Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #5

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Dragonfire said:

terlemem daha da arttı. Şu HR bileklik gelsede ölçsem kendimi bi geceleri gündüzleri iyi olacak.

ne gerek var böyle şeylere. on saniye ölçüp altıyla çarpıyorsun işte nabzını ya da altı saniye ölçüp on ile. spor yaparken bile ölçüyorum ben dinlenme aralarında, kızlar için para tuzağı bunlar sdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire said:

şimdi dün hiit yaptık yine haftalık dersimizi ve yine ölüm gibiydi.

5x 30sn squatjump 30sn highknees 30sn dinlenme
5x 30sn burpee 30sn punch/uppercut 30sn dinlenme
5x 30sn splitlaunch 30sn jumpingjack 30sn dinlenme
5x 30sn pushup 30sn mountainclimber 30sn dinlenme
5x 30sn combocrunch 30sn russiantwist 30sn dinlenme

her 5 set tamamlandıktan sonra 1,5dk dinlenme. Antrenman sonunda yerler terden göl olmuştu. enerjimi sonuna kadar tükettim şimdi ağrılarla başbaşayım. Ama ilginç bir şekilde böyle antrenmanlar daha çok haz veriyor.

bunları daha az yapsan gece terlemesi azalabilir
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi o hiit haftada 1 gün sadece. Onun dışında uykuda ölçmenin mantığı uykuda ritimi bozacak hızlanma varmı diye bakmak ki zaten normal olarak ta HR ölçeceğim aletle. Doktor zaten o ilacı verdi.
Benim antrenman programını bi revize etmem lazım. Kollar ve göğüs şişmiyor, göbek sertleşsede oradaki yağ gitmiyor. %9 yağ görmek benim için minimum 2 sene.
Sosyal ağlarda paylaş

o konudaki sıkıntı çoğu kişinin eş zamanlı olarak yağ kaybedip kas kazanabileceğini sanması. öyle bir olay yok, cut yapıyorsan şişme beklemeyeceksin olanı koruyayım yeter diyeceksin. kas kazanayım diyorsan cardio kısıp iyi beslenip biraz da yağlanmayı göze alacaksın. olay cycle halinde gitmek yani eş zamanlı yapmaya kasmak değil, bunu yapmayınca yerinde sayıyorsun o da moral bozuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de bi türlü göbek gitmiyor kas olmuyor diyordum, bıraktım yediğime dikkat etmeyi. Hayvan gibi yiyorum şimdi. Kas oluyor göbekte duruyor ama yağlı gibi değil yiyince şişiyor değişik bişey oldu. Sanırım bi nevi bulk yapıyorum, spor yapa yapa da bi şekilde gidecek eninde sonunda o göbek. Şu geçtiğimiz 12 ayın 7 8 ayı falan düzenli olarak yaptım, bi sene sonra istediğim kıvama gelirim diye başlamıştım ama sanırım bi sene daha vermem gerekecek. Gerçekten uzun zaman vermek gerekiyor, hele salona gidemiyorsanız benim gibi.

Hayvan gibi yiyorum derken yemek yiyorum, tatlı falan çok yemiyorum yine.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

abi gobek gidiyorda gecen sayfada arkadasin dedigi gibi bir yere kadar gidiyor
2 sene once 2haftada bir yari maraton cikarip, 200km bisiklet surup oyle hardcore spor yapiyordum
66ya kadar dustum ama gobek vardi, o flat hale hic getiremedim.

simdi yine 74lere ciktim, inmeye calisiyorum 70in altinda.

diyetisyene gidiyo musun? kafana göre mi?
Sosyal ağlarda paylaş

ben de pazartesi hardcore bir şekilde yeniden dönücem de, her ne kadar çevremdekiler bişi değişmedi sende yiaaa dese de kaslar eridi gitti, kilo da net aldım yani. 1 seneye yakın aktif spor yapmadım banka sağ olsun. şimdi bankadan ayrılıyorum, bir süre boşluğum da olacak, o arada hemen adaptasyon sürecini halledeyim diyorum.

diyetisyene vs. de mi gitsem diyorum, artık iş hayatım daha dengeli olacak çünkü (umarım)
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hayvan gibiyim, irade ile veremiyorum, sırf eklemlerimi patlatmadan spora başlayabilmek için bile 20-30 kilo vermem gerekiyor, o yüzden destek arıyorum. İnternetten HEMENŞİMDİSUPLEMENTZAYIFLAYAĞYAK.COM.GEN.TR sitelerden de almak istemiyorum, yarısı sahte yarısı zehir. Tanıdık veya öneri varsa ona göre alayım.

Kontrollü dozajlarla 1-3 ay kullanıp bırakacağım, 2 hafta on / 1 hafta off gibi rotasyonlar yapacağım falan ama istiyorum her türlü sonuç olarak. KANKA KALBİ ELİNE ALIRSIN falan giriş seviyesi yorumlar gelmesin diye yazdım parantezi :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...