Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kadıköy fornello pizza

mascio

Öne çıkan mesajlar

restoran sahibi aradı özür diledi bi ton yeni pizza gönderdi etti ben de hadi affettim dedim de tüm internete yaydım yani adamları net bi şekilde.

yemeksepetinden arıyolar sonra anlaşabildiniz mi sorununuz çözüldüyse hesaplarını tekrar aktif edelim diye. edin dedim etmişlerdir heralde.

abi farketmeden nasıl yediğim de gerçekten muallak. film izlerken geldi pizza aldım oturdum filmi izlemeye devam ettim otomatik yemek yerken.

kesin yere düştü kafa üstü bu pizza ya acaba ne kadar pislik yedim çok merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

hiçbişi olmaz ya yediğin pislikten. köpeğin sıçtığı yere falan düşürmediyse huasdhfua
ama tabii insan iğreniyor yere düşen şeyden.

benim arkadaşım kadıköyün en leş en insan trafiği olan yerinde hamburgerini yere düşürmüştü. 2 ekmek ve köfte ayrı 3 parça halinde löpçük diye yere yapışmıştı. adam gitti aldı topladı, tekrar hamburger haline getirdi ve yedi gözümün önünde ahsdufhdasufha
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi yemek yere düştü mü alır yerim. hamburgeri toplamazdım gerçi heralde ama yani düzgün düşse alır yeirm sıkıntı yok onlarda zaten.

sadece bu pizzanın hazırlandığı mutfağın ne kadar pis bir yer olabileceği falan düşündürdü beni hdkfjhag.

neyse zaten artık geçmiş olsun yedim gitti. ömür boyu pizzayı geç yenisini zor getirdi adamlar sanki ben pizzacıyım da onlar müşteriymiş muamelesi görüyoruz bi de.
Sosyal ağlarda paylaş

Boyle bisey yedin herhalde:
http://fc05.deviantart.net/fs43/f/2009/137/7/4/74af3a0f7ab38bc3d9761af7e19551cb.jpg
Belki pizzanin kenarlarina yag surdukleri fircanin killari yepismistir. Killar ince tellimiydi yoksa kalin mi? Sacmiydi yoksa baska bir taraftan mi? Agizda nasil bir tat birakti?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...