Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

adres soracakmış gibi yaklaşıp para isteyen tip

telorgu

Öne çıkan mesajlar

Çok var bu tiplerden. En az 5-6 kez falan görmüşlüğüm vardır. Bunun dışında herhalde bir dilenci çetesi var. Fenerbahçe stadının arkasındaki caddede 3 farklı tipin farklı günlerde aynı bu şekilde dilendiğini gördüm.

Arabası bozulmuş da memlekete dönmek için para istiyormuş. Memlekette bütün arabası bozulanlar dilenmek için aynı spotu seçiyor sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

ben genelde aynı usül yaklaşanlara daha ikinci kelimesi ağzından çıkmadan 'hadi hocam başka kapıya' diyerek lafı tıkıp gönderiyorum. yol kenarında dilenen 70lik kadınları hele tekmeleyesim geliyor. elde avuçta bişe yok bana para ver. kaç tane ihtiyar gördüm oturmuş yolun kenarında mendil satıyor. ne kadar? 1 lira. 5 lira veriyosun kalanı senin olsun diyosun eline 5 paket tutuşturuyor dilenmiyorum hakkım olanı alabilirim sadece diyor. ötekisi? bana para ver. ateist'e bile dua edip para istiyolar mk sdfds
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de çok gördüm, suriyelisi, yanında çocuğu olanı, eşiyle dolaşanı, türkçe konuşamayanı. Bazıları küfür de ediyor. Yok kardeşim diyosun, tipine bakan adam sanır diyor aşağılıyor falan. Hayır ağız burun girişsen adam diyecekler, şikayetçi olacak vs, oralarda çevresi de vardır bunların, bir de dayak yicen üstüne. Eskiden daha azdı, son 2 3 senedir iyice coştular...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...