Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

The Martian

9/10 inanılmaz keyifle izledim, oyunculuklar gayet güzeldi, keyifli sahneler vardı baya güldüren :D

P.S: yarım puan fazladan LOTR göndermesinden dolayı verdim :D

bende izledim bugun guzeldi baya ama bişiler eksikti filmde

çok guzel detaylar vardi

7/10
Sosyal ağlarda paylaş

vivavale said:

applev0dka said:

The Martian

9/10 inanılmaz keyifle izledim, oyunculuklar gayet güzeldi, keyifli sahneler vardı baya güldüren :D

çok guzel detaylar vardi

7/10

detay olarak bayıldım filme ya. hani göndermeler ayrı güzel, çekim detayları ayrı güzel cok hosuma gitti. on board camera olayları hep güzeldi.
bilim kastıkları bölümler falan cok hoş olmus.
bilmiyorum eksik gelen neydi ama beni tatmin etti açıkçası

spo

öncelikle söylenildiği gibi adamın başına bişey gelmiyor değil daha ne gelsin yani sdsafa
yardım roketi yaptılar haftalarca, adama dietini ona göre programla dediler, roket launch da patladı lel
pattes ekti girişi patlattı
suya ihtiyacı vardı kimya kastı
patfinderı bulup iletişim kurması falan harika kurgulardı bence

olay yine gravityde olduğu gibi basınç yardımı ile uzayda uçmayla bitmese daha hoş olurdu belki sdsaf

Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

sefacaNBA said:

star wars izlemedim ben de. ben lotr da izlemedim ama. godfather serisini de izlemedim.

paticikte ne işin var acep...

aman be abi, fenerli de fenerliye böyle derse. :) godfather mutlaka izleyeceğim tarzım ama ciddi depresyon anlarıma saklıyorum. :D star wars hiç ilgimi çeken bir tür değil.
Sosyal ağlarda paylaş

piramit detected

applev0dka said:

vivavale said:

applev0dka said:

The Martian

çok guzel detaylar vardi

7/10

detay olarak bayıldım filme ya. hani göndermeler ayrı güzel, çekim detayları ayrı güzel cok hosuma gitti. on board camera olayları hep güzeldi.
bilim kastıkları bölümler falan cok hoş olmus.
bilmiyorum eksik gelen neydi ama beni tatmin etti açıkçası

spo

öncelikle söylenildiği gibi adamın başına bişey gelmiyor değil daha ne gelsin yani sdsafa
yardım roketi yaptılar haftalarca, adama dietini ona göre programla dediler, roket launch da patladı lel
pattes ekti girişi patlattı
suya ihtiyacı vardı kimya kastı
patfinderı bulup iletişim kurması falan harika kurgulardı bence

olay yine gravityde olduğu gibi basınç yardımı ile uzayda uçmayla bitmese daha hoş olurdu belki sdsaf

abi daha tanıtımlar bitmeden olaya giriyor film, sindiremedim yani

bi de karı kız eksikti alıştığımızdan kabullenemedim ben
Sosyal ağlarda paylaş

En çok hasılat yapan 25 film.
http://onedio.com/haber/gunumuz-enflasyonuna-uyarlanmis-haliyle-doneminde-giseleri-alt-ust-etmis-25-gorkemli-film-602403?utm_source=onediocom&utm_campaign=facebook_page&utm_medium=facebook
İnternet taahhütüm bitsin en hızlı ve sınırsızından alıp hepsini izleyeceğim
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Çocuğuma RESMEN hiperaktivite tanısı konduğu günün akşamı izledik eşimle. Okulundan "alın bu çocuğu burdan" dedikleri günün de ertesi günü.

abi geçmiş olsun sdfs. özele girmezse detaylandırsana biraz. sağa sola saldırdığı için "bizim çocuk aslında zeki enerjisini atamıyor" çocuğu mu, yoksa hakikaten sıradışı mı?

dışarıdan bakınca tokadı az yemiş çocuk gibi duruyorlar, belki ne yapsanız haylaz olmuştur. yeri burası değil ama başka konuda tecrübelerinizi duymak isterim cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...