Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Speed'in Karşısında Yazan Sayı Büyük Olursa Mı Silah Daha Hızlıdır Küçük Olursa Mı?

rapper256

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

banhammer incominggggg

onun speed'i ne kadarmış hesaplarsın lol. konuyla alakam olmasa bile patide şöyle rage atanlar çok eğlendiriyor beni

Bende konsantrasyon eksikliği olduğu için bunun hesaplamasını yapmak benim için zor. Kendim denemek yerine bilen insanlara sormayı tercih ettim.

"Bir de Choppa için 2H mi daha iyidir yoksa Dual Wield mi?" soruma cevap verilmemiş bu arada.

Saeros said:

o mesajı attığımda u....u etkisi altındaydım şahsım adına özür dilerim

Sorun değil de u....u etkisi nedir læ? :D
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

önce sordugun soruya bak sonra anlama özürlüsünüz diye hakaret et

Sorduğum soruda problem yok arkadaşım. Bence sen önce kendi algılama kapasitene bak sonra sorduğum soruyu eleştir. Onun dışında anlama özürlüsünüz lafı hakaret değildi, tamamen durumunuzu yansıtan bir sözdü. Bende konsantrasyon eksikliği olduğu için silahların speed kısmında yazan değerin yüksek olduğunda mı silahın daha hızlı olduğunu yoksa düşük olduğunda mı daha hızlı olduğunu anlayamıyordum, bu kadar basit. Bilip bilmeden ötmeyin ordan.
Sosyal ağlarda paylaş

Boss fight falan yapmıyoruz ki. Onun dışında konsantrasyon eksikliğim var dedim, dikkat dağınıklığım var demedim. Eğer dikkat dağınıklığım olsa dikkatim dağıldığından boss fightlara konsantre olamam, konsantrasyonum dağılır. Fakat bendeki eksiklik olduğundan bazı şeyleri algılamada güçlük çekiyorum ve bazen klavyede yanlış tuşa basıyorum skill kullanırken. Bu hem fiziksel anlamda geçerli, hem de skilleri karıştırmamla. Mesela AM açtım, 2. barda heal skilli vardı, 3. barda ise dot vardı, ben adamın çük kadar canı varken 2'ye basmak yerine gidip mal gibi 3'e basıyordum, tam son anda basmış olsam bile adamın gıdım canı kaldığından karakter skilli yapana kadar ölüyordu adam. Onun dışında şu an için konsantrasyon eksikliğim o kadar fazla değil. 2011-2012 gibi çok sıkıntısını çekmiştim bunun, hep yanlış skill kullanmaktan skillerin yerlerini değiştiriyordum sürekli. Ama bazen dikkatim yerindeyken çok güzel oynuyordum gerçekten, tam bir oyuncu gibi. He bir de konsantrasyon eksikliğim olduğundan dolayı alt bardaki skilleri kullanması da zor geliyordu. Oyunun orijinal serverında oynarken de bir şekilde kesiyorduk işte bossları ve 20 dakika da sürmüyordu yani öyle. Öyle extreme boss kesmedik hiç. En fazla şu 10 level Conqueror'a benzeyen kafalık dropu olan 15 levellık heroyu keserdik.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

fistan bugüne kadar neyi anlamış ki bunu anlasın.... bozma sinirini kardeşim değmez

Ya trolle tahammül edemiyorum. Hayır yani şimdi dalga geçilecek bir şey yapmış olsam, ne bileyim bir kusurum olsa da dalga geçseler rage dalgası der, anlarım. Ama bu adamlar ne olursa olsun trollün dibine vuruyorlar. Üstelik ciddi bölümde, Garbage ve Konu Dışı olsa neyse diyeceğim. He Fistan troll yapmamış gerçi, ona sözüm yok. Benim sözüm şu her gördüğüne troll yapanlara. Bir de sizin Bonzi! uygulamanız vardı noldu o?

Civcivhead said:

rapper256 said:

Civcivhead said:

ya bi git deli midir

Uza lan ergen. Burda kimin deli olduğu açıkça görülüyor. Harbi anlama özürlüsünüz yemin ediyorum.

Çok mu açıkça görülüyor merak ediyorum.
Ben de S....s etkisinde yazdım mesajı. Şahsım adına özür diliyorum.

Evet çok açıkça görülüyor. Onun dışında sorun değil. Özür dileyen adamların üzerine gidip konuyu uzatacak değilim. Önemli olan yapılan hatanın farkına varmak. Ama S....s etkisi nedir kardeşim? Mesajına bakınca sanki trollmüş gibi duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Civcivhead said:

Saeros adına dilemiyorum. Kendi dilemiş zaten. İnsan bize de diler.

Kendin adına özür dileyemiyor musun arkadaşım? Ha dilemişsin gerçi de, başkasından kendi adına özür dilemesini beklemek saçma. Herkes gibi ben de başkası adına dilenen özrü kabul edip bana karşı kabahat işleyen kişiyi affetmem. Bunun karşımdaki kişinin ne kadar umurunda olup olmadığı da umurumda değil.

Claiborne said:

şimdi sana bu topikte kimsenin ciddi olmadığını söylesem

http://x4.fjcdn.com/comments/What+if+I+told+you+that+they+are+stupid+and+_0a80ebf4a89a4bcdff4489045ef3c6f8.jpg

ama yok böyle daha eğlenceli sdf

Nereden biliyorsun derim.

small kodu içine aldığın için şimdi alıntıladıktan sonra gördüm mesajını. Böyle daha eğlenceli dediğin şey nedir anlamadım.

bombilo said:

adam ciddi bölüme yazmış beyler trollemeyin

Bunun troll olduğuna adım gibi eminim.
Sosyal ağlarda paylaş

Cevap yazıp Mesaji Gönder'e tıkladığımda şöyle bir hata alıyorum. Ha mesajı gönderiyor ama sonuçta hatayı alıyorum yani.

Phorum Database Error
Sorry, a Phorum database error occurred.
The error message has been written
to the phorum-sql-errors.log error log.
Please try again later!

Foruma phorum demiş asdadafasd

Mesajı değiştirirken bir sıkıntı yok bir yere yönlendirme yapmadığı için.

Tamam lan düzeldi sorun, artık çıkmıyor bu hata. O kadar çok mesaj gönderdikten sonra forumun vicdanı elvermedi herhalde: Ya da yazıyı yazdığım için forum kendi sorununu kendisi düzeltti. asdasdasd
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...