Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2014 Yaz Dönemi Genel Tartışma - 2

kavurma

Öne çıkan mesajlar

fizban said:

ahah pandev gelsin cok iyi. lazio'daki 2 sezonu disinda 10 golu gecmisligi yoktur. oyle cok pivot tarz bi adam da degil.

bonservisler toplamda 5-6m verilir ama 3'er yillik 2.5'sardan sozlesme yapilir yine gider paralar sutlere bezlere.

bi dakka yalniz
muslera - telles - chedjou - melo - djemaili - pandev - sneijder - bruma + eboue seklinde 9 yabanciya ulasiliyo. bruma, djemaili ve telles yedekte curuyecek heralde.

sinan bolat var. sampiyonlar liginde muslera-lig'te sinan.

Bal gibi olur. chadjou'da çürüyebilir...

pandev'i napicaz ya 31 yaşında adam ona verilirmi 5m + 3 yılda kontrat alıcak. EE 33'te biz bundan kurtulmaya calisiriz. O da gitmez 34 yaşına kadar bizde. Yine 10 küsür milyon euro zarar
Sosyal ağlarda paylaş

Tarık iyi adam, üstelik de mevkisinde de açığımız var, ama 4.5 milyon ücret çok manasız.

Cemaili'yi rotasyon için aldık heralde, ilk aşamada Selçuk-Melo-Sneijder varken kullanılması zor gibi. Yedekten Yekta'yla da idare ederdik bir süre.

Pandev'in özelliği çok yerde oynaması, uç forvet, kanat forvet, forvet arkası oynayabiliyor, her taktiğe uygun. Bu yüzden Prandelli ısrarıyla alındığı kanaatindeyim. Fiyat ve kadro derinliği açısından iyi transfer, ama forvetteki kısırlığı gidermeye yeter mi derseniz tartışmalı.

Kalite arttıran transferler değil kadro derinliği arttıran transferler yapılmış. Elde zaten 35 tane A takımı adamı varken gerekliliği tartışılır.
Sosyal ağlarda paylaş

Cemailiyi Melonun yanına koymak için aldırdı Prandelli, Selçukla olmuyor 4231. Şimdi ya Şınayderi satıp Selçuğu öne çekecek ya da Selçuk bi daha zor oynar bu taktikle, anca güçsüz takımlara karşı iç sahada falan.

muslera
tarık-semih-çeju-balta
melo-cemaili
olcan-şınayder-yasin
burak

pandev-bruma-telles

Yasinlen sol kanat çöker yalnız, GSnin oyuncusu değil o, Burakta kansere devam eder kankisi küsünce.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bunlara kadar düştük mü diyorsun da Almeida lafı geçiyordu millet razı olmuştu artık.

Küçümsenecek oyuncular değiller bana kalırsa. Hele ki maliyetleri göz önünde bulundurulduğunda iyi transferler. Ama yabancı sınırı sıkıntı yaratacak.

Cemali Selçuk'u çükünde sallar diye düşünüyorum ama yabancı sınırından dolayı nasıl bir diziliş olacak merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Yine içimizi rahatlatacak bir transfer olmadı. E tabi son günlere sıkıştırınca bu kadarı oluyor. Pandev kiralık olarak alınacaksa iyi. Kötünün iyisi Almeida sakat olmadığı zamanlarda iyi oynuyordu, kısa süreli sözleşme ikna edilse daha yararlı olabilirdi. Dzemaili bilmiyorum, nedir ne yapar görücez. Ama gelişiyle en azından Selçuk'ta bi kıpırdama olucaktır diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Prandelli nokta atışı teşhisi koydu, alınan oyuncular muhtemelen ilk tercihler değildi fakat çok değerli oyuncular. Senin gidemediğin Dünya ve Avrupa Kupaları'nın gediklisi İsviçre'nin banko orta sahası Dzemaili.

Mancini de Prandelli de Selçuk-Melo'ya 3. orta saha gerektiğini basbas bağırdı, Ceyhun ve Yekta ile olmadı bu işler. Müthiş hamle. Hem Selçuk sığırını diken üstünde tutar hem de CL'de kaliteyi artırır. Onun dışında Drogba, Almeida, Elmander vb. pivot değil de Burak'ı rahatlatan ileri 3'lünün her yerinde oynayan Kuyt tarzı bir adam lazımdı yıldızdan öte. Podolski buna cuk otururdu, ekonomik durum Pandev'e yetti. İleri 3'lü için Burak, Sneijder, Pandev, Bruma, Olcan, Umut, Yasin iyi bir rotasyona sahip olduk

Chedjou ve Balta bu kadar formdayken -belki de tek formda oyuncular şu anlık- defansı şişirmenin alemi yoktu, stoper alınmaması yerinde bir karar. Tarık ve Olcan hamleleri ile bu yaz yine en iyi yerli rotasyonuna sahip olduk bence. Şu an bahane üretmesi yersiz ne başkanın, ne taraftarın ne hocanın; kadro oturursa gayet yeterli
Sosyal ağlarda paylaş

pandev iyi oldu lan.
cemali biraz yabanci rotasyonu isini karistiracak gibi ama onun da faydasi olur bence. bruma'ya patlamasin bi onu istiyorum.

yerli transferine de boyle paralar vermemek lazim, ama iste kural degismedikce bizim kuluplerden beklenecek sey degil o.
tarik o bahsedilen paralarin karsiligini veremez buyuk ihtimal, ama cok patlamaz insallah.
Sosyal ağlarda paylaş

Orta saha çok düşmüştü 1 senedir, bunu Mancini gördü ve garibim Ceyhun ile önlem almaya çalıştı; kazmanın potansiyeline rağmen iyi de işler yaptı. Çok bilmiş spor yazarları ya Melo var ya Selçuk var Sneijder de orta saha değil mi ne gerek var orta sahaya dedi; Prandelli de aynı teşhisi koydu ve Yekta ile falan denemelere kalktı. Olacak gibi değildi o iş. Şimdi takımın belli bir şablon üzerine kurulduğu belli oluyor; 3 box-to-box orta saha, 1 maestro, 3 hızlı hücumcu. Bruma da oynasa, Olcan da, Pandev de, Yasin de, Burak da tüm oyuncular aynı karakterli. En azından malzemesi taktiğine göre

Ekonomik durumumuz daha iyi olsa ve Gökhan da etnik kökenine göre hareket etmese idi keşke İnler ile çözseydik o sorunu, bebek gibi olurdu kontenjan açısından ama olmadı. Dzemaili senelerdir Serie-A'da box-to-box tempolu oynayan bir adam. Ben özellikle Arena'da banko yazarım ilk 11'e.
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

benim içimi rahatlatan transferler oldu.nokta atışı oldu hepsi tam ihtiyacımız olan bölgelere transfer yaptık ilk kez.

ancak ilk 11 de 5 yabancıyı nasıl kullanıcaz merak ediyorum :P yine de yerli rotasyonumuz iyi değil bence.

Kek gibi kalecide harcarsaniz yabanciyi oyle kalitsiniz iste
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...