Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #5

AthleT

Öne çıkan mesajlar

hiit'nin en kötü psikolojik yanı o maalesef, alışınca standart çalışmalar hiç bir şey katmıyor gibi geliyor hiit yorgunluğundan sonra. ama büyümek için en ideal yol mahalle abisi gibi 2'şer dakika set aralarıyla ağır kaldırmak. net yani.

Rasmon said:

vucudumu çekip göndersem nasıl bir spor yapmam gerektiği konusunda öneride bulunur musunuz?

at bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire said:

şuan hedefim sixpack olmasa da göbekten kurtulmak. Sporu bırakmış eski sporcu vücudu gibi oldu vücudum hemde yaşlısından.
82kg iken çok iyi hissediyordum 74 e kadar düştüm mutlu olamadım 77 civarında dolanıyorum şu an.

71 oldum gobek is small but still there :(
tatil donusu bi 68 olurum diye tahmin ediyorum. O zamana gider ins gobek.
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

hiit'nin en kötü psikolojik yanı o maalesef, alışınca standart çalışmalar hiç bir şey katmıyor gibi geliyor hiit yorgunluğundan sonra. ama büyümek için en ideal yol mahalle abisi gibi 2'şer dakika set aralarıyla ağır kaldırmak. net yani.

Rasmon said:

vucudumu çekip göndersem nasıl bir spor yapmam gerektiği konusunda öneride bulunur musunuz?

at bakalım.

Bu akşam göndericem.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi karın için ne önerirsiniz standart programın dışında spor yada egzersiz.

Standart programımda;(haftada 3)
15*3 Abdominal crunch (60 kg.)
15*3 Crunch
15*3 Leg raise
15*30 sn Plank
Bu programda karma çalışma var diğer çalışmaları yazmadım

Ekstra program: (haftada 1)
25 dk koşu
20 dk cross
25*3 Abdominal crunch (60 kg.)
25*3 Crunch
25*3 Leg raise
25*30 sn Plank
15 dk bisiklet

Spor olmayan günlerde evde

Bunu

Bunu

Ama yine karının üst bölgesinde uyuz eden ince bir yağ tabakası var ve gelişim göstermiyor. Nasıl bir değişikliğe gitmeliyim? Tekrar sayılarını mı arttırayım, seti mi arttırayım yada günlük koşumu ekliyeyim? Yada ekstra bir spor olabilir (yüzme , MMA vb) ne önerirsiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...