Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dracula Untold (2014)

Regalya

Öne çıkan mesajlar

knox said:

neden asil vlad the impalerin gercek hikayesini cekmezlerde bunu cekerler...

çünkü biz türkler adamı mikip,kevgir,dötveren,delik gibi lakaplar takıp sonra kendi kardeşine salıp kestiren bir ırk olduğumuzdan ikinci bir midnight express vakasından tırsıyor olabilirler yada çok hardcore gelmişte olabilir.tamamiyle şahsi fikrim..
Sosyal ağlarda paylaş

Biliyorum Osmanlı zindanlarında tutuluyor küçük yaşlarında. Babası, bunu ve biraderini Osmanlı'ya rehin olarak yolluyor. Yaptığı onca katliama bahane olamaz abi. Biraderi neden bunun gibi olmadı mesela ?

Böyle bir vahşi ne zamandan beri kahraman oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

dönemi için bile adam vahşiliğin son noktasında ama batıyı doğudan koruduğu sürece np holivut için, bağırlarına basarlar. fatih'i 300'deki xerxes gibi yapmamışlar ben ona şaştım.

imdb forumuna gidince görüyorsunuz zaten anafikri, herkes "oh türkleri nasıl kazığa geçirecek meheh" diye el ovuşturuyor. adamlar pazarı görmüş.

- batılı olmayanlara zarar vermiş mi? evet
- yahudilere zarar vermiş mi? hayır

holivut greenlight (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

vlad tepes gibi bisürü slavların ve batının halk kahramanı olarak gördüğü piskopatlar var balkanlarda ya.

zaten baya sıkıntılı ırklar olduğu son yüz yılda dahi gayet netce görülebilinir.

osmanlıda sütten çıkmış ak kaşık değil tabi ama ''to fight evil''komik olmuş.

remove kebab-dracula falan deselermiş,kabul ederdim mesela.

o kazığa oturtma eyleminide sırf osmanlı askerlerine karşı uygulamıyor hatırladığım kadarıyla ayrıca.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...