Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #5

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Ben şimdiye oyuna hiç para atmadan 10 kadar kutu açtım, bir kere adını unuttuğum 5 dolarlık bir m4a4 düştü. Bir de halen kullandığım Doomkitty famas, geçen ilk defa para attım işte 4 kutu açtım. Hiçbir şey düşmedi.

Şimdi düşen kutuları vs. satıp, kontrat için marketten ucuz silah kovalıyorum. Kontratlara atıp, silah çıkmasını bekliyorum.

Kutulara göre çok daha geniş bir havuz olduğu için iyi bir şey düşme ihtimali düşük ama en azından 75 cent - 1 dolar arası bir ton Restricked silahım oluyor. Bunlardan da kullanmadığım 10 tane olunca işte direkt kontrat çakacağım yine adım adım giderim.

Düşen her Breakout kutusu +1 silah benim için lel hatta 3 dolar birikmiş 3 tane daha çıkartayım bugün
Sosyal ağlarda paylaş

abi tradele mesela 2 günde 26 dolar falan yaptım,bette güzel ama bu garanti para :D gerçi bu gün 12.5$ kar yaptım vulcan alıp 27 keye takaslıyorum falan :D (hani büyük para birikince büyük oynarsan daha iyi para var en büyük örneği kerim,adam 300-400$ dan 2000$ yapmıştır 1.5 ayda falan)

bide düşük bütçe için en temizi 8keye bs m4 asiimov alıp eli yüzü düzgününden 9 keye takaslıyosun sonra yine aynı işlem,toplam 16 key olunca 2 tane yapıyosun 2 key kalıyo,veya pazara koyuyon abi 26 dolardan falan alıcı çıkıyo 23$ cebe kalıyo onlada işte pazar kovala ucuza bişey varsa al sat,veya 8 e aldığını 9 a aldığını 4 keye takasla öylede para yapılıyo
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Şimdi düşen kutuları vs. satıp, kontrat için marketten ucuz silah kovalıyorum. Kontratlara atıp, silah çıkmasını bekliyorum.

Kutulara göre çok daha geniş bir havuz olduğu için iyi bir şey düşme ihtimali düşük ama en azından 75 cent - 1 dolar arası bir ton Restricked silahım oluyor. Bunlardan da kullanmadığım 10 tane olunca işte direkt kontrat çakacağım yine adım adım giderim.

kontratla kazanmak çok zor ya, kontrata koyduğun serilerden çıkıyor silah. o da sanki hiç bir zaman koyduğun silahların parasını kurtarmıyor.

örnek var mı mesela kazandıran bi seri?

mil-spec'lerden restricted çıkarmaya bakmıştım. 0.08'e bile alsan 10 tane mil-spec, sana çıkabilecek silah 0.40-0.60 arası bir şey oluyor sanki
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

DarKRideR said:

kontratla kazanmak çok zor ya, kontrata koyduğun serilerden çıkıyor silah. o da sanki hiç bir zaman koyduğun silahların parasını kurtarmıyor.

mil-spec'lerden restricted çıkarmaya bakmıştım. 0.08'e bile alsan 10 tane mil-spec, sana çıkabilecek silah 0.40-0.60 arası bir şey oluyor sanki

op. breakout serisi kafa kafaya çıkıyor yanlış hatırlamıyorsam, genelde deagle cw veriyor 1 dolares falan arada kaybın olursa rest. başı max 20 cent gibi bir rakam oluyor, coverta craftlayacaksan mantıklı olabilir 1 rest.de 2 dolar zararın olur, covert fac new düşerse şansına direk coşarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

DarKRideR said:

ya ben işte bayağı çıkardım, düşen en düşük miktarlı silah 0.68 centti. Tabii o an ki fiyatıydı da ortalama hep 0.8 cent düştü.

Almak istediğim bazı şeyler de düştü mesela iyi oldu. USPS Guardian, Nova Koi falan onları kullanıyorum.

İşte MAC'ler vs. düşüyor, zaten normalde de hiç kullanmadığım için direkt Lounge'a atıyorum. Onlarla da bet yaparak kastırıyorum.

Şimdiye kadar zararım 0.4 cent ama hiçbir silahı satıp tekrar denemedim. Biraz böyle kasacağım işte, belirli serilere vs. bakacağım denildiği gibi işte yapa yapa iyi şeyler düşüyor mu söylerim asdf
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

DarKRideR said:

valla geçen betten gelen morları koydum 10 tane 6.5$ dı ederi toplam, 6.5 $ lık fn m4a1-s guardian verdi onuda 7.5$ silahla takasladım asdasd sonra onuda 9 $ lık silahla takasladım ssdfs küçükhesaplar.com
Sosyal ağlarda paylaş

Kasa takas işi garip gelmişti bana. Bazen tam kasa ederinde hatta üstünde tutcak kadar skin alıyorum, örn. summer case'e 3 mil-spec aldığım da oldu.

Ama bazen de adama 1:1 teklifle gidince, dalga mı geçiyosun, kasaya 1 skin veririm max, breakout'sa 2 olur belki falan diyo.

İlk anlattığım model insanlarla kasaları skin'e çevirip sonra 2. anlattığım model çalışanlarla tekrar kasa almak mümkün olabilir belki
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...