Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #5

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Veganlarla alakalı şöyle bir şey var. Mesela adamın çocuklugunda çok sevdiği bir hayvanını kesip yemişlerdir adam vegan olmuştur onu anlarım. O ayrı bir şey. Mesela eti sevmez yağın kokusunu midesi kaldıramaz o da belki anlanabilir bir şey. Bazıları yiyemiyor.
Ama emin olun arkadaşın dediği et yiyebildiğimiz için bu hale gelebildik.
Bu arada hayvansal ürünler dışındaki proteinlerin hiç biri protein değil adam gibi onu da söyleyim. Her şeyi gerekli kadarını yiyin.
Bakın ben bile et tüketimimi azalttım çünkü çiğe yakın yiyorum artık inanılmaz yetiyor. Her gün 2 avuç çiğe yakın et yiyorum akşamları gayet yetiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Jager'in tarif süper bu arada, kahvaltılarımda zaman ve bulaşıktan kar ediyorum.

Modifiyeli kendi tarifim:
4 yumurta (sarı beyaz kasmıyorum hepsini atıyorum), yulaf, azcık süt doku versin diye, tarçın ve hindistan cevizi tozu. Tatlı sevimli besleyici çıtır bir omletle güne merhaba!
Sosyal ağlarda paylaş

elma said:

Jager'in tarif süper bu arada, kahvaltılarımda zaman ve bulaşıktan kar ediyorum.

Modifiyeli kendi tarifim:
4 yumurta (sarı beyaz kasmıyorum hepsini atıyorum), yulaf, azcık süt doku versin diye, tarçın ve hindistan cevizi tozu. Tatlı sevimli besleyici çıtır bir omletle güne merhaba!

bu güzelmiş aslında. peki tarifin orjinali nedir?
Sosyal ağlarda paylaş

olm millet mal amk salonda elemanın biri geldi abi ben danabol aldım 4 kutu su tutuyomuş galiba nası kullanıyım bunu diye sordu sfsdfsdfsd anlamadım ilk supplement mi var lan danabol diye düşündüm pembe kutu diyo ahahaha sanki her steroidi ezbere biliyoz kutularıyla sonradan dank etti kafaya, çükütolar taşaklar üzülüyo tabi sonra böyle bilip bilmeden kullanınca
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...