Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Speed'in Karşısında Yazan Sayı Büyük Olursa Mı Silah Daha Hızlıdır Küçük Olursa Mı?

rapper256

Öne çıkan mesajlar

Malumunuz oyun kapandı ama private serverları faaliyet göstermekte. Bir arkadaşım silahın speed'i düşük olursa silah daha hızlı vurur demişti. 2H silahların speedleri, 1H silahların speedlerinden daha fazla. Bana da daha mantıklı gibi geldi. Öte yandan daha büyük speed sayısına sahip olan silahın daha hızlı olması lazım mantıken.

Bir de Choppa için 2H mi daha iyidir yoksa Dual Wield mi?
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

Esh said:

Ekmeleddin ihsanogluna kuran kurslari iptal edilecek mi diye soran sen miydin lan?

aynısını düşündüm yeminlen ahah

Abi siz ne içip de geliyorsunuz bu foruma merak ediyorum cidden.

Aluriel said:

bu eleman çok eğlenceli ya

Eğlenceli olan ben değilim. Siz çocuk gibi ottan boktan eğlence malzemesi çıkarıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Yav çok saçma topikler açıp saçma ya da basit sorular soruyorsun, iki rekat zahmet edip Google'dan falan arasan karşına çıkacak muhtemelen, e insanlar da takılıyor. Bu kadar atarlanmaya gerek yok, gül geç. Sinir hastası olursun büyüyünce.

Sen böyle üst üste 4 post atıp hepsine ergen cevaplar yetiştirdiğinde de emin ol siniri bozulan sadece sen oluyorsun, dışarıdan bakınca ise çok daha eğlenceli oluyor, bilgine. Sükut altındır yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Yav çok saçma topikler açıp saçma ya da basit sorular soruyorsun, iki rekat zahmet edip Google'dan falan arasan karşına çıkacak muhtemelen, e insanlar da takılıyor. Bu kadar atarlanmaya gerek yok, gül geç. Sinir hastası olursun büyüyünce.

Sen böyle üst üste 4 post atıp hepsine ergen cevaplar yetiştirdiğinde de emin ol siniri bozulan sadece sen oluyorsun, dışarıdan bakınca ise çok daha eğlenceli oluyor, bilgine. Sükut altındır yani.

Sen ne saçmalıyorsun? Burda sizin gibi liseli trollerden başka saçmalayan yok. Açtığım başlığın neresi saçmaymış söyle bakalım sivri zekalı arkadaş? Adam akıllı soru soruyoruz saçma sapan topikler açıp basit sorular soruyor oluyoruz. Soru basit falan değil. Silahların speed kısmında yazan sayıların neye göre belirlendiği yazmıyor. Ya Google'a ne yazmamı bekliyorsun kardeşim? Warhammer Online Weapon Speeds About mu? Böyle yazınca hemen de silahların hızının neye göre belirlendiğini yazan konuların sonuçları çıkar zaten. Onun dışında İngilizce'm iyi değil, benim yazılarımı az çok okuyaqn herkes biliyor bunu. Lan takılmayın kardeşim bana, hoşlanmıyorum. Ulan garbage mı da burası trollüyorsun? Soru soruyoruz, sanki karşınızda hayvan varmış gibi muamele yapıp, kaale almıyorsunuz, neyine atarlanmıyim? Valla ben soru sorduğum halde benimle dalga geçilmesine gülemem, kimse kusura bakmasın. Hangi şahıs kendisiyle dalga geçildiği için güler, bir tane adam getir bana. Onun dışında iki rekat zahmet etmek nedir lan ahuaha. Mesajı okumaya başlarken namazdan falan bahsediyorsun sandım. :D Merak etme 22 yaşındayım. Yani yetişkin bir bireyim.

Valla ben gayet aklı başında cevaplar verirken asıl siz ergen gibi cevaplar veriyorsunuz. Trolleyen siz, size haddini bildiren ben mi üst üste 4 post atıp hepsine ergen cevaplar yetiştirmiş oluyorum? Valla ben sizin gibi liseli değilim. Karşımdakini sinir etmek gibi bir amacım yok. Sükut altın ise doğru söz elmastır, unutma bunu. Kulağına küpe olsun.

Jaegerjaquez said:

orucun zararları

Oruç tutmuyorum, lol. Sizin için alkolun zararları tabiri doğru olacaktır.

Saeros said:

rapper256 said:

Kojiroh said:

Rengi yeşil olursa daha hızlı

Yav he he. Onun dışında keşke silahın speed yazan kısmın karşısında yazan sayının yanında seconds, ms gibi şeyler yazsaydı.

ruh hastası mısın bu nasıl fikir

Fikrim gayet mantıklı olmasına rağmen eğer bu fikrim yüzünden ruh hastası olduğumu düşünüyorsan şizofren falan olmalısın. Sadece bu forumda yazdıklarıma bakarak birkaç kişi ruh hastası olduğumu söyledi ama asıl ruhsal problemleri olan sizsiniz. Bende Obsesif Kompulsif Bozukluk var sadece ki, o da takıntı hastalığı. Ama sizin ruhsal hastalıklarınız direkt algınızı köreltiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...