Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

para kazanmalı mmo

Suark

Öne çıkan mesajlar

Bir çok oyunda direk bot var , f2p oyun bul , sağlam bilgisayarın varsa aç 3-5 karakter aynı anda kastır arada işte toplasın düşenleri falan onları sat falan derken bilgisayar açıkken kazanır.

He akmaz ama damlar işte . Ben öyle öyle bitcoin aldıydım 250 dolar 1 sene çabamla , gayet çok saçma az bir para ama haftada 20 saatlik bilgisayarın boş çalışması süresince gelen beleş bir para olduğundan memnun kalmıştım durumdan.
Sosyal ağlarda paylaş

Elektriği o dönem babamın ödediğini düşünücek olursak bana beleşe gelmiş :D adsfadsf.

Eve online bana çok karışık geldiydi , başlangıcı zor oyun , bi de benim gibi daha wowda bile ne açsam karar veremeyen bir adam için , eve oynarken napsam ne oynasam ne skilline odaklansam harbiden imkansız düzeyde opsiyon var aralarında karar kılana kadar oyundan soğuyor insan :D

En temizi yine web-based oyunlar , açıcaksın 3-5 karakter kasıcaksın satacaksın. Temiz getirisi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

O dönem ben erepublikte hile hurdayla falan para kazandıydım biraz ama benim asıl gelir kaynağım wowda ki altınlar ile silkroad karakterim olmuştu. Bi de erepublikte karakterimi sattım ama tırt olduğumdan ucuza gitmişti :D.

Şuan için pek web-based oynamadığımdan malesef bilemiyorum neyin gideri var. Bulursanız söyleyin bende oyniim :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...