Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #5

AthleT

Öne çıkan mesajlar

google: jeff gaudette, beginner marathon
duruma gore sadece "to finish"
veya 4 hour marathon.

sub 4 hour baya baya intermediate ve ustu kalir.

ki bence daha once half marathon kosmadiysan once half kosup, onu kenara koyduktan sonra complete marathon calismali.

antremanin meyvelerini toplamak icin 20 hafta az bir sure degil. Ve basladigin sure yazin ortasi.

kondisyonun da ne kadar iyi olursa olsun, supinaton, pronation a dikkat ederek guzel bir running ayakkabisi olmadan 5k bile sakatlanmadan cikmaz. ilk haftayi tamamlayamazsin.

HRM opsiyonel.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamamdır, bunları not alıyorum. Koşu ayakkabısı ok, aşırı hedeflere de gerek yok. Başta bir boyumuzun ölçüsünü görelim, maraton dediğim zaten 16 kasımdaki. Onun öncesi birkaç yarış daha varmış, onlara da girerim, zaten düşünüyordum.

5K - 10K ok, zaten bugün 5K koştum da ama 42K ayrı bir meseledir tabi, 15'in üstü koşmuşluğum yok.

VG konusunu da maratonla rehin aldım. pm'den sorayım gerektikçe, sağol Kharon.
Sosyal ağlarda paylaş

ben 200 tekrar squat girmistim gecen hafta bacakta 20x10 şeklinde front squat normal squat goblet squat falan 1 hafta bacaklarım seğirdi sürekli abartı değil böyle kaslar kendi kendine kasılıyodu yatarken falan pıt pıt atıyodu onun 4 gün öncesinde de low rep extension curl lunges hack squat falan yapmıştım gerçi sdf haftada 2 girmeye çalışıyorum bacağa hep eksik diye
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

ben 200 tekrar squat girmistim gecen hafta bacakta 20x10 şeklinde front squat normal squat goblet squat falan 1 hafta bacaklarım seğirdi sürekli abartı değil böyle kaslar kendi kendine kasılıyodu yatarken falan pıt pıt atıyodu onun 4 gün öncesinde de low rep extension curl lunges hack squat falan yapmıştım gerçi sdf haftada 2 girmeye çalışıyorum bacağa hep eksik diye

insanligi geride birakiyosun iyice
10x10 squat denemistim ben de yillar once. 1 dk dinlenmeli german volume training(meh cok gereksiz).
9. setin sonunda kustum
Sosyal ağlarda paylaş

Black_Hand said:

Jaegerjaquez said:

haftada 1-2 poz çalışması yapıyorum hatta salonda yoksa kimse yada arkadaşlar varsa sadece direk üstümü çıkartıp idman yapıroum sdfs :D

abi sen söyle bi pre contest topici acsan ya?

pozdur, beslenmedir, son 1 haftadır, carb sodium su manupilasyonudur falan..

bulk bitiminde düşünüyorum bi tane yaptıklarımı yediklerimi yazıcam fotolarla falan sonra definasyon yarışma içinde açarım bi tane
Sosyal ağlarda paylaş

beyler bana çzellikle omuzları geliştiricek salon dışında da çalışabiliceğim bir antreman önerirmisiniz rica etsem?

yüzmeyi bıraktıktan sonra baya spor yapmadım.ki ozamanlar öküz gibiydi omuzlarım ancak şuan iyicene cılızlaştı.boynum falan baya ince görünüyor,eski görünümünü özledim.
Sosyal ağlarda paylaş

baya push up çalışıyorum özellikle push up plank.hafiften başlayıp level arttırarak kaçar tane veya plank söz konusuysa nekadar süreli yapmam etkili olması için yeterli olur peki?

hani günde bikere sağlam şekilde zorlamakmı iyi bide gün içine yaymakmı push upları?
Sosyal ağlarda paylaş

-Hocam kaç ayda Profesör oldunuz?
-...
-Kaç kitap okusam sizin gibi olurum?
-...
-Evde 100 sayfalık bir kitap var her gün onu okusam gelişme olur mu?
-Bir arkadaşım söyledi çok kitap okuyunca gözler bozuluyormuş bırakınca da kör olunuyormuş?!..
-Bizim bir araştırma görevlisi abi var o bana bir kitap verdi.Bu kitabı sabahları 10 sayfa ve gece yatmadan önce 15 sayfa okursam 2 senede Yardımcı Doçent olabileceğimi söyledi..
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

-Hocam kaç ayda Profesör oldunuz?
-...
-Kaç kitap okusam sizin gibi olurum?
-...
-Evde 100 sayfalık bir kitap var her gün onu okusam gelişme olur mu?
-Bir arkadaşım söyledi çok kitap okuyunca gözler bozuluyormuş bırakınca da kör olunuyormuş?!..
-Bizim bir araştırma görevlisi abi var o bana bir kitap verdi.Bu kitabı sabahları 10 sayfa ve gece yatmadan önce 15 sayfa okursam 2 senede Yardımcı Doçent olabileceğimi söyledi..

of ne yeto yorum yapmışın jaegar ya.

problemim vücutta değil.yüzme saolsun,body building gibi değil.10 yıl spor yapmıyınca anca anca oda sırf omuzlarda cılızlaşma oldu dediğim gibi.

body building yapma amacında değilim yani anlıyacağın,sırf omuzlarımı tekrar gğölendirmek istiyorum.aslen zorunlu birazda,bouldering için güçlendirmem lazım özellikle omuzlarımı tekrardan.onu sordum.
Sosyal ağlarda paylaş

omuz dışında neredeyse yüzmeyi bıraktığım gibi vücudum.yavaş yavaş anca kaybolmaya başladı omuzlarım.oda yüzmenin efsaneliği işte.plankıda dediğim gibi bouldering için yapıyorum.

tili-cheaz teşekkür ettim.

@baltazar komik olmasına komik moruk bende sırıttım okuyunca ama ''off beyler nasıl sizin gibi kaslı(prof) olurum salona gitmeden?'' değildi sorum işte.öyle olsa güzel olurdu mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...