücreti kestiler o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

Muhabbet kuşum var, 8 saatlik yola gidicem otobüsle 1.5 ay kadar evde yokum, bırakacak kimse yok şuan, götürmem lazım.

otobüste taşınmıyor, bagajda sadece uyur şekilde kafesiyle alıyorlarmış kesin bir şekilde, küçücük hayvanı uyuşturacak değilim ki açık vette yok yakınlarda bu saatte.

go.

en yaratıcı çözümüm valizin içine kutuyla koymak ama dayanmama ihtimali var, firmayla konuşma kısmını eledim gibi, bana güzel bir düzenek bulun, şöyle bir kutu şöyle şöyle vs, bir şekilde laptop çantasıyla yanıma alsam ötme ihtimali var.

go.

/pls

Ankara'dayım ve kuşa bakabilirim. Sıkıntı olmaz.
İstanbuldaysan orda da bakabilecek arkadaşım var; hatta kendisi bu muhabbet kuşlarını yetiştirip çoğaltıyor.

İlgilenirsen bi ses et. Ücret felan istemez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...