Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dracula Untold (2014)

Regalya

Öne çıkan mesajlar

ahmetalttan said:

bugün bu film hakkında atv'deki bi kadın programında "ülkemizi kötü göstereyollar" diye ağlıyorlardı.

o ağlamalarda payım var ve bunun için yer yarılsa da içine girsem allah da benim belamı versin dedim kaç kere.

o program da baştan aşağı yalan dolandır. Midem bulandı yalan söylemekten bugün. Gerçek manada bulandı, karnım falan kasıldı böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

o ölü diriltme vtr'sini de ben yaptım amk. yalan olum, reytingler bok gibi diye azıcık bile olsa medyada iyi-kötü konuşulcaz diye ne sallasak, ne sıksak diye düşünüyor bizim patron, dracula filmini kötüleyelim diye harika bi fikirle ortaya çıkıyor biz de köleler olarak dediğini yapıyoruz.

o dramatik dış sesin sahibi de mahmut diye bi adam. herif hatay'dan ses gönderiyor lan bize.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

o ölü diriltme vtr'sini de ben yaptım amk. yalan olum, reytingler bok gibi diye azıcık bile olsa medyada iyi-kötü konuşulcaz diye ne sallasak, ne sıksak diye düşünüyor bizim patron, dracula filmini kötüleyelim diye harika bi fikirle ortaya çıkıyor biz de köleler olarak dediğini yapıyoruz.

o dramatik dış sesin sahibi de mahmut diye bi adam. herif hatay'dan ses gönderiyor lan bize.
yaptığın video bu mu
http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/223406/dracula-fatih-sultan-mehmeti-oldurdu-izleyenler-kufur-etti
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...