Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amerika'dan yada Fransa'dan Iste

Darqainu

Öne çıkan mesajlar

Merhaba,

Is dolayisiyla ortalama her ay Los Angeles, her hafta da Paris'e gidip gelen bir arkadas grubuna sahibim. Bu durum 1-2 seferlik degil uzun sure boyle devam edecek.

Sirketin bu iki sehirde ofisi var dolayisiyla sabit adres sikintimiz da yok. Urunu istediginiz yerde alip bizim adimiza bu adrese yolluyorsunuz biz de getirince elden yada kargoyla teslim ediyoruz, sistem basit.

Bir seyler getirtmek isteyen arkadaslar benimle ozel mesaj ile iletisime gecebilir.

Burdan zaten daha onceden ozel mesaj yoluyla alisveris yaptigim bir kesim var, artik direk konu acayim istedim.

Bilginize,
Sosyal ağlarda paylaş

Darqainu said:

Komisyon orani sabit degil pek. Tasiyan arkadaslarin bavulunda kaplayacagi yer, tasirken cekecegi aciya gore iki tarafin da icine sinecegi bir seyler ayarlamaya calisiyoruz genelde.

abi ben deliricem valla bak.

2 yıldır şundan istiyorum (smart mass - thinking putty)

http://www.thinkgeek.com/product/5ac8/

ama kargosu üründen pahalı gelio tr a. yer de kaplamaz hem.

getirtirsiniz mi? :D
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Darqainu said:

Komisyon orani sabit degil pek. Tasiyan arkadaslarin bavulunda kaplayacagi yer, tasirken cekecegi aciya gore iki tarafin da icine sinecegi bir seyler ayarlamaya calisiyoruz genelde.

abi ben deliricem valla bak.

2 yıldır şundan istiyorum (smart mass - thinking putty)

http://www.thinkgeek.com/product/5ac8/

ama kargosu üründen pahalı gelio tr a. yer de kaplamaz hem.

getirtirsiniz mi? :D

şundan bende istiyorum ya :<
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Aha %8'se benim 15 dolar tutuyor :P

Abi ne zaman gelecek ilk dönen? Ona göre sipariş verip veremeyeceğimi hesaplıyım ben de. Alıcıyık alıcı.

Bayram civari git gel olacak Los Angeles'a.

@reampage Ben de halleniyorum ama zamaninda caldirdigim icin pro'yla kotu anilarim var :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...