Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #5

AthleT

Öne çıkan mesajlar

hemen göt kılı ilan etmişsiniz beni :(

yav kardeşim bu smith's machine size netti?

smith'sde deadlift ve squat yapıyorum çünkü sağ ayak bileği kırıldı, doğru kaynamamış zamanında. 3 kez sağ diz döndü, ön çaprazlar yırtık, menisküs yırtık, yan çaprazlarda esneme var. ameliyat diye bağıran bacakla dolanıyorum 3-4 senedir sdfg
daha vucüt ağırlıyla bile lunge yapamıyorum denge yüzünden.

biz de istemezmiyiz desteksiz yapalım, göt ve bacaklar sızım sızım sızlasın. zaten onu sormaya geldim ama cevap alamadım dfgd
Sosyal ağlarda paylaş

Frantic said:

hemen göt kılı ilan etmişsiniz beni :(

yav kardeşim bu smith's machine size netti?

smith'sde deadlift ve squat yapıyorum çünkü sağ ayak bileği kırıldı, doğru kaynamamış zamanında. 3 kez sağ diz döndü, ön çaprazlar yırtık, menisküs yırtık, yan çaprazlarda esneme var. ameliyat diye bağıran bacakla dolanıyorum 3-4 senedir sdfg
daha vucüt ağırlıyla bile lunge yapamıyorum denge yüzünden.

biz de istemezmiyiz desteksiz yapalım, göt ve bacaklar sızım sızım sızlasın. zaten onu sormaya geldim ama cevap alamadım dfgd

Smith'le yapacağına vücut ağırlığıyla, sonra da çıplak barla yap lütfen. Zaten bunları yapamıyorsan çözüm araman gereken yer spor salonu değil, fizik rehabilitasyon merkezi olmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler selam

90 kilodan 82'e düştüm, benim vücut için fitin 2 tık uzağındayım. hiç kardio yapmadım kilo verirken ama baya iyi yağ gitti gibi. göbek fln eridi sayılır tamamen. sırtta yağ var ama o zaten hiç girmiyor.

kiloyu vermişken bölgesel biraz gelişim yapmak istiyorum ama öyle ciddi çalışma gibi düşünmeden tavsiye verin. beslenme düzeni değiştirmek istemiyorum, supp falan kullanmayacağım. haliyle protein her türlü az gelecek. günde 40 gr protein falan alıyorumdur max.

bölgeler şunlar :

omuz (üstü tarafı biraz şişirip, genel olarak germek istiyorum - trapezius muş sanırım oranın adı)
göğüs (moobs olmasa da biraz gerilmesi gerekiyor yanlardan)
kol (biceps)

evde baya aletim var.

sizden ricam bu bölgelerde gelişim için "quick win" sayılabilecek hangi hareketleri, kaçar adet ve set yapmam gerektiği.

direkt olarak verdiğiniz hareketleri, adet ve set şeklinde abanacam işte.

bunların gifleri vardı hareket için, onlar varsa süper olur ya elinizin altında

http://www.vucutgelistirmetv.com/files/galleries/201402DB-bicep-curl-plan-b-13062012-de1.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

gogus icin dumbell fly (sehpada yatarak kolları yanlara acma)
bar ile bench press yapabilirsin ama bir kisi yanında olmalı sakata gelme
omuz icin dumbelle side lateral(yanlara acma) front dumbell raise (öne omuz hizasına kadar kaldırma)

ilk aklıma gelenler bunlar suplement almicaksan yumurta beyazına abancan haberin olsun yoksa kalsiyum eksikiginden bi penise yaramaz kas gelisimin.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

beyler selam

90 kilodan 82'e düştüm, benim vücut için fitin 2 tık uzağındayım. hiç kardio yapmadım kilo verirken ama baya iyi yağ gitti gibi. göbek fln eridi sayılır tamamen. sırtta yağ var ama o zaten hiç girmiyor.

kiloyu vermişken bölgesel biraz gelişim yapmak istiyorum ama öyle ciddi çalışma gibi düşünmeden tavsiye verin. beslenme düzeni değiştirmek istemiyorum, supp falan kullanmayacağım. haliyle protein her türlü az gelecek. günde 40 gr protein falan alıyorumdur max.

bölgeler şunlar :

omuz (üstü tarafı biraz şişirip, genel olarak germek istiyorum - trapezius muş sanırım oranın adı)
göğüs (moobs olmasa da biraz gerilmesi gerekiyor yanlardan)
kol (biceps)

evde baya aletim var.

sizden ricam bu bölgelerde gelişim için "quick win" sayılabilecek hangi hareketleri, kaçar adet ve set yapmam gerektiği.

direkt olarak verdiğiniz hareketleri, adet ve set şeklinde abanacam işte.

bunların gifleri vardı hareket için, onlar varsa süper olur ya elinizin altında

http://www.vucutgelistirmetv.com/files/galleries/201402DB-bicep-curl-plan-b-13062012-de1.jpg

günde 40 gr protein için özel bi çaba sarfetmen lazım lan
Sosyal ağlarda paylaş

abi bir siktir git diyeceksiniz ama sütte içemiyorum ben. o da kusturuyor.

kahvaltıda yoğurt yediğim için peynir bayar abi ya. ama öğlen çoğunlukla etin yanında yoğurt yiyorum.

kahvaltıda yoğurt + yulaf + kuru yemiş'ten alıyorum protein

öğlen et + yoğurt varsa işte

akşam bazen yine et yediğim oluyor ama genelde sebze
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

yumurta beyazı yiyemiyorum abi ben, kusuyorum hemen :(

ben de cocuklugumdan beri yiyemezdim alerjim var falan bahanesi sunardim kusardim yiyince. spora baslayinca alistirdim simdi her sabah 4 yumurta akiyo valla.

tamamen psikolojik her sey, alistirabilirsen yaparsin
Sosyal ağlarda paylaş

sarkiklar icin soyle ucuz yollu bir seyler tecrubeliyorum.
bi tane bundan aldim bi da peelerli spa jeli gibi biseyler. Her sabah dusta iyice kese atiyorum her yerime kan dolasimini hizlandiriyor guzel oluyor. Insallah ameliyatsiz deri sarkmasini toparliycam, zamana biraktim

http://media.gorgeousshop.com/media/catalog/product/n/a/natural_sea_sponge_detox_brush_lrg_7.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...